HYDE PARK

Postprzez An-dora N, 26.08.2007 01:51

dobry wieczor, czy jest jeszcze ktos w prezencie, tfu, w kredensie?
Tak myslalam.
Trudno.
Dzis moja nocka. Bo jak wszystko takie posrane, przepraszam, ale nazywam dzis rzeczy po imieniu, to ani sie czlowiekowi spac nie chce.
Chyba dzis wypije za duzo wina. Czuje to w kosciach.
Najchetniej to bym pogadala tak sowie do sciany. Czesc Sciana. Ale Sciana pewno jeszcze spi - swiety weekend.
Podyzuruje jeszcze tu tak sowie - Teremi, a jak u Ciebie? Dobrze juz sypiasz? Hm.
A inne strefy czasowe?
Wolanie na puszczy
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez M.C. N, 26.08.2007 01:58

No przeciez JA jestem, hihi, cytat z mojego drogiego Dziadka.

No i wlasnie mialam sie pytac CO sie dzieje z Druhna Andora???? Jakie wiesci od Malenstwa, jak po wloskim i gdzie jest reszta zdjec z urlopiku?

Druhny zajrza CO sie dzisiaij w Kulturalnych dzialo, hihi? HP, to Halina Poswiatowska, hihi, dobre nie? Chyba jeszcze nie bylo, hihi.

A Druhna Teremi? Spi? Bo ja jestem PO winku i po obiedzie jakby co...

Sowa, a gdzie sie podziala browarenka? Ze niby koncert Larsa wazniejszy od Browarenki?! Wstyd dorbaldie!

Maszmunie, co tam podloga, teraz to by mi sie przydala kanapa, chlip...

Chwilowo tyle. Dobrego Druhny!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez An-dora N, 26.08.2007 02:13

Dorbaldie zycie mi ratujesz Emciu!
Malenstwo laskawie pozwala na siebie czekac, wloski chyba powiesze na kolku, albo sie zaczne uczyc, a reszta zdjec z urlopiku? Niecenzuralne niestety.
Potrzebe kanapy przewiduje na jutro. Przynajmniej u mnie.
To ide do kulturalnych, po Poswiatowska.
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 08:57

Dzień dobry Pani HalYno P., hi hi...

Aha, Lars przegonił nie tylko browarenkę, ale i zdjęcia Maszmuna. Ale może mi się nie dostanie, no bo po modłach w górach to chyba nie wypada, ne...? No, to zaczynam niedzielę w HP od tego, żeby ne było...Misiek to rozmiłowany w Gaudim i zna chyba wszystko, więc bardzo się ucieszył..Oj, przydałby się taki Gaudi w Warszawie, co Druhny...?
No, i jak zawsze Maszmun mi żarcie wysyła, najczęściej w momencie, kiedy umieram z głodu. Całe szczęście, że się nijak nie mogę zorientować co jest na tym talerzu, pomimo menu ;-)

Masza - ja też nie cierpię szant, ale browarenki to nie dotyczy. Nie wiem, jak tam u Druhny z pływaniem, ale wiem jak z piciem, i to mi całkowicie wystarcza. Maszmun, zakładamy w HP grupę SZKWAŁ..? Hi hi...które Druhny chcą dołączyć...i pobujać się razem z naMY?
A o co chodzi z tym Jaśkiem...? Bo chyba coś przeoczyłam, kurna...
Ja też potwierdzam za Emcią, że można tęsknić przyjemnie. Ale też można tęsknić nieprzyjemnie, hi hi...Maszmun, wstawaj, a najlepiej wracaj, nudzi mi się!
"To się nie nadaje nawet do HP", dobre, Maszmun! To NAWET, hi hi...optimisticzne takie...Andorcia, dawaj te zdjecia niecenzuralne, co się tam będziesz! Ty wiesz, jak się HalYna ucieszy????!!!! No!
P.S. Małgoś, przepraszam za DYSKRECJĘ, ale czy Ty w jakiejś konkretnej intencji idziesz się w te góry modlić...? Nie, żebym coś sugerowała, ale przecież HalYna widzi wszystko, ne...? Nic już nie mówię...

Emciu - to winko to w łazience było...? Skrzyp, skrzyp...Eeee, pewnie oglądam hamerykańskie zdjęcia bez zrozumienia...Ale co mi szkodzi się poczęstować, ne..? Ja jestem jeszcze PRZED winkiem i obiadem...Druhna chce wstąpić do grupy SZKWAŁ?

Andorciu - "Chyba dziś wypiję za dużo" - dobre!!! No, i co...? Przebrała się miarka...? To może Druhna razem z Maszmunem poczłapie w te góry, co...? Ech...Druhna może się uważać przyjęta do grupy SZKWAŁ!

Na razie, moje Drogie, jem śniadanko i popijam kawkę...i LEDWO się ruszam, hi hi...wszystko mnie boli od pasa w dół. Wkleić...? Hi hi...Dzisiaj zostaję w domu, bo plan niewykonany...Misiek szaleje dzisiaj po mieście z Sową Starszą. Ale będzie się działo! Jeśli będą zdjęcia, to wieczorem! Dzisiaj hitem w Warszawie jest Street Party, czili dorbaldie SAM-BA!!! Alberta już pucuje rurę, hi hi....Hobbity wyciągają z piwnicy platformę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 09:12

Emciu, no, to specjalnie dla Ciebie, ale i dla innych Druhen oczywiście też, trochę Warsaw by night...Pewnie, że nie chciało się do dziupli wracać...Pogoda była cudna, ciepło, ale nie duszno...mnóstwo ludzi wszędzie, gwar w ogródkach...Uwielbiam to...
Misiek trochę gubił pion, ale nie to, co Druhny myślą...;-) No, i komórka Miśka nie ma trybu nocnego, ale coś tam jednak widać, ne...?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No, i na koniec PaJac Prezydencki@Sowa
Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz N, 26.08.2007 09:18

Dzień dobry!

kiedy jest halYny? hihihi
ładne te Miśka zdjęcia z pionem czy bez ... phi co ne?
Tak na zdjęciu Gaudi - Casa Mila!
W góry... oj intencji aż nadto!

Trochę nie boli głowa po wczorajszym ...

PA
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Ściana N, 26.08.2007 09:18

Pani HalYna P. Dobre, bardzo dobre!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 09:22

Heeej, Maszmunie!!! HalYny jest 1-go lYpca, bo Sowa Starsza jest HalYna, ale nie P., hi hi...
No, przecież wiem, co jest na zdjeciu, jeszcze go nie obejrzałam dobrze w komórce, a już mi Misiek powiedział!!
"Trochę nie boli głowa"...? Oj, coś mi tu pachnie lYterówką...;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 10:13

No, i jeszcze 3 fotki od Maszmuna...ale nie wiem, czy nie dostanę w-czapę, bo takie trochę brudnopisowe ;-) Ale bardzo mi się podobają! Kotek brudnopisowy cudny, ne...? Że o palmie brudnopisowej nie wspomnę...no, bo ściana to wiadomo....ale się wystroiła do zdjęcia...;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No, i ostała mi się jeno browarenka....

P.S. Druhny, czy za szczególne zasługi, aktywność itp... to jest może przewidziany medal HalYny P....?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz N, 26.08.2007 10:32

Alberta się pyta kto to jest HalYna P. hihihi

Małgoś zdjęcia oczywiście do wklejenia były ... zeby potem nie było w-czapy. W góry zaraz wyruszamy!

Pa pa
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 10:38

Moim skromnym zdaniem Alberta jest agentkOM o pseudonimie HalYna P., hi hi...ale się uśmiałam!!! No, bo jak ja się nie uśmieję, to NIKT się nie uśmieje! Ale tak mi dobrze po wczorajszym magicznym wieczorze...słucham sowie teraz Larsa i Cecylki...i dorbaldie dna niet, ślepa jestem, zapieram się jak mogę!

No, to idź Maszmunie w te góry i nie grzesz więcej. Amen. Pa!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 12:47

...

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

cd

Postprzez Małgośka N, 26.08.2007 12:58

Malgos, dorzucam jedna intencje......poklecz minutke dluzej i za mnie..... :(
Avatar użytkownika
Małgośka
 
Posty: 3026
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 19:36
Lokalizacja: Depresja

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 13:17

i za mnie... :cry:
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez duska38 N, 26.08.2007 13:21

Dzień NIE-DZIEL-NY Dobry HP!

Nie za bardzo kumam baze w większości tematów... Ale Druhny wybacza.... jestem w fazie powtórnego wdrażania... Możem kiedys dojdem do dawnej sprawności umysłowo-kredensowej...

Póki co ja tez pytam, któż to HalYna P? A możem bym tak wspólnie z Albertą na jakieś komplety poszła? Hi!?

SoWa! Sowie wyobraża jak się cieszę, że w ogródkach gwarnie i przyjemnie...Oby tylko pogody jeszcze starczyło... Denks za zdjęcia StoLicY... Powoli się oswajam, coby urok nie zaparł mi decha na dłuższą metę... Bo bendem niekumata i co?

An-dorciu... Na tensknotę ..... najlepsze sprzątanko... Polecam! Picie rozwala i pobudza tęsknienie do granic możliwości... No i ten kac- z którym nie wiadomo cóż począć w dniu następnym...
A może by tak zaglądnąć do Skrzyni Pełnej Skarbów.... I naładować się pozytywnie energią wspomnień...
Która z Druhen pamięta Skrzynię o której tak pięknie pisała 13-nastka!?

Pozdrawiam Kochana 13-teczko! i na marginesie słów dzieki Ci za te ...i nie tylko te słowa... @ też głęboko schowałam do Skrzyni... Podnoszą z kolan, kiedy trzeba :wink:

Oswiadczam też niniejszym, że dołączam do grupy "przyjemnie zakręconych" NOC-NIE... Kurnać! Czyto już wiek ten...czy cóś? ... dziś nie spałam od 3-ciej do rana... Chyba przeniosę kompa do sypialni...Przynajmniej będzie co robić w samotne, długie noco-koszmarenki...

Maszmunku- a dlaczego ta modlitwa az w górach? Czyżby stamtąd bliżej do nieba? Pytam, bo ja w górach bendem od 7 wrzesnia?

Emcia- a gdzież mozna zanabyc taka wiekszą ilość tego "księżycowego" trunku....

Pozdrawiam Wszystkie Kredensówki... Dziś taka śpiąco, leniwa niedziela... Chyba przeczytam coś dobrego...

Wasza reaktywna D u ś k a
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 14:51

...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S. Oooo, Duśkaaaa, no, witaaaaaj!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 15:29

Maszmuna modliwtwy ciąg dalszy...

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa N, 26.08.2007 15:35

P.S. Ta Hiszpania mnie wykończy...tak jak wczoraj Lars...No, i jak ja mam jutro stawić się na robotę, no jak...? Siedzę w dziupli, ogarniam sprawy, z głośników oczywiście Lars na zmianę z Cecylką...piwko, ciśnienie spada...Druhny, wymyśliłam sowie przed chwilą, że ja chcę wygrać dużo pieniędzy, może być nawet bardzo dużo, żeby nie musieć pracować, tylko podróżować po świecie, robić fotki, pisać...kupić sowie dom na wsi...pięniądze pomnażać, pomagać potrzebującym...Normalnie od tych myśli to nie chce mi się jutro iść na robotę...naprawdę.... Maszmun, czy Ty mogłabyś mi tam, w górach, coś wymodlić po znajomości...? Pliiiizzzz.....Aaaaaa, i jeszcze chciałabym jakąś fajną knajpkę otworzyć, no, bo bez pracy to bym zwariowała...to znaczy bez TAKIEJ pracy, żeby nie było...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz N, 26.08.2007 19:30

Modlitwy zostawione.
Trzymajcie się... spadam na kolację.
PS Małgos ... ja mam podobne marzenie...
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez M.C. N, 26.08.2007 19:46

Taaaa, i Druhny mysla ze takie materialistyczne modlitwy to zostana wysluchane? No, chyba ze pomagac biednym to jakos wyjasnia pragnienie pieniedzy....Hihi, materialistki...A klasztor piekny, hihi, chyba sowie zafunduje przewodnik po Barcelonie i okolicach, a co?!

A tak w ogole to jak pani HalYna dzisiaj sie miewa? Fotki piekne! Sowus trasa znajoma! Dziekuje najmocniej! No i BARDZO sie ciesze ze mialas taki odskokowy, tfu, wyskokowy wieczor! Winko bylo w kuchni przeciez! Kafelki mam w kuchni biale a w lazience brzoskwiniowe. Sowus do grupy szkwal wstapilam wczoraj juz (!) wierszenka szkwalowa tez w obrobce, ale musze zrobic przerwe, Druhna wklei swoja najwyzej zrobie wierszenkoshopa.

Duska, wiec ten napoj ksiezycowy to w wiekszych ilosciach mozna nabyc tylko na miejscu, bo inaczej to albo celnicy stana mu na drodze albo kontrolezy bagazu, hihi. Ale gwarantuje ze jak sie Druhna wybierze do Doliny Ksiezycowej to Druhna nie pozaluje ani krajobrazow ksiezycowych ani plynu!

Druhna Andora dzisiaj na kanapie?

A my dzisiaj projektu szkolne, lunch boxy, portki (acha, gole tylko nie przechodza w szkole W. i J.) te sprawy....Pa

Dobrego Druhny.
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne