adhd

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

adhd

Postprzez nat So, 20.06.2009 17:08

Dzień dobry Pani Krystyno.

Świetne zdjęcia w dzisiejszym Dzienniku. Zwłaszcza te ze stacji benzynowej. Pan w czerwonych ogrodniczkach musiał być lekko zdziwiony widząc Panią popijającą kawę na trawniku.

Odnośnie ADHD to karierę robi, owszem, ale raczej jest to kariera pewnego mglistego pojęcia o tym schorzeniu. Nagle, tak potocznie, ADHD mają wszyscy bardziej żywotni niż przeciętnie.
Egzamin na szczęście tylko tak strasznie wyglądał, rezultat był miłym zaskoczeniem :)

Pozdrawiam z mojego naukowego kącika na ogrodzie,
N.
Obrazek
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: adhd

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.06.2009 06:41

Te ogrody. Nasza pociecha i wytchnienie. W szkole mojego syna już kilka lat temu nie którym z uczniów pozwolono nie siedzieć przez cała lekcje w ławce, z powodu właśnie ADHD, mój syn tez był tej grupie. Ale teraz ma osiemnaście alt i nie am ADHD, nieruchomo i spokojnie leży w łóżku, czyta, siedzi przy komputerze , czasem godzinami, nieruchomo, godzinami. Kiedy pytam gdzie jest jego ADHD odpowiada ze zniknęło bo go interesuje to co robi. Nieźle, ale to tak tylko żartem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron