Aż uśmiech wraca...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Aż uśmiech wraca...

Postprzez Julita89 Cz, 28.05.2009 14:39

Pani Krysiu jak mnie rozbawił dzisiejszy wpis do Dziennika! A cisza która zapadła musiała naprawdę być "ogłuszjąca" :D choć nie mogłam się oprzeć myśli, że to Pani "wypalenie" było takie niekontrolowane na tę nachalnośc dziennikarską ,,A może jednak", ,,Byłoby dobrze gdyby Pani jednak powiedziała dlaczego", i "teraz pani powie.." . Ale to mi się w Pani podoba. Cieszę się bardzo, że już po raz kolejny pisze Pani ze swoim poczuciem humoru, bardzo dobrze działa.
Wybory nie są moimi pierwszymi, ale po takim haśle to nie ma siły - trzeba iść! Tak sobie myślę, że ono z tych wszystkich by najbardziej ludzi przyciągnęło :wink:
A po ostanich wydarzeniach tu w Korespondencji odkurzyłam sobie mój zbiór Pani Złotych Myśli. Dobra taka nowa dostawa :) Czytam jak chcę "przyjść do siebie". Takie ,,różowe tabletki".
A tutaj http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/73374.html przeczytałam o Pani ,,Grubych rybach" w Lublinie. No fantastycznie!
No to ja ,,ruszam tyłek" z powrotem na zajęcia i postaram się w podbramkowych sytuacjach tak nie wyskoczyć, bo chyba byłoby mniej ciekawie...
Pozdrawiam Panią bardzo, życzę aby współpraca w teatrze ukladała się cały czas tak jak Pani dziś pisała i do miłego już w niedzielę! (żeby Pani wiedziała jak ja się na to spotkanie cieszę!) Jeszcze bardzej po ostatnim Pani "rozgraniu się" :D Ale jak to było i co właściwie? Aż pozazdrościłam, że nie widziałam tego na własne oczy! Choć znając Panią kto wie co się jeszcze może zdarzyć :wink:
Spokojnego i miłego dnia po wczorajszym.
Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Aż uśmiech wraca...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2009 17:19

Spokojnego przebywania z życiem i codziennością.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja