HYDE PARK

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 19:50

:roll: - :cry:
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 20:19

eeee....
no i nie ma
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 20:59

jest, jest...ino krząta się po dziupli ;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez M.C. Pt, 28.09.2007 22:11

Hobbitu gotowe, czekajo, obiecujo, ze bedo drapac tak jak Sowus lubi, hihi.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 22:21

hi hi...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 22:41

Jeszcze tasiemka nie zginęła, póki Sowa żyje, Druhny!

Trzynasiu, Nasza Ulubiona Dresiaro, czili NUD, hi hi - obejrzałam oskarowe zdjęcia i jakbym tam była! Jestem pod wrażeniem! Dekoltu też, hi hi...Odpoczęła już Druhna? Doszła do siebie? No! Mnie bardzo zainteresował ten bębniarz z resajklingu. Taki to na pewno zagrałby na WSZYSTKIM!!! Myślę, że i Małgorzatę z Rozmów by zainteresował;-) Muszę Jej powiedzieć!

Maszmun - Druhna przeczyta uważnie mojego gołębia, to unikniemy w przyszłym tygodniu zbędnej gadaniny, hi hi! Fajne, ne? I proszę się nie czepiać Bronki i Ścianki!!! Ja nie mam czasu oglądać filmów, więc jak tak sowie Druhny poszczytam, to jakbym te filmy już widziała i jest git! Co Ty się czepiasz, co?
Jakoś nie mogę się przekonać do tego emblematu, choć, przyznaję, piękny...Po prostu black&white mi do Ciebie nie pasuje...Ale podkreślam: MI. Mogę się MIlić...;-)

Mała - ściany są przecudne...Przpraszam, że tak zapytam bezczelnie, ale czy ja dobrze kumam, że Druhna robiła na urlopiku w Grecji zdjęcia specjalnie z myślą o Ścianie..???!!!! No, no...Że tak powiem...szczekam na greckie sowy...mam czas, hi hi...A za "ścianę prozaiczną" to mogę Druhnę walnąć w-czapę, chce Druhna? No! I o co chodzi z tą ścianą tygielkową...? Że niby taka HOT...? Ekhm, ekhm...już mnie nie ma...bo zaraz ja oberwę...
P.S. Co to za cyrki z usuwaniem postów...? Myślałam, że już Druhnie przeszło..?
P.S. Druhna się nażarła motylków...? I co..? Odbiły się...? No, jak przeszly do brzucha, to chiba tak...

Trzynasiu - Druhna mnie dorbaldie walnęła w-czapę tym kanionem! Zdjęcie z prosto wytyczoną drogą to zdjęcie z mojego snu, marzenia...Ja nie wiem, co i dlaczego mnie tam ciągnie, ale ciągnie, i to od dawna...trochę kurna wysoko, ale to nic...boję się, ale lubię...Tylko z tą prostą drogą mam problem, bo ja raczej wolę krętą ;-) Trochę nudno z tą prostą...

Emciu - To Trzynasia była Elvisem...????!!!!!! Ale numer!!!!! Druhna to dopiero czyta ze zrozumieniem!!! Szacun!!!

Dobrej nocy, Druhny, muszę się wyspać, bo jutro ważny Miśkowy dzień.

Pa!

P.S. Ścianuś, podanie Druhny przyjęte i rozpatrzone pozytywnie, gdyż inna opcja nie była WOGLE brana pod uwagę. Hobbitu już wyciągajo z piwnicy specjalno przedłużarkę do urlopiku w domiku . Druhna odpoczywa spokojnie i bez nerw. I kurkuje sowie ile wlezie! Głask, głask...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 22:43

Alberta pyta, co to znaczy, jak Hobbitu jej mówio, że chco potrzymać za zderzaki, aż zdechno...

Może tak Pana Miodka zawołać...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa So, 29.09.2007 09:08

Dzień dobry wierszenkowy, Druhny! Przecież nie samo tasiemko czlowiek żyje, ne?

Przyszłam rozerwać się troszku z rana w Kredensowym Klubie Seniora, hi hi...tak do kawy, bo potem muszę spadać do życia, ale wrócę wieczorem, spoko.

WESOLE JEST ZYCIE STARUSZKA /jakas epidemia na Forum, nagle WSZYSCY chcieliby zostac greckim staruszkiem/(no to siu! stoliczek, piwko, doniczka z pelagia, hihi i leciMY a wierszenko!) [myślę, że epidemia na razie opanowana, hi hi...Ścianuś, a Druhna to kim chciałaby być na starość? Bo ja to po prostu sową, hi hi...]

Jeszcze tylko parę wiosen /Pan Fizyk szast prast i zaraz nam oszacuje, ze tyle a tyle do nirwany/(pan Fizyk zaczyna szacowac staruszkow, Hobbitu przesuwajo kulki na liczydle....nooo, szast prast to nie bedzi....) [No, to Druhny się tu przyznawajo, ile kulek majo do starości..?]

Jeszcze parę przygód z losem /znowu przygody z losem? Nooooo nieeeee, czy mozna zlozyc u Sowy podanie o przedluzenie urlopiku
w domiku na czas nieokreslony?/(to Sowus ma TAKIE pieczatki?! Ja cie nie chce! A hameryckie tez masz Sowus?) [no, masz!!! Tylko z to koreańsko miała problem...Ścianuś mówi, że przybiła do góry nogami, hi hi...Ścianuś, dasz Sowusi korepetycju z koreańskiego?]

Jeszcze tylko parę zim /idOM fronty, nie ma na to rady!/(acha, czek, u mnie przez pare dni to byly dorbaldie UPA-LY. Barcelonu w dolinie jablkowej!) [a u NASZ wczoraj jeszcze był front, jak wracała z roboty, to lało, błyskało, grzmiałoooo...bała się troszkie...a dzisiaj powrót złotej polskiej jesieni, cuuudnieee!!!!]

i refrenem zabrzmisz tym: /zeby z refrenu zrobic wierszenke, nalezy pograc Frakcji Tasiemkowe na nerwach/(no to jeszcze raz refrenik! Tylko patrzec jak troczkowe hihi, zaczna zagluszac. Uwaga! Wierszenki nadajemy na fali.....bzzzrrrhuuum, a nie mowila! Zagluszajo!) [Ale wierszenkowe trzymajo sie mocno i prowadzo!]

Wesołe jest życie staruszka /zaraz tam wesole....Druhny WOGLE cos wiedza o starosci?!?!?!?!/(a co nam ta wiedza da? A wczoraj to sluchalam rozmowy z panem Watsonem-staruszkiem, tym od DNA, ktory jest ABSOLUTNIE przeciwny przedluzaniu ludzkiego zycia, w sensie, ze trzeba si sluchac natury bo natura wie co zrobila dajac nam tych powiedzmy 90 lat zycia.) [no, ja też jestem przeciwna przedłużaniu, ekhm, ekhm... chiba, chiba, że chodzi o urlopik Ścianusi!!!]

Wesołe jak piosnka jest ta /prosze czytac miedzy wierszami. ZE ZROZUMIENIEM!/(O! Hihi, Druhna Sciana podniosla porzeczke w nowym roku szkolnym, luuuudzie, Druhny to slysza?! Hihi, czy mam napisac streszczenie tego co do tej pory wyczytalam? Auuuuu, no co? Tak tylko pytam....Dyskrecju+Amnezju=Emciu, oj nie moge, hihi) [Hi hi, Druhna Ścian podniosła PORZECZKĘ???!!! I co, będzie pędzić bimber z porzeczki? Ale fajnie będzie w zimie w Kredensie!!!]

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /znaczy sie fiolki na klombie, wszystko sie zgadza/(Hobbitu zagradzajo klombu, NIE DEPTAC FIOLKOW!) [I NIE DEPTAĆ HOBBITU!]

I świat doń się śmieje: ha ha /don czy z niego? No co? Lubie wiedziec, zeby miec jasnosc!/(a moze z nim? Smiech jest zarazliwy...glupawki te sprawy, gdzie jest Maszmun jak glupawka potrzebna?!) [Czy mam doń zadzwonić..? Hi hi...]

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /no zjadl grzybki, to teraz ma wizje/(czy staruszek ma na imie Alicja?) [luuuudzieeee, toż to nasz grecki Masz-MUN, ...tak a propos grzybków ;-)]

I świat doń się śmieje: ha ha /dac swiatu w czape?/(a daj Scianu! Raz si zamachnij i niech swiat wi KTO tu jest bosem! BUM! Hihi, Sciana, przyznaj si Druhno, teskno Ci z a roboto, co?) [Emciu, chcesz w-czapę? Kurna, ale si kotłuje w tym wersie...]

To że będzie się dotkniętym /rece precz! Przeciez nie przemawiam na podium, wystawiam tylko troche tynku z szuflady/(Druhna uwaza! Widze w kamerce Hobbitu, gotuja si do zatrzasniecia szuflady!) [one tak tylko straszo, gotujo się od wczoraj i nic!]

przez dla płci indyferentyzm /indyfe ..... co? Alberta mowi, ze kiedys-gdzies dostanie kota od tych wierszenek. Spadaj Krosto!/(na kolana przed wierszenkami! Jakby nie wierszenki to bys swiata nie ogladala ty Zalewajko!) [słuchajcie, Alberta połamała sowie język na tym indyfe...cholera, to kto tu teraz będzie zadawał pytania...?]

To nie znaczy jeszcze żeć /bo tak naprawde to nie istnieje nic/(a Druhna Scianay to w jakim magicznym lustrze si przeglada?) [pewnie tym własnej roboty wg przepisu Adaśka Słodowego, hi hi...]

Miłych wrażen nie da płeć /ciekawe jakich wrazen doznaje grecki staruszek?/(WZROKOWYCH! Patrzy na te wszystkie laski i od razu mu milo!) [ufff, bo już się przestraszyłam, że od razu mu...BUM! Hi hi...]

Wesołe jest życie staruszka /a z czego sie tu cieszyc? Alberta prosi o liste, nie mylic z Filmowa Lista Bronki/(1. Ze tawerna blisko za rogiem, 2.Ze piwo dowiezli, 3. Ze pogoda jak w maju, 4. Ze laski dalej na bezrobociu 5 Ze detali si pokazujo...Tak, glupia Alerto bierz przyklad ze staruszkow!) [jejku...Maszmun, ale będziesz miała zajebiście!!! Już Ci zazdraszczam!]

Gdzie spojrzy tam bóstwo co krok /Druhny przestana sie tak pchac, dobra? Wezykiem, wezykiem....za Krolowa/(Prawdziwa Krolowa Kredensu, czy Atrapa Alberta?) [A ja się wcale nie pcham, puchi dzisiaj w Kredensie, że muszę robić sztuczny tłum!]

Tu biuścik zachwyci tam nóżka /albo dekolcik, hi hi/(hihi, no to mamy juz dekolcik Trzynastki, Maszmunie! Twoja kolej!) [albo plecki, hi hi...]

bo nie ten bo nie ten juz wzrok /Sowa! Jak tam Twoja wizyta u okulisty? Druhna jeszcze widzi nazwy ulic? A numbery autobusow? Tak tylko niewinnie pytam/(acha, prawie tak samo niewinnie jak spia moje dzieci, hihi) [Ścianuś, gałąź mi się załamała dorbaldie, Druhna mnie czyta bez zrozumienia!!! Ja jestem dalekowidzem, paniała? A czytam już w okularach, aha! Zatkało kakao? A może wkleić? Pomyślę o tym jutro...hihi]

Tu biuscik zachwyci tam nozka /albo inny niewinny detalik, phi/(jak niewinny to chyba bedzie ten z tatuazamY, co? A co Druhna tak z ta niewinnoscia? Druhna sie przyzna CO Druhna przeskrobala...) [no, nieeeeeee...??????? Druhna Ściana zrobiła sowie (ałć!!!), tfu, sobie tatuażyk...? WKLEIĆ!!!!]

bo nie ten bo nie ten juz wzrok /Emciu, zdejmuj czarne okulary. Wierszenka wzywa/(a wlasnie zgubilam gdzie moje okulary, serio..., hihi, teraz to juz zostala tylko wierszenka...) [a ja to z radości czytam teraz wszystko, jak leci!!! Co by tu jeszcze...]

Jeszcze tylko parę wiosen /Alberta pyta Pana Fizyka czy 100 to pare. A oszacuj sowie sama!/(a wlasciwie w jakim wieku jest Alberta, hihi, ze tak ja wiekowo wygina, co?) [trzeba jo zapytać, ile procent zniżki ma na okulary, hi hi...Druhnom na emigracji wyjaśniam, że u NASZ jest taka reklama firmy optycznej, która udziela tyle procent zniżki na okulary, ile ma się lat...hi hi...Emciu, a Druhna jako ma zniżkie?]

Jeszcze parę przygód z losem /phi! Juz mam plan awaryjny...az mi lzej bedzie sie szlo na robote w poniedzialek/(GET OUT Sciana! Druhna wkleja ten plan! Moze da si zrobic jakas przerobke i bedzie na inne awarie?) [Oczywiście, Ścianuś, dawaj plan, zrobimy z niej "planenkę", czili się dopiszemy, i zobaczysz dopiero co wyjdzie! Jeszcze nam będziesz dziękować!]

i kłopotów będzie mniej /sie usmialam! Dorbaldie, co to ja zycia nie znam, czy jak/(Druhny trzymaja kciuki w poniedzialek po poludniu, oki?) [no, to już tak: za Ścianu, za Emciu...kto następny? Kurna, ja mam tylko dwa kciuki, a Druhny?]

Ach cierpliwość tylko miej /moim zdaniem to wazniejsze jest PH! BUM!/(ja tam biore i jedno i drugie, hihi Ying-Yang) [A ja to dziękuję Druhnom za cierpliwość do mojego PH, hi hi!]

Wesołe jest życie staruszka /chlip, chlip, a co? Nie mozna sie na starosc smiac przez lzy?/(pewnie ze mozna, a co to niby jest dyskryminacja wiekowa lzmiechu, czy jak?!) [Boguś to by zaraz powiedział: "Co Druhny k... wiedzą o starości...", ne...?]

Choć wczoraj zmoczyła go łza /no przeciez mowie! Terapeutyczna lza, ma si rozumiec/(a to do kitu taka terapia JEDNA lza! Wyslac go na korepetycje do doliny jablkowej jak pada Prwadziwy Swiety Deszcz!) [oj, wczoraj to ja miała terapiu, dziękuju bardzo!!!]

Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka /a poduszka ciagle mokra! Aha!/(no to juz lepiej) [jeszce wciąż mokra? No, to co to za poduszka, która nie schnie...? Może mi Pan Fizyk wytłumaczy?]

bo pamięć bo pamięć nie ta /ze co to ja chcialam powiedziec? Amnezju to Druhna Emciu!/(czek, miala pare rzeczy na mysli ale jak si pisze wierszenku to si zapomina, phi, na amnezju tez si trzeba znac, ne?) [phi, Misiek mówi, że można dokupić pamięć! Emciu, 4 GIGA Ci wystarczy? Hi hi...]

Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka /a co wczoraj sie moczyl?/(noc byla ciepla to go osuszyla, staruszek wie jak sowie radzic, phi) [no, wreszcie poduszka wyschła, Pan Fizyk coś przy niej musi majstrował...]

bo pamięć bo pamięć nie ta /a na cholerkunie jest kajecik, tfu, dzienniczek uwag?/(a dla Hobbotu na zagrychu!) [o masz, Emciu, to 4 GIGA jeszcze Druhnie za mało...?]

Trzęsiesz się z niecierpliwości /wdech, wydech, pozycja trzesawki/(...na podlogu? Mialo byc o staruszkach przeciez, a Druhna tak nagle....) [Wszystko się zgadza, bo człowiek ponoć na starość dziecinnieje i robi się niecierpliwy! No, to jak to tam jest z Druhnamy?]

żeby dożyć tych radości /Druhny nie dadza sowie wcisnac kitu, dobra?/(ta idz Scianu?! Kity to MY a nie NAM!) [Ścianuś, czy ja Ci kiedy próbowała wcisnąć jaki kit? Ta idź!!!]

Guzik rwiesz i wdzianko mniesz /a co? Koledzy tez maja ADHD?/(hihi, taki pan Jurek to chyba te guziki przy kieszeniach, Emcia, ty jestes bezczelna!) [do bani z guzikami, niech żyją RZEPY!! Rzepy's rights! Uwaga, Druhny, TA wierszenka jest na rzepy!]

tak już być staruszkiem chcesz /a moze tak zostac staruszka na bezludnej wyspie, znaczy sie zyciowe urlopiku w tropiku?/(a ta wyspa to ma kabel do wierszenek?) [a zimniuśkie piwko jest?]

Wesołe jest życie staruszka /a mnie dzisiaj nie do smiechu/(Hobbity pytajo czy Druhna Sciana ma laskotki) [sprawdzę następnym razem, od razu w metrze, hi hi, co się tam będę!!! Ścianuś, a teraz się Druhna śmieje?]

Wesołe jak piosnka jest ta /piosnka wcale nie jest wesola, za to teksty Sciany to dorbaldie tryskaja dnem/(cieple gejzery na Islandii, dorbaldie bania! Hihi, byle tylko nie wybuchly!) [a czy jest coś takiego jak wesołe DNO..?]

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /a idz w cholerkunie! Sztuczne kwiaty i tyle/(byle nie plastikowe, byle nie plastikowe...ewentualnie moga byc takie ala Frida, z meksykanskiej bibulki) [ale nieprzemakalnej, dobra?]

I świat doń się śmieje: ha ha /bo jak sie odwine!/(dobra, dobra, hihi, Druhna da luzu z tym kickboxing!) [oj, boju się Ścianu, kryju si....]

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /zaraz spadnie snieg i tyle bedzie widac na tej drozce/(czary mary i na sniegu zakwitnie drozka, phi. Hihi, o cholerkunia, miala byc drozka a wyczarowawszy si wodospad, hihi) [aha, Druhna czary pomylYła...? Fakticznie, coś z to pamiecio u Druhny nie tego...]

I świat doń się śmieje: ha ha /Swiat dostaje w-czape! A nie mowilam, zeby nie czytac newsow? BUM! BUM! BUM!/(no to dziekuje za uprzedzenie, nie otwieram dzisaj gazet!) [Ścianuś, Ty to wkółko mówisz i wkółko czytasz te niusy, chcesz w-czapu? Bo jak ja się odwinę!!!! BUM!]

tekst: KSP + /Sciana, wygina mnie dzisiaj troche, Druhny wybacza prywate/(Emcia, leszczyna, leszczyna, Druhna si nie krepuji, wierszenki sa gietkie! Scianu, batiarowka z glowy za wierszenku!) [Sowa, fajnie było, ale już muszu spadać...]
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez M.C. So, 29.09.2007 09:17

PHI, pana Miodzia nie trzeba. Jak Hobbity mowio ze sie trzymaja za zderzaki to znaczy, ze opony juz zjedzone.

W sprawie drogi, to ja bym sie uwazniejtej drodze przyjrzala na mapie....Kochane, co wyscie "prostej" drogi nie widzialy?! Ja sie zaloze, ze ta prosta droga to dopiero ma zakret na 116! Tam gdzies na horyznoncie....Ta...ogladalo si mapy to sie wi! Biore droge malo uczeszczana! Taka z przbojami! A co sowie bede zalowac, ne?

No i w temacie drogi juz daaaaawno chcialam wkleic taka jedna droge z kapliczkami. Druhny pozwola, co? No to jedzieMY! Jest wieczor, piekne lato, slonce zachodzi, piekna kapliczka si zbliza....my podjezdzamy, i PSTRYK!

Obrazek
a od frontu to bedzi tak...
Obrazek

I nastepna...
Obrazek
taka odnowiona troszku jakby...
Obrazek

A teraz bedzie chalupinka, bo nie same kapliczki stoja przy drodze, ne? Rozlatuji si tu i tam...
Obrazek

I staruszek...
Obrazek

I jeszcze taka...
Obrazek

Ladna, co ne?
Obrazek

i z Matka Boska, rowu NIET!
Obrazek

Zmachala si troszku...Dubranoc.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez M.C. So, 29.09.2007 09:19

Oooooo, Sowus si dopisawszy....fajnie!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa So, 29.09.2007 09:30

Emciu, nic nie chcę mówić, ale Hobbitu za te zderzaki to dostały od Alberty w mordu, ekhm, ekhm... ;-)))))

Kapliczki cudne! Obejrzę ze zrozumieniem jak wrócę. Pa!

P.S. Niech Ścianuś wyjdzie..........
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa So, 29.09.2007 20:56

Moje Drogie Druhny!

Mieliśmy dzisiaj z Miśkiem cudowny dzień! Podwójnie radosny i uroczysty. Inauguracja roku akademickiego dokładnie w dniu Jego imienin! Ledwo już żyjemy ze zmęczenia, ale przepełnia nas duma, radość i szczęście! Co tam dna, labirynty, zakręty...Dla TAKICH chwil warto żyć!

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trzynastka So, 29.09.2007 21:56

Matko-Kuro, sciskaj mocno Misiastego z podwojnej okazji i przybij piatke: Apollinek Mlodszy konczy dzisiaj 18.
"Dla takich chwil warto zyc", dobre Sowka, dobre:)

Po miesiacu permitu na tkanie sieci pajeczych w chalupie zabieram sie za nieuniknione- porzadki. Zupelnie nie moja dzialka.

I jeszcze chce poskarzyc- widzialam Teremi w HP, bez wpisu:(
Niech Druhenka wyjdzie!!!!!!!!!!!

I jeszcze Duski mi brak, Pani mgr wroci, co?
A Maciejka tez nie reaguje na podroze dzikie.
Ech, Druhenki, sen zimowy, czy co???????????????
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

Postprzez iwna So, 29.09.2007 23:03

Małgorzato, ja wiem
jaka to RADOSC i DUMA!
cieszę się razem z Tobą
tak po prostu..
:D :D :D :D :D :D
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez Ściana N, 30.09.2007 00:54

Sowus, bardzo sie ciesze!!! Usciskaj, prosze, NASZEGO Miska od ciotki Sciany. I specjalnie dla Miska, zwanego teraz Panem Studentem szalejace z radosci kulizanki z Kambodzy. Tra la la la.

Obrazek

PS Mala, dziekuje pieknie za zdjecia greckich scian. Wiedzialam, ze na Druhne to mozna liczyc. AVE!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez GrejSowa N, 30.09.2007 06:18

Dzień dobry, czy jest tu KTOŚ? Co, zatkało kakao? Misiek pojechał na zajęcia, to dziupla już czynna od wczesnych godzin rannych. Trochę kiepsko spaliśmy, pewnie ze zmęczenia, trochę z wrażenia, a trochę przez blok party...No, i Misiek po 2 godzinach takiego błogiego snu pojechał. Zaczyna o 8, a kończy o 19.10. Ale da radę, co ne, Druhny? A ja to nie wiem, co mam teraz ze sową zrobić...spać czy już nie...eeee, pójdę po kawę, a potem się zobaczy...

Dziękuję BARDZO Druhnom za ciepłe słowa.

Trzynasiu, od nas uściski dla Apollinka, już raczej Apolla chyba...? Wszystkiego dobrego w dorosłym życiu!!! Sen zimowy...? Bynajmniej! U nas piękna, ciepła, słoneczna złota polska jesień, wkleić?

Iwna - Tak po prostu dziękuję Druhnie!!!

Ścianuś - Ciotka jest tylko jedna!!! DziękujeMY pięknie! NASZ Misiek, czili Pan Student, przystojniaczek jest, to i nie dziw, ze kulizanki szaleją, hi hi...nawet w takiej dalekiej Kambodży, co ne? Miśkowi się podobają, bo skąpo ubrane, ekhm, ekhm...;-) Uściski!!!

Tra la la la la, Druhny!!! KAWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez M.C. N, 30.09.2007 09:22

Sowus jak najwiecej TAKICH chwil! Pewnie, ze da rade! Byle nalesniki byly jak wroci, hihi. Usciski dla Was. A dla Miska jeszcze zrodlo dla sparagnionego wiedzy.

Obrazek(Park Borghese, Roma)


Trzynastko, urodzinowe usciski dla Apolla! No to siu, jeszcze jedna fontanna. (Ze skrzyzowania na Via Quattro Fontanne, Roma)
Obrazek
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa N, 30.09.2007 11:46

Emciu, dziękuję!!! Żebyś Ty widziała jaki on spragniony wiedzy pędził dziś rano!!! Serio!!! Dzisiaj ma 12 godzin w 3 blokach: Wstęp do programowania, Matematyka dyskretna i Historia techniki. Hi hi...matematyka dyskretna...że co, że będą słupki odrabiać pod ławką...? Gocha, help!!!
Aaaaa, Misiek niedawno esemesował do zatroskanej Matki-Sowy, że wszystko okej i pozdrawia całe HP!!!
Naleśniki, mówisz...? A Ty wiesz, że to jest myśl..???!!! Ale się ucieszy!!!

No nic, ale przecież nie samom tasiemkom człowiek żyje, co ne? Na dzisiaj nic lepszego nie mogłam wybrać, niż "Studenckie czasy" kabaretu Elita z programu "60 minut na godzinę". Dla Druhen wierszenkowych na śniadanie, obiad lub kolację, do koloru do wyboru strefy czasowej. Ja to lubię się po Druhnach dopisywać, bo Druhny mnie inspirujom, hihi...;-))))

To leciMY....i sowie wspominaMY...studenka, trzy cztery dziewięć:

Pamiętasz, stary, to było sześć lat temu
No, może osiem, no, nie ważne, mniejsza z tym
W akademiku nas czterech, słoik dżemu
Piętrowe łóżka, papierosowy dym

Nie wiesz, co z Jolką? Podobno wyjechała..?
Wyszła za Staszka? Poważnie? A niech to szlag!
To były numery jak w Bogdanie się kochała, co?
Popatrz, stary, to już tyle lat...

Studenckie czasy
Luźny, młodzieńczy szyk
Rajdowe trasy
Cierpki stołówki wikt
Chwile minione
Błahe, beztroskie sny
Dziś na dyplomie
Kilka plamek - to łzy...

Pamiętasz, stary, tego Witka po urlopie?
No, to był numerant, jak coś palnął - człowiek wył
Podobno Witek jest naczelnym w ROP-ie
Ten się urządził, no, zawsze cwany był
Pamiętasz projekt z automatów hydraulicznych?
Trzy noce z rzędu, każdej nocy dziesięć kaw
Ty już nie palisz? Lekarz kazał ograniczyć..?
To nie te czasy, szybko leci czas...

Studenckie czasy
Ubaw w klubie po świt
Znów cztery pasy
Wolno wlecze się brydż
Mylą się daty
Wspomnień miesza się rój
Dzisiaj etaty
Spodni niemodnych krój

Studenckie czasy
Skryptów pożółkłych plik
Obozy, wczasy
Taniego wina łyk
Kwaśny smak kredy
Chłód wykładowych sal
To było kiedyś
Dziś wspomnienia i żal...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez iwna N, 30.09.2007 16:05

Małgorzato, mnie też zaintrygowała ta DYSKRECJA w matematyce
/że też człowiek o tylu rzeczach nie ma zielonego plunięcia, tfu -pojęcia/ :D
Wikipedia podaje:

Matematyka dyskretna - zbiorcza nazwa wszystkich działów matematyki, które zajmują się badaniem struktur nieciągłych, to znaczy zawierających zbiory co najwyżej przeliczalne (czyli właśnie dyskretne).

Niektóre z tych działów to:

algebra liniowa
kombinatoryka
kryptografia
logika matematyczna
programowanie liniowe
teoria gier
teoria grafów
teoria informacji
teoria liczb
teoria matroidów.

Niestety, obawiam się, że dalej nic nie...... kumam z tak zaszyfrowanej dyskrecji :idea:

Gratuluję jeszcze raz, tym razem........ dyskretnie.
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez MarysiaES* N, 30.09.2007 16:34

Witajcie Druhny i studenci,
ale sie dzieje w HP. Miskowi samych przyjemnosci podczas studiowania matematyki dyskretnej i nie tylko :wink:
Sowa zrobilo mi sie tak jakos smetnie po przeczytaniu studenki....matko jedyno kiedy to bylo. Mialam sie nawet dopisac ale mi sama prywata wychodzi wiec dalam se na luz. Zaraz sobie przypomnialam co mialam po studiach robic. A tu D. Labirynty, okolicznosci i marzenia licho wzielo. Ale co tam trzeba sie cieszyc z tego co sie ma, no ne?
Dziekuje Trzynastko za wycieczke po czerwonych gorach. Ja te gory podgladam w ''internacie'' http://www.sedonavision.com/To te same?
Tyle jest na swiecie ciekawych rzeczy , dobrze ze mam ''internat''to sowie popodgladam swiat a i Druhny cos czasem podrzuca i lece przez labirynt.
Przesylam Druhnom usmiechy....trzymajcie sie....bede jak bede ....a gdzie Teremi?
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne