HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Śr, 21.01.2009 11:26

wszystkim BABCIOM z HP i tym tylko tu zaglądającym i tym, których już nie ma dedykuję

"Klęcząc przed tobą"

To Ty, tylko Ty
Wiesz, co dziś widzę, kiedy, kiedy zamknę oczy
Masz, masz jeszcze siłę by, by mnie zauroczyć
Tylko Ty możesz ruszyć drogą, którą ja wybrałem

To Ty, tylko Ty
Masz usta, których tyle lat, tyle lat szukałem
Dlaczego więc nie chcesz uwierzyć mi, a może to jeszcze za mało?
Że klęcząc przed tobą wyznaję te słowa, wyznaję

To Ty, tylko Ty
Wiesz, czemu kiedyś w długą noc płakałem
Znasz nawet myśli, których nigdy, nigdy nie wyznałem
To Ty, dla ciebie znajdę ciszę w środku burzy

To Ty, tylko Ty
Do ciebie wracam z mojej samotności, z mojej samotności wracam
Dlaczego więc nie chcesz uwierzyć mi, a może to jeszcze za mało?
Że klęcząc przed tobą wyznaję te słowa, wyznaję

To Ty, tylko Ty
Na ciebie czeka miejsce gdzie nas nikt nie znajdzie
Gdzie ze mną musisz pójść, musisz pójść i tam pozostać
To Ty, potrafisz pomóc mi, gdy jesteś blisko

To Ty, tylko Ty
Znasz moje myśli, znasz moje myśli, moje myśli wszystkie
Proszę cię, uwierz, uwierz mi, że bardzo cię kocham
I klęcząc przed tobą te słowa wyznaję, wyznaję

To Ty ...
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Tomek Śr, 21.01.2009 13:23

M.C. - no zdjęcia boskie! - szczególnie dachu i akwarium!
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08

Re: HYDE PARK

Postprzez Tomek Śr, 21.01.2009 13:35

Anioł Stróż napisał(a):MAŁĄ MOSKWĘ obejrzałam sama i potem żałowałam,bo mogłam pójść z moim otrzaskanym historycznie tatą i podebatować z nim po filmie to bym więcej wiedziała ;) film poruszający, zgadzam się. Momentami zbyt płaski,ale generalnie uważam go za dobry.
Może ktoś się szerzej wypowiedzieć o filmie 33 SCENY Z ŻYCIA? Czy jest to film potwornie dołujący? Ta obawa przed jego ciężarem mnie troszkę powstrzymuje...będę wdzięczna!
Pozdrawiam serdecznie :)


nieśmiało wypowiem się tu, ale raczej "węziej" ;)
bo filmu (jeszcze wciąż) nie widziałem. ale z tego co wiem, to trzeba wziąć na wszelki wypadek biustonosz na zmianę albo w męskiej wersji t-shirta :P - już wyjaśniam dlaczego:
pewna moja koleżanka (b. wrażliwa kobieta) powiedziala, że w większości ludzie jak jakieś buraki wychodzili z kina zbulwersowani co za denny film, a ona - cyt. "upłakała się po same cycki". więc nie wiem , czy dołujący, ale na pewno poruszający, tzn. tych co ma poruszyć - ruszy. :)
Avatar użytkownika
Tomek
 
Posty: 3600
Dołączył(a): Wt, 17.07.2007 22:08

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 21.01.2009 13:47

No i wszystko jasne. Też jestem bardzo wrażliwą kobietą. hihihi! Nie, trochę żartuję, ja się nie popłakałam, ale siedzi ten film we mnie, co oznacza, że mnie poruszył.
33 sceny z życia mnie jakoś strasznie nie zdołował, ale to jest ciężki film.

Wywiad z Panią Alicją Kapuścińską.
http://wyborcza.pl/1,75480,6177188,Kapu ... orter.html

(Ściana jeżeli ciągle Ci się linki wyborczej nie otwierają, to daj znać, wkeję wtedy całość).

Ściskam
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez czarna.inez Śr, 21.01.2009 14:52

Tomek napisał(a):(...) więc nie wiem , czy dołujący, ale na pewno poruszający, tzn. tych co ma poruszyć - ruszy. :)

a otóż moi znajomi (których uważam za niebywale wrażliwych) wyszli zniesmaczeni, więc w sumie nie wiadomo... 8)
na Małą Moskwę mam ochotę tym większą, im bardziej krytyka kręci nosem :wink: :lol: a poza tym wypatrzyłam, że jest w kinie w pobliskim N. więc maybe... ;)
Avatar użytkownika
czarna.inez
 
Posty: 615
Dołączył(a): Pn, 15.12.2008 22:03

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Śr, 21.01.2009 15:12

Maszmunu - melduje, ze sie otwierajOM. Malgos, wielkie dzieki.

PS Ciekawie piszecie o filmach! Serio! W sprawie "33 scen z zycia", to nie mam obaw przed ciezarem, zdolowaniem, zniesmaczeniem, poruszeniem czy brakiem wrazliwosci. Moim bardzo (nie)skromnym zdaniem -to jest (tak sowie wyczuwam na odleglosc) film, ktory burzy NASZE wielkie-male polskie tabu, ze o pewnych sprawach nie mozna mowic ... albo inaczej, ze pewnych spraw nie mozna przezywac na swoj wlasny filmowy/niefilmowy sposob. A wlasnie, ze mozna, phi!!! Wkle....?
Bardzo szczekam na ten film. Bardzo.

I spadam, bo jutro mam final - przedurlopikowo wale bojsow w-czape! A jak!

Bronia, Ty sie prosisz o w-czape, jak Albercie kocham! Niech zdechne! Alergia na MISZCZA?

PS Maszmunu, czy Ty juz prawie w B-LONDYN-ie? Paszport, bilet, pieniadze, Hobbitu? Hi hi.
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez Ściana Śr, 21.01.2009 15:53

aaaaa..... dopYsek.... chcialam sie pozegnac! Z Centrum Dowodzenia: KNOT.

Niech Druhny trzymajOM reke na pulsie, zeby HalYnka nie zginela!!! No!!!

Lece tam, gdzie nie ma i nie bedzie (HOPE) internetu, komorek, ipodkow, laptusia i takich tam.

Czasem trzeba sie zatrzymac, zeby moc dalej isc ... AVE!!!

Trzymajcie sie Druhny! Niech moc Swietego Bledzika bedzie z Wami!
Do zo!

Podpisano: ScianU bez wdechu i wydechu. Albercia juz leci, zeby robic usta-usta. A poszla won!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Śr, 21.01.2009 15:59

...do zo !.....a wracaj na łono pomyślnie !

ps. ...juz my tu zadbamy :mrgreen:
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 21.01.2009 18:13

Sroda. Zwyczajna. Dzien dobry wszystkim.

Scianu, na reanimacje ala Albercia ZAWSZE mozna liczyc! Druhna sie delektuje CISZO. Swieto CISZO. Tera tak, mam jednO jedynO sprawe formalnO..., hihi, czy w tym niecywilizowanym swiecie bedzie miejsce na czarny aparat? NO! Druhna zrobi picturenke dla HalYnki!
PS Znaczy si, ze boysy jeszcze zyjO? Ceremonie sepuku oraz harakiri odbywajo sie na pozegnanie? Ta Azja to ma dziwne obyczaje....
PS#9 Druhna nie zapomni przywiezc Alberci z powrotem!

Jezeli chodzi o inauguracje BO, to wyjasniam DruhnOM Broni i Teremi, ze moj P. owszem pojechal ale na robote! BUM! Ktos musi pracowac, zeby ktos inny mogl sie inaugurowac, ze tak przytocze klasyka z Kredensu. Odpowiedzialnosc w akcji.
PS Jestem zupelnie zdegustowana moimi kolegami z pracy. Ja rozumiem, ze tworza w tej chwili politycznO opozycje, ale pliiiiz! To byl historyczny moment! Nawet jak sie jest przeciwnikiem BO i wszystkich pieprzonych liberalow to sie nie przymyka oczodolow na TAKI HISTORYCZNY MOMENT!

MaszmunU, Twoj Ulubiony Rysio u nas w maju! IdzeMY! Sprawdz tez innych! Dobry sezon, ne? Rysio Bona w SF, maj 2009, tra la la
Mozna tam posluchac utworu "O Beta O Siba" Beta i Siba to bedO zdaje si male kotki w tlumaczeniu...
PS Rozmowe z Ulubionym Ryskiem Druhny Sciany przeczytalam i rowniez dziekuje.

Bronia, no to czekaMY na Twoj pierwszy dyskretny link!

W sprawie filmow to wyznam, ze ostatnio nic mnie nie rusza. Co mnie martwi, bo jak mnie nie rusza to film sie dla mnie osobiscie malo liczy...Nawet taki "Zaklinacz slow", hihi, albo "Droga do szczescia" szarpnely mna bardzo umiarkowanie...Moze jakies przesilenie wiosenno-zimowe czy cos? W tym tygodniu ide sprawdzic "Last Chance Harvey", jak mna nie szarpnie to sie potne!

Chyba tyle. Pa.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Śr, 21.01.2009 19:16

Emciu! Cholera! Rysio, Mariza zwana u nas Marysią i Branford to oczywiście MUST!!!
Ale program rzeczywiście obłędny!
Jeszcze tylko jeden e-mail do obrobienia i spadam do Londynu. Tak, jest takie miasto. PHI!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Śr, 21.01.2009 20:08

Ściana odpoczywaj i wracaj pelna zapału do opisywania wrażeń, wklejania zdjęć i takie tam różne

Masz racje Emcia, że niezależnie od poglądów i światopoglądów są sytuacje historyczne
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Śr, 21.01.2009 20:53

co to ''sytuacja historyczna'' ? czy bywają sytuacje niehistoryczne ? ...jesli moge spytać :)
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez M.C. Śr, 21.01.2009 21:14

Zdecydowanie czekam na "Palermo Shooting"! Wlasnie sluchalam wywiadu z Wimem Wendersem w lokalnym radiu. Odebral nagrode za zyciowe osiagniecia rezyserii na Berlin and Beyond Film Festival w SF.

Palermo Shooting

I pedze dalej.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja Śr, 21.01.2009 21:21

ZENOBIA napisał(a):co to ''sytuacja historyczna'' ? czy bywają sytuacje niehistoryczne ? ...jesli moge spytać :)
...ales sie dowiedziała :P
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Śr, 21.01.2009 22:39

Zenobio - to oczywiście "na temat historyczności sytuacji" była moja subiektywna uwaga (jak wszystko, co tu piszę) - według mnie NIEhistoryczną sytuacją jest fakt, że przed chwilą obejrzałam przegrany przez naszych mecz, nakarmiłam kota i idę spać i to wszystko nie ma żadnego wpływu na historię świata. Są jednak sytuacje, które ten wpływ mają - takie określam jako historyczne

a teraz niehistorycznie idę spać, ale przed snem ślę pozdrowienia wszystkim
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez sonja Śr, 21.01.2009 23:02

Dziekuje...
Avatar użytkownika
sonja
 
Posty: 17740
Dołączył(a): Pn, 18.04.2005 23:50
Lokalizacja: z szarości ...

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Śr, 21.01.2009 23:18

Teremi - a czy historia nie dzieje się caly czas, nieustannie , sekunda po sekundzie ? a od czasu do czasu zdarzają się bardziej lub mniej znaczące w niej lub dla niej momenty ?

no nie wiem, nie wiem, czy nakarmienie kota jest tak calkiem bez znaczenia dla przebiegu /czyli historii/ Twego spokoju nocnego........, bys sprobowala nie nakarmic a okazaloby sie, ze on , ten KOT tez umie zachowac sie znacząco dla historii :mrgreen:

oraz tez wszystkich pozdrawiam , historycznie czyli nieustannie :)
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Cz, 22.01.2009 00:01

powiem Ci , jak odpowiesz mi na pewne pytanie :P
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Cz, 22.01.2009 00:30

Krzysztofie , jak Ci sie podoba wybór Pana B.Obamy na Prezydenta U.S.A. ? czy uważasz ze jest to znaczący moment dla historii swiata , jesli tak to dlaczego ?
wypowiedz szeroko uzasadnij :)
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Re: HYDE PARK

Postprzez ZENOBIA Cz, 22.01.2009 00:41

bedzie lepszy bo mu ''sie'' lepiej patrzy z oczu ? moglbys to jakos uzasadnic ?

a tak na marginesie .....znasz jego program wyborczy ?
odniosłam sie.
Avatar użytkownika
ZENOBIA
 
Posty: 3139
Dołączył(a): Cz, 30.10.2008 17:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne