HYDE PARK

Postprzez Małgosia Sz Pt, 28.09.2007 16:19

Mała - już już za chwilę - miałam telefon w Twojej sprawie bo ktoś zrozumiał, że chcę powiększyć do 80! a nie zmniejszyć do 8!
hihihi

Iwna - prosimy czytać GŁOŚNO!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez nie ma mnie Pt, 28.09.2007 16:26

.... mam motylki w żołądku :):):):):)

uffff, jest Iwna:)
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 16:33

czy motylki w żołądku to to samo
co motylki w brzuchu :roll: ?
dziś dzień obolały, to i cichy...
dzięki kobitki :D
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez Trzynastka Pt, 28.09.2007 18:33

Iwna, ja tez mam motylki w brzuchu, jak zamiast cudnych rozmow w HP widze same wierszenki:)

Co ja widze, co ja widze, Miedzynarodowy Dzien Sciany w Kredensie. Dzieki, Mala.

Sie bronic bede przez inwazja wierszenkowa.
Scianie daje w czape duza, za lenistwo na urlopiku.
Druhna niezle pogania, a sama dawkuje te swoje fotki jak koreanskie lekarstwo, hi, hi.
Marysi order za natychmiastowa relacje z podrozy,
od razu widac zdecydowany charakterek.
Wszystkim Druhnom dzieki za fotki i podroze; pobrykalam z Wami dzisiaj.
W podziece zabieram Was na czerwono-rude sciezki.
Nareszcie mam czas, zeby wywolac fotki z tamtej podrozy.
Ciag dalszy nastapi; na wieczor zostawiam Grand Canyon w odmianach wielu.
Wierszenkowe, prosze scrollowac, bedzie dluuugo:)

Najpierw zbudowany z pali drewnianych Kosciolek Milosierdzia Bozego;
takie ukryte malenstwo, nad samym brzegiem jeziora
Obrazek

A w kosciolku zamiast oltarza wielkie, piekne serce
Obrazek

Szpakus posrod ciszy Panu Bogu przygrywajacy
Obrazek

Zawsze trzeba miec w zyciu prosto wytyczona droge
Obrazek

Kapelusz meksykanski
Obrazek

Sciana solidna, klaniamy sie pieknie
Obrazek

Z tego pylu podobno robi sie roz na policzki
Obrazek

Czy ktos tu pisal o grzybkach?
Obrazek

Gdzie diabel nie moze, tam Trzynastke posle, hi, hi.
Za mna tej samej wspinaczki probowal zacny facio w zacnym wieku,
a potem jego wraz z zona spotkalismy raz jeszcze.
On z daleka krzyczal: „wlazlem tam, gdzie ty, naprawde”, a jego zona po kilkunastu minutach krzyczala do mnie: ”nie widzialas mojego zwariowanego meza?”
Obrazek

Ktoredy sciezka miedzy przepasciami?
Obrazek

Indianin wytyczyl droge, ale zupelnie nie widac, ze przepasci byly glebokie
Najlepiej nie patrzec na boki, tylko pod nogi; przestrzen wokol nieco oniesmiela:)
Obrazek

Po drodze zawsze mozna zostawic kamienna intencje do SCIANY
Obrazek

Chwila odpoczynku; Gosciowi dystans do przejscia nalezy podawac w milach,
aboslutnie nie straszyc iloscia kilometrow:)
Gosc twierdzi, ze identyczne miejsce bylo w westernie; czekamy na atak Indian:)
Obrazek

To chyba jakies ufo
Obrazek

Pierwszy luk, pojedynczy, taki wielki na zywo, tak sie skurczyl na zdjeciu
Obrazek

Gosc pyta, czy kiedykolwiek dojdziemy?
Obrazek

Sowinko, nie patrzymy na boki, tylko przed siebie
Obrazek

Mlodzi twierdza, ze to juz ostatni zakret, cel tuz, tuz
Obrazek

Nagly zeskok i... jest, podwojny luk na horyzoncie.
Jakim cudem jest tak plasko, skoro tak dlugo szlismy w gore miedzy przepasciami?
Obrazek

Juz za minutke, juz za momencik
Obrazek

Kochaniutki, jestes zdobyty.
Obrazek


Z tego malego ladny widok na drugi, znacznie wiekszy.
Juz sie bardziej przed nami ukryc nie mogles; tyle mozolnego dreptania
Obrazek

Wracamy, w sercu radocha
Obrazek
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

Postprzez Ita Pt, 28.09.2007 18:42

Ciekawa bylam, jakie to zdjecie Trzynastki sie nie wyswietlilo...
Wystarczylo literke "I" wstawic i prosze:

Obrazek

Chcialoby sie tak polezec na Scianie...
Avatar użytkownika
Ita
 
Posty: 1302
Dołączył(a): Pt, 24.02.2006 01:07
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Trzynastka Pt, 28.09.2007 18:47

Ita, dzieki, juz zauwazylam.
Gosc chcial tak lezec w nieskonczonosc:)
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

Postprzez Ita Pt, 28.09.2007 18:48

Dzieki za te wszystkie zdjecia...
dla osob, ktorym nie dane jest wspinac sie po gorach, ogladanie ich jest szczegolnym i wspanialym przezyciem.

Dziekuje pieknie !
Avatar użytkownika
Ita
 
Posty: 1302
Dołączył(a): Pt, 24.02.2006 01:07
Lokalizacja: Poznan

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 18:49

...cudne okienko w kościółku.., takie trochę, jak Mandala, ciut ciut
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez M.C. Pt, 28.09.2007 19:02

Dzien Dobry HalYnce!

Zdjecia piekne wszystkie no to w podziece....hihi, wierszenka-staruszenka.

Trzynastko mam maly problem z tym Elvisem, ale moze fotka nie oddaje senda kostiumu i charakteryzacji, hihi. Pieknie wygladalas!

WESOLE JEST ZYCIE STARUSZKA /jakas epidemia na Forum, nagle WSZYSCY chcieliby zostac greckim staruszkiem/(no to siu! stoliczek, piwko, doniczka z pelagia, hihi i leciMY a wierszenko!)

Jeszcze tylko parę wiosen /Pan Fizyk szast prast i zaraz nam oszacuje, ze tyle a tyle do nirwany/(pan Fizyk zaczyna szacowac staruszkow, Hobbitu przesuwajo kulki na liczydle....nooo, szast prast to nie bedzi....)

Jeszcze parę przygód z losem /znowu przygody z losem? Nooooo nieeeee, czy mozna zlozyc u Sowy podanie o przedluzenie urlopiku
w domiku na czas nieokreslony?/(to Sowus ma TAKIE pieczatki?! Ja cie nie chce! A hameryckie tez masz Sowus?)

Jeszcze tylko parę zim /idOM fronty, nie ma na to rady!/(acha, czek, u mnie przez pare dni to byly dorbaldie UPA-LY. Barcelonu w dolinie jablkowej!)

i refrenem zabrzmisz tym: /zeby z refrenu zrobic wierszenke, nalezy pograc Frakcji Tasiemkowe na nerwach/(no to jeszcze raz refrenik! Tylko patrzec jak troczkowe hihi, zaczna zagluszac. Uwaga! Wierszenki nadajemy na fali.....bzzzrrrhuuum, a nie mowila! Zagluszajo!)

Wesołe jest życie staruszka /zaraz tam wesole....Druhny WOGLE cos wiedza o starosci?!?!?!?!/(a co nam ta wiedza da? A wczoraj to sluchalam rozmowy z panem Watsonem-staruszkiem, tym od DNA, ktory jest ABSOLUTNIE przeciwny przedluzaniu ludzkiego zycia, w sensie, ze trzeba si sluchac natury bo natura wie co zrobila dajac nam tych powiedzmy 90 lat zycia.)

Wesołe jak piosnka jest ta /prosze czytac miedzy wierszami. ZE ZROZUMIENIEM!/(O! Hihi, Druhna Sciana podniosla porzeczke w nowym roku szkolnym, luuuudzie, Druhny to slysza?! Hihi, czy mam napisac streszczenie tego co do tej pory wyczytalam? Auuuuu, no co? Tak tylko pytam....Dyskrecju+Amnezju=Emciu, oj nie moge, hihi)

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /znaczy sie fiolki na klombie, wszystko sie zgadza/(Hobbitu zagradzajo klombu, NIE DEPTAC FIOLKOW!)

I świat doń się śmieje: ha ha /don czy z niego? No co? Lubie wiedziec, zeby miec jasnosc!/(a moze z nim? Smiech jest zarazliwy...glupawki te sprawy, gdzie jest Maszmun jak glupawka potrzebna?!)

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /no zjadl grzybki, to teraz ma wizje/(czy staruszek ma na imie Alicja?)

I świat doń się śmieje: ha ha /dac swiatu w czape?/(a daj Scianu! Raz si zamachnij i niech swiat wi KTO tu jest bosem! BUM! Hihi, Sciana, przyznaj si Druhno, teskno Ci z a roboto, co?)

To że będzie się dotkniętym /rece precz! Przeciez nie przemawiam na podium, wystawiam tylko troche tynku z szuflady/(Druhna uwaza! Widze w kamerce Hobbitu, gotuja si do zatrzasniecia szuflady!)

przez dla płci indyferentyzm /indyfe ..... co? Alberta mowi, ze kiedys-gdzies dostanie kota od tych wierszenek. Spadaj Krosto!/(na kolana przed wierszenkami! Jakby nie wierszenki to bys swiata nie ogladala ty Zalewajko!)

To nie znaczy jeszcze żeć /bo tak naprawde to nie istnieje nic/(a Druhna Scianay to w jakim magicznym lustrze si przeglada?)

Miłych wrażen nie da płeć /ciekawe jakich wrazen doznaje grecki staruszek?/(WZROKOWYCH! Patrzy na te wszystkie laski i od razu mu milo!)

Wesołe jest życie staruszka /a z czego sie tu cieszyc? Alberta prosi o liste, nie mylic z Filmowa Lista Bronki/(1. Ze tawerna blisko za rogiem, 2.Ze piwo dowiezli, 3. Ze pogoda jak w maju, 4. Ze laski dalej na bezrobociu 5 Ze detali si pokazujo...Tak, glupia Alerto bierz przyklad ze staruszkow!)

Gdzie spojrzy tam bóstwo co krok /Druhny przestana sie tak pchac, dobra? Wezykiem, wezykiem....za Krolowa/(Prawdziwa Krolowa Kredensu, czy Atrapa Alberta?)

Tu biuścik zachwyci tam nóżka /albo dekolcik, hi hi/(hihi, no to mamy juz dekolcik Trzynastki, Maszmunie! Twoja kolej!)

bo nie ten bo nie ten juz wzrok /Sowa! Jak tam Twoja wizyta u okulisty? Druhna jeszcze widzi nazwy ulic? A numbery autobusow? Tak tylko niewinnie pytam/(acha, prawie tak samo niewinnie jak spia moje dzieci, hihi)

Tu biuscik zachwyci tam nozka /albo inny niewinny detalik, phi/(jak niewinny to chyba bedzie ten z tatuazamY, co? A co Druhna tak z ta niewinnoscia? Druhna sie przyzna CO Druhna przeskrobala...)

bo nie ten bo nie ten juz wzrok /Emciu, zdejmuj czarne okulary. Wierszenka wzywa/(a wlasnie zgubilam gdzie moje okulary, serio..., hihi, teraz to juz zostala tylko wierszenka...)

Jeszcze tylko parę wiosen /Alberta pyta Pana Fizyka czy 100 to pare. A oszacuj sowie sama!/(a wlasciwie w jakim wieku jest Alberta, hihi, ze tak ja wiekowo wygina, co?)

Jeszcze parę przygód z losem /phi! Juz mam plan awaryjny...az mi lzej bedzie sie szlo na robote w poniedzialek/(GET OUT Sciana! Druhna wkleja ten plan! Moze da si zrobic jakas przerobke i bedzie na inne awarie?)

i kłopotów będzie mniej /sie usmialam! Dorbaldie, co to ja zycia nie znam, czy jak/(Druhny trzymaja kciuki w poniedzialek po poludniu, oki?)

Ach cierpliwość tylko miej /moim zdaniem to wazniejsze jest PH! BUM!/(ja tam biore i jedno i drugie, hihi Ying-Yang)

Wesołe jest życie staruszka /chlip, chlip, a co? Nie mozna sie na starosc smiac przez lzy?/(pewnie ze mozna, a co to niby jest dyskryminacja wiekowa lzmiechu, czy jak?!)

Choć wczoraj zmoczyła go łza /no przeciez mowie! Terapeutyczna lza, ma si rozumiec/(a to do kitu taka terapia JEDNA lza! Wyslac go na korepetycje do doliny jablkowej jak pada Prwadziwy Swiety Deszcz!)

Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka /a poduszka ciagle mokra! Aha!/(no to juz lepiej)

bo pamięć bo pamięć nie ta /ze co to ja chcialam powiedziec? Amnezju to Druhna Emciu!/(czek, miala pare rzeczy na mysli ale jak si pisze wierszenku to si zapomina, phi, na amnezju tez si trzeba znac, ne?)

Suchutki już dzisiaj wstał z łóżka /a co wczoraj sie moczyl?/(noc byla ciepla to go osuszyla, staruszek wie jak sowie radzic, phi)

bo pamięć bo pamięć nie ta /a na cholerkunie jest kajecik, tfu, dzienniczek uwag?/(a dla Hobbotu na zagrychu!)

Trzęsiesz się z niecierpliwości /wdech, wydech, pozycja trzesawki/(...na podlogu? Mialo byc o staruszkach przeciez, a Druhna tak nagle....)

żeby dożyć tych radości /Druhny nie dadza sowie wcisnac kitu, dobra?/(ta idz Scianu?! Kity to MY a nie NAM!)

Guzik rwiesz i wdzianko mniesz /a co? Koledzy tez maja ADHD?/(hihi, taki pan Jurek to chyba te guziki przy kieszeniach, Emcia, ty jestes bezczelna!)

tak już być staruszkiem chcesz /a moze tak zostac staruszka na bezludnej wyspie, znaczy sie zyciowe urlopiku w tropiku?/(a ta wyspa to ma kabel do wierszenek?)

Wesołe jest życie staruszka /a mnie dzisiaj nie do smiechu/(Hobbity pytajo czy Druhna Sciana ma laskotki)

Wesołe jak piosnka jest ta /piosnka wcale nie jest wesola, za to teksty Sciany to dorbaldie tryskaja dnem/(cieple gejzery na Islandii, dorbaldie bania! Hihi, byle tylko nie wybuchly!)

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /a idz w cholerkunie! Sztuczne kwiaty i tyle/(byle nie plastikowe, byle nie plastikowe...ewentualnie moga byc takie ala Frida, z meksykanskiej bibulki)

I świat doń się śmieje: ha ha /bo jak sie odwine!/(dobra, dobra, hihi, Druhna da luzu z tym kickboxing!)

Gdzie stąpnie zakwita mu dróżka /zaraz spadnie snieg i tyle bedzie widac na tej drozce/(czary mary i na sniegu zakwitnie drozka, phi. Hihi, o cholerkunia, miala byc drozka a wyczarowawszy si wodospad, hihi)

I świat doń się śmieje: ha ha /Swiat dostaje w-czape! A nie mowilam, zeby nie czytac newsow? BUM! BUM! BUM!/(no to dziekuje za uprzedzenie, nie otwieram dzisaj gazet!)

tekst: KSP + /Sciana, wygina mnie dzisiaj troche, Druhny wybacza prywate/(Emcia, leszczyna, leszczyna, Druhna si nie krepuji, wierszenki sa gietkie! Scianu, batiarowka z glowy za wierszenku!)

No to do nastepnej wierszenki, hihi. Noco? Pozartowac nie mozna?

Bronia, wylaz, nie obrazilas sie chyba, co?
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez M.C. Pt, 28.09.2007 19:05

O ja nie moge! Maszmunie! Dopiero teraz widze emblemat, hihi. DETALE! Dawaj w wersji powiekszonej! Mala nie patrzy! Niech sie dekolty schowaja, TU sa PLECY!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez M.C. Pt, 28.09.2007 19:15

A Hobbitu to zjedli wszytkie tygielki, hihi. no dobra spadam, co bede sama rozrabiac, ne?
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 19:19

Emciu, Druhna nie jest sama, jasne?

Do bani z dekoltem. AVE PLECY!!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 19:20

AVE !!!
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 19:24

To co, wkleić...? Ekhm, ekhm.... ;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 19:26

absolutnie :wink:
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 19:30

No, to jeśli Hobbitu mi obiecajo, że mnie delYkatnie po nich podrapio, tak jak lubie, to może...może...

P.S. Kurna, co ja wygaduju...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 19:33

:lol: :lol: :lol:
...pod przymusem ..........-obiecujem
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 19:39

Tylko uwaga na pieprzyk na północnym-zachodzie...;-)

P.S. Zdecydowanie mi odbiło...wszystko przez Maszmuna!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez iwna Pt, 28.09.2007 19:42

l i t o ś c i , człowieku no..
iwna
 
Posty: 2887
Dołączył(a): Pn, 20.08.2007 18:51
Lokalizacja: Duza Wies kolo Malego Miasteczka

Postprzez GrejSowa Pt, 28.09.2007 19:45

no, co...?! ;-)))
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne