Anioł Publiczności

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Anioł Publiczności

Postprzez AgaNowak Śr, 24.06.2009 19:31

Jestem z Bielska, byłam na każdym spektaklu na festiwalu Anioł Publiczności. Spektakle były bardzo różne. Polonia oczywiście wspaniała aktorsko, byłam zachwycona. Jednak po zobaczeniu reszty spektakli żałowałam, że nie graliście u nas czegoś o trudniejszej, ambitniejszej treści.... Bardzo też chciałabym zobaczyć na scenie panią!:)
Jednak wybieram się do Warszawy, więc na pewno coś takiego uda mi się zobaczyć.
I jeżeli mogę się pochwalić, w sobotę zakończyłam naukę na studium teatralnym, prowadzonym przez aktorów bielskiego teatru, przedstawieniem dyplomowym E. Ionesco "Lekcja". Grałam profesorkę w środkowym fragmencie tekstu (mieliśmy podzielony na 3 , bo raczej nie bylibyśmy w stanie zagrać dobrze całej sztuki). Poszło wspaniale, wszyscy byli zaskoczeni, niesamowite uczucie! Przy pracy nad tym spektaklem nauczyłam się strasznie, strasznie dużo i chyba w końcu, choć pewnie w bardzo małej części zrozumiałam o co w tym wszystkim chodzi, jakie to ogromne pokłady siły, intensywności i samego siebie trzeba włożyć, jak ciężko pracować, jak cierpliwie, a przy okazji w końcu uwierzyłam w siebie, że trzeba walczyć o te wszystkie abstrakcyjne marzenia! W tym roku między nauką do matury, zamierzam przygotowywać się do egzaminów na PWST. Najbardziej ze wszystkiego brakuje mi wiary w siebie. Chociaż teraz staram się jak najmocniej zapamiętywać uczucie, którego doświadczyłam podczas oklasków po tym przedstawieniu. Będę tutaj czasami pisać, jeżeli coś mnie poniesie...
:) 'Droga jest celem'!
Przepraszam, że się tak rozpisałam, pani pewnie nawet nie ma czasu tego wszystkiego czytać, a co dopiero odpisywać cokolwiek. Pozdrawiam

Dołączam zdjęcie całej ekipy ze studium teatralnego, wraz z panią Ewą, która czuwała nad organizacją, oraz z aktorką, panią Martą(na środeczku), która nas tak dobrze przygotowała do tego dzieła:)

Obrazek
Avatar użytkownika
AgaNowak
 
Posty: 16
Dołączył(a): Śr, 24.06.2009 18:48

Re: Anioł Publiczności

Postprzez Krystyna Janda Cz, 25.06.2009 07:03

Powodzenia , satysfakcji i wielkiej widowni. Życzę Pani ambitnych realizacji. Ja już za takimi nie tęsknię , to znaczy ambitnie jest u mnie zawsze ale może być mniej ambitny repertuar, życie nauczyło mnie tego, jak mówię w " Szczęśliwych dniach" Becketta. A nasza interpretacja Becketta jak mówią krytycy nie za ambitna bo wzruszająca...Pozdrawiam panią Martę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja