"Płynące wieżowce"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Płynące wieżowce"

Postprzez moniaaliza N, 31.05.2009 14:15

Droga Pani Krystyno,
Z trudną do ukrycia radością trafiłam w internecie na informację na temat filmu "Płynące wieżowce".
MOja radość była tym większa- gdy okazała się, że Pani w nim zagrała.
NAjbardziej oczywiście imponuje mi temat filmu.
Obszary niełatwnych wątków homoseksualnych w kinie polskim jest tak niewiele, że ten film jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem i za razem radością.

Jestem Pani ogromną wielbicielką i osobą homoseksualną. Teraz już ma Pani obraz, jaka radość mnie ogarnęła.

Mam pytanie, kiedy planowana jest premiera tego filmu? Nigdzie nie mogę znaleźć.
Nie mogę się doczekać tej pozycji!

Sama jestem autorką książki o tej tematyce. MOja powieść nosi tutuł "Ona & Ona" i jak dotychczas nie została wydana drukiem ale można ją czytać na stronie internetowej.
Cieszy się coraz większym uznaniem- co mnie naturalnie ogromnie cieszy. Coraz poważniej myślę o wydaniu tej książki. NIe jest to latwa sprawa - bo to debiut, ale nie jest też rzeczą niemożliwą. Wystarczy marzyć!:)

W swoich marzeniech posuwam się coraz dalej, zaczęłam marzyć o ekranizacji mojej powieści. Wiem, trochę mnie ponosi:)

Bardzio się cieszę, że zgodziła się pani zagrać w tym filmie. Zawsze uważałam Panią za osobę bardzo tolerancyjną. Teraz mam kolejny dowód.
POzdrawiam bardzo serdecznie i czekam na premierę.
Ada
www.onaiona.myfryzjerzy.pl - mój debiut pisarski.
Historia o parze kochających się dziewcząt - żyjących w niełatwym związku ukrywanym przed nietolerancyjnym światem. Akcja książki dzieje się tu i teraz - czyli w Polsce.
moniaaliza
 
Posty: 4
Dołączył(a): N, 31.05.2009 13:50

Re: "Płynące wieżowce"

Postprzez Krystyna Janda N, 31.05.2009 15:51

Ten projekt filmowy jak i kilka innych jest zawieszony z powodu kryzysu. Pozdrowienia .
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja