Pijany kierowca

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pijany kierowca

Postprzez Julita89 Pt, 29.05.2009 11:55

Pani Krysiu, a a propos pijanych kierowców słyszała Pani hasło:
,,Piłeś - nie jedź. Nie piłeś - wypij!" ?
Ja się śmiałam bardzo i znajomych też bardzo rozbawiło.
A swoją drogą, niezły sobie władza wytworzyła stereotyp o środowisku aktorskim :D
O matko... Pani Krysiu proszę na siebie uważać! Życzę zdrowia, wzmocnienia i wszystkiego dobrego.

Pani Krysiu, załączm więc parę ogólnowzmacniających:
Napój wzmacniający. Do szklanki przegotowanej i ostudzonej wody dodać łyżkę miodu,wymieszać i pozostawić na 12 godzin. Napój można doprawić do smaku cytryną. Pić codziennie rano.

Balsalm wzmacniający. Liście trzyletniego aloesu odciąć, przetrzymać w lodówce przez 10 dni. Odciąć kolce, zmiksować. Do 300 gram miodu dodać 100 gram aloesu, następnie dodać 400 gram rozdrobnionych orzechów włoskich i sok z trzech cytryn. Stosować trzy razy dziennie po łyżeczce dla ogólnego wzmocnienia.

Aronia z miodem. Zemleć 2-3 krotnie w maszynce owoce aronii. Na jedną część aronii dać 3 części miodu. Dodać sok z cytryny, wymieszać. Stosowaać 3-4 razy dziennie po łyżeczce.

Miód na wzmocnienie. Do 100 gram miodu dodać trzy posiekane ząbki czosnku, wymieszać, zamknąć w słoiku i odstawić do lodówki na jeden miesiąc. Zażywać jedną łyżkę dziennie przy osłabieniu.


Napewno nie zaszkodzi :) A i dodam jeszcze np. więcej snu, o ile to możliwe, bo on też ma tutaj sporo do powiedzenia (tak przynajmniej próbują mi perswadować rodzice...)

Serdeczności przesyłam!
Julita

PS. Piękne te przyjaciółki... jakoś tak od razu mi stanęła przed oczami moja przyjaciólka ze mną.
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Pijany kierowca

Postprzez Krystyna Janda Pt, 29.05.2009 16:15

Ten mód z czosnkiem co to miesiąc w lodówce, ale potem zapach! Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja