Windows....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Windows....

Postprzez amc N, 31.05.2009 07:50

Droga Pani Krystyno,

napisałam w nocy do Pani taki miły długi post... i co??? k..urza stopa... jak już go miałam wysłać to się mój pie...ękny Windows się zawiesił.
No nic :evil: :evil: . Trudno.

Było o tym że mnie nie zaskakuje, aczkolwiek oczywiście martwi Pani kiepska spirometria (znaczy to dmuchanie w balonik), że wypowiedź do redakcji z pewnością w oryginale by zachęciła do głosowania, tylko nie wiem czy tych co ich mieli w redkacji na myśli :lol: :lol: i było o moin ostatnim dniu ostatnich studiów.
No więc zanim znów się zawiesi :evil: :evil:
wirtualnie pozdrawiam
i dużo siłłłłyyyyyyyyyyyyyy przesyłam

ps. Czy w tej wirtualnej wycieczce po POLONII nie dałoby się "dosadzić" jakiegoś aktora w garderobie?
Np. Panią Marysię :)

Obrazek
Obrazek

Bożeeeee jestem beznadziejna, to "zabawka" dla tych co nie byli w Teatrze ale ja się tym bawie jak dziecko. No jestem beznadziejna. No sama się z siebie śmieje.

pps. ale Pani dziś "pojechała" po publiczności w tym RMFie. Jakby mi się mieszała rzeczywistość filmowa z rzeczywistą rzeczywistością i oglądała seriale a nie TTV to bym się obraziła ;) Tylko bardzo ładnie porszę mnie nie po-gryźć o i widzę wkelili Panią ze "Spaceru..." nie zamarzła Pani? wczoraj bylo tak okropnie. Nie miałam siły podnieść się i pójść. Trochę żałuję, ale już podpierałam się rzęsami.
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Windows....

Postprzez Krystyna Janda N, 31.05.2009 15:37

Pozdrowienia zmarznięte ale gorące.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja