Coś zwykłego,a jednak...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Coś zwykłego,a jednak...

Postprzez Marta Laura Madeline So, 16.05.2009 21:53

Witam.

Pani Krysiu mam do Pani nieskromną prośbę...
Mam do napisania wywiad w ramach zad.dom z dziennikarstwa(na owym licealnym profilu się znajduję)
i bardzo chciałabym go przeprowadzić z Panią...
Czy mogłaby Pani odpowiedzieć na kilka pytań?
(Wiem,że może się Pani nie zgodzić,przecież Pani ma bardzo aktywny tryb życia,ale napisze tych kilka pytań,warto mieć jednak iskierkę nadziei;)

1.Jest Pani aktorką-dlaczego zdecydowała się Pani na taki zawód?
2.Każdy aktor ma swoje wzloty i upadki, czy zdarzyło się kiedyś Pani coś zawstydzającego na scenie z czego dziś potrafi się Pani śmiać?
3.Skąd czerpie Pani tyle energii i determinacji aby wciąż iść przed siebie i trwac w tym zabieganym teatralnym świecie-nie ma Pani czasami ochoty aby rzucic to wszystko i odpocząć?
4.Ostatnio w kinach ukazał się długo oczekiwany "Tatarak",ciekawa jestem jak Pani odbiera ten film jako widz?
5.Każdy człowiek czasem ma złe dni-posiada Pani jakiś swój sprawdzony sposób na melancholie lub chandrę?
6.Jestem uczennicą i bardzo zastanawia mnie jakiego szkolnego przedmiotu Pani nie lubiła,a jaki Pani lubiła?
7.Na koniec takie krótkie pytanie-Co sprawia,ze jest Pani szczesliwa?


Pozdrawiam bardzo ciepło...
I nie wiem czemu,ale przesyłam mój wiersz.
Dobranoc.


-Czas-

To mój czas.
Czas czasowi nierówny.
Połamane nogi ma
I dłonie z marmuru.
To mój czas.
Długo-krótki czas.
Skupiony w skałę,
Puchem okryty.
To czas czasowi nierówny.
To mój czas.
Zziębnięty i depresyjny...
Ale mój...
Własny,
Prywatny,
Ponadczasowy
Czas.
"Prawem równowagi należy więc tłumaczyć,że w końcu musiał narodzić się nieszczęśnik,który ich wszystkich pokochał bardziej niż siebie..."

Jarosław Jakubowski
(fragment wiersza pt."Prosta historia")
Avatar użytkownika
Marta Laura Madeline
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 03.02.2009 16:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Coś zwykłego,a jednak...

Postprzez Krystyna Janda N, 17.05.2009 10:14

1.Jest Pani aktorką-dlaczego zdecydowała się Pani na taki zawód?
To był przypadek.
2.Każdy aktor ma swoje wzloty i upadki, czy zdarzyło się kiedyś Pani coś zawstydzającego na scenie z czego dziś potrafi się Pani śmiać?
Wie rzeczy, raczej takie z których należy się śmiać.
3.Skąd czerpie Pani tyle energii i determinacji aby wciąż iść przed siebie i trwac w tym zabieganym teatralnym świecie-nie ma Pani czasami ochoty aby rzucić to wszystko i odpocząć?
Mam wielokrotnie taką ochotę , przynajmniej dwa trzy razy w tygodniu, przed południem kiedy "urzęduję' nigdy wieczorem kiedy gram.
4.Ostatnio w kinach ukazał się długo oczekiwany "Tatarak",ciekawa jestem jak Pani odbiera ten film jako widz?
Nie potrafię spojrzeć na ten film jako widz.
5.Każdy człowiek czasem ma złe dni-posiada Pani jakiś swój sprawdzony sposób na melancholie lub chandrę?
Nie. Nie mam . Chciałabym znać kogoś kto ma na to sposób.
6.Jestem uczennicą i bardzo zastanawia mnie jakiego szkolnego przedmiotu Pani nie lubiła,a jaki Pani lubiła?
Lubiłam wszystkie humanistyczne.
7.Na koniec takie krótkie pytanie-Co sprawia,ze jest Pani szczęśliwa?
Nie jestem szczęśliwa.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja