Niebo, Marlena i KJ w Trójce

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Niebo, Marlena i KJ w Trójce

Postprzez Magnolia N, 24.05.2009 20:41

KJ, okazało się, że przetrwałam spektakle spotkań teatralnych, a nawet więcej... (coprawda tylko dwa,
bo na więcej nie miałam czasu, bo w pracy miałam gorąco, potem egzamin..., no trudno, cenne i te dwa)
i jak Pani pięknie powiedziała... Kto przetrwa idzie do Nieba. Oj poszłam, a raczej poleeeciałam! :wink: Spektakle niecodzienne, a przez to niesamowite. Tak to odbieram.

Zresztą Niebo nie jest mi obce :wink: jestem tam każdego wieczoru spędzonego w Polonii... zwłaszcza kiedy na scenie Pani..

Dziś natchnęło mnie na Marlenę Dietrich i słucham cały dzień...

Obrazek

... Allein, Falling In Love Again, Go 'Way From The Window, Honeysuckle Rose, I Can't Give You Anything But Love, I Wish You Love, Johnny, The Laziest Girl In Town, Lola, Shir Hatan, Warum.....

I mam do Pani pytanie - czy utwory Marleny, które znalazły się na płycie "Krystyna Janda W Trójce Live", znalazły się tam z jakiegoś specjalnego powodu?, są Pani bliskie właśnie te?
Niestety nie widziałam Pani spektaklu - Marlena :oops:
Ciekawa jestem, jakie znalazły się tam utwory...?
Ma Pani jakieś swoje ulubione "pieśni" Marleny?

A jeszcze w kwestii "Krystyna Janda W Trójce Live" i Pani "przedmowy"... pada tam zdanie Ciekawe, ile osób w rezultacie będzie liczył ten klub.
No właśnie - CIEKAWE, ILE? Ja mam płytę nr 8922...

Pozdrawiam :)
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Niebo, Marlena i KJ w Trójce

Postprzez Krystyna Janda Pn, 25.05.2009 17:25

No więc tak, płyty sprzedało się 10.000 i potem pan Aznavour zabronił sprzedaży bo w Jego piosence La boheme nie było słowa cyganeria w tłumaczeniu pana Przybory, no cóż trudno. Dlaczego te trzy Marleny? Bo te trzy umiałam, nagrywając , śpiewając ten koncert byłam w trakcie pracy nad spektaklem Marlena i więcej jeszcze nie umiałam. W rezultacie w spektaklu było dziesięć piosenek. Nie bardzo mi się chce wymieniać bo piszę z teatru.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja