HYDE PARK

Postprzez teremi Śr, 08.08.2007 09:10

no kiedyś Sowa musiałam się wyspać - wiesz jak to jest nie spać żeby Ciebie o TAKIEJ godzinie obudzić?
no troszkę mi się przypaliła ale kawa rzekoma z takiej najlepszej, bo kawa nie musi być wtedy mocno palona
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Marysia Śr, 08.08.2007 09:15

Piękne kwiaty Trzynastko-ogrodniczko!
Teremi, zazdraszczam tej drogi do pracy. Wstajesz tak wcześnie, by podlewac ten kwietnik? :lol:
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez teremi Śr, 08.08.2007 09:19

Marysiu no i teraz zdradziłaś moją największą tajemnicę z tym podlewaniem
a nie wiem czy wiesz, że niedługo Twoje miasto zniknie tam z południa Polski i ...... przeniesie się do mnie, do Elbląga? - przez dwa dni nie będzie Gliwic w Gliwicach.
Nie wiem tylko czy wszyscy mieszkańcy się też przeniosą, czy np. władze miasta wyślą wszystkich na urlopy od miasta
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Marysia Śr, 08.08.2007 09:21

Teraz Teremi już całkiem zgłupiałam.
Co u Was w Elblągu bedzie się działo?
Bo my, sztuk trzy, wyjeżdżamy z Gliwic do Prania. Ale ręczę Ci, że Gliwice licza wiecej niz trzy osoby! :lol:
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Małgosia Sz Śr, 08.08.2007 10:21

Samochód umyty, okna umyte, pościel się wietrzy, zaczynamy odliczanie...

Wklejam coś specjalnie dla Sójki. Z uśmiechem :lol:

Nie ma jak pompa

Nie ma jak pompa,
marmury, wielki dzwon,
nie ma jak pompa,
purpura, góra, tron,

nie ma jak pompa,
fanfary, czary nie ma, o nie, nie, nie, nie
Nie ma jak pompa,
doroczny bal u wód,

nie ma jak pompa,
salony Hollywood,
nie ma jak pompa,
grande valse i rewia mód - ósmy cud.

Panie i Panowie,
gorsetów biel,
chrapy i hrabiowie,
zalotów cel,
szampan i jałowiec,
słowiczy trel

Ja uwielbiam wielką skalę
i La Scalę i bal

Nie ma jak pompa,
dekolty a la carte,
nie ma jak pompa,
"maleńka, to był żart".

Nie ma jak pompa,
szalone usta i nocy czar, nocy czar
Tipu, tipu, tipu taj,
ty mi tu tulipany daj,
kormorany, ty mi, ty mi, ty mi daj!
Tipu, tipu, tipu taj,
ty mi tu tulipany daj,
nenufary, ty mi, ty mi, ty mi daj!

Dobrzy ludzie mówią mi - kobito,
ach, na co ci to,
kompoty warz!
A ja pragnę choćby incognito
pokazać szyk,
wszędzie być,
ach, być, wszędzie być, ach, być...bum, bum, bum!

Kurna chata owinięta w dym,
"Trędowata" przy łóżeczku mym,
nie poradzisz nic,
ja kocham pic,
a prosty widz - to nie ja!

Kobito, ach na co ci to, ach na co mi
Quara, Quara, tak już jest
Tipu, tipu, tipu taj,
ty mi tu tulipany daj,
krokodyla, ty mi, ty mi, ty mi daj!
Tipu, tipu, tipu taj,
ja nie dam nic,
a ty mi daj uśmiech Brylla, ty mi, ty mi, ty mi daj!

Dobrzy ludzie mówią mi - kobito,
ach, na co ci to,
kompoty warz!
A ja pragnę choćby incognito
pokazać szyk,
wszędzie być,
ach, być, wszędzie być, ach, być...bum, bum, bum!

Kurna chata owinięta w dym,
"Trędowata" przy łóżeczku mym,
nie poradzisz nic,
ja kocham pic,
a prosty widz - to nie ja!
kobito, ach na co ci to, ach na co mi
Quara, Quara, tak już jest
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Bromba Śr, 08.08.2007 10:32

Dzień przedczwartkowy, wcinam się z wierszenką od czapy, gdyż w lwiej większości miałam ja napisaną wcześniej i nie wiedzialm, że pojawi się sójenka, a niech tam, Tasiemkowe niech skrolują:

NAZYWAJ RZECZY PO IMIENIU #a zrobisz sobie wrogów, czek, bojsówka wam to na pewno potwierdzi, ne? (mam za mądralińskiego Worda – „bojsówkę’ zmienia mi na „bojówkę”, cham! Czy nie cham…?)#


A gdybyś chciał się dowiedzieć #strzelam, że Emcia niekoniecznie chciałaby się dowiedzieć#

co dobre i złe #fiuuu, bardzo mi się podoba wywrotowa teza, że piekło tak naprawdę jest pustawe#

szukał prawdy - #oj, muszę odwrócić kota - hi hi, PiS nie dostanie subwencji, tra la la#

zaiste, wspaniały to cel #”zaiste” – mmmm, ta polszczyzna! Jak jestem w Domu, czytam w
tym roku po rozdziale lub po dwa „Faraona”, ach, chciałabym tak pięknie mówić po polsku#

Nim zerkniesz w prawdy oblicze #i chciałabym, i boję się#

żyj, ale kochaj nad życie #proste?#

choć raz, choć raz, choć raz! #choć raz Hobbity chciałyby najeść się do syta, buuu#


A gdybyś pokochał nad życie to wiedz #bardzo zaniedbany Elf się ożywił#

że to prawdziwa jest miłość #jak sójka, hi hi#

i taka ma sens #a od kiedy Dyskrecja z Faktu jest Druhną, ja się pytam!#

Lecz jeśli kochasz jak umiesz #tej piosenki nie pisał pan Tomek#

to dobrze – resztę później zrozumiesz #phi, zaraz poszukam w słowniku znaczenia słowa „później”, bo przecież NO FUTURE, ne?#

i tak, i tak, i tak! #albo 3 x NIE, Polaku, do urn!#


Nazywaj rzeczy po imieniu #Jimmy, Jimmy, rybko, gdzie ty jesteś? Czy Emcia załatwiła jakąś Jimmy-sitter?#

a zmienią się w okamgnieniu… #czytałam ostatnio jakieś dziwne gazety – podobno, jak się włoży ołówek czy długopis do ust i uniesie kąciki ust, to po kilku minutach człowiek musowo się uśmiechnie – no nie wiem, na mnie nie działa#


A gdybyś musiał rozumieć i chciał #ale musiał czy chciał, bo to przecież zasadnicza różnica, na przykład „musiała posłać w-czapę” a „chciała posłać w-czapę”, hi hi#

widzieć więcej niż zdołał pojąć #ufff, w końcu coś dla ludzi – wiem, ale nie rozumiem#

to znak #„tylko Chuck Norris wie, kiedy rozpadnie się ta koalicja”, hi hi#
że zamiast żyć własnym życiem #...mogę wyśledzić, czy jest taki język OLD NORSE, ale nie chce mi się#

poznać chcesz jego tajemnice #ku mnie, ku mnie?#

- to błąd, to błąd, to błąd! #bo to jeden., phi#


Nazywaj rzeczy po imieniu #ale na Albertę mów Królowo#

a zmienią się w okamgnieniu… #albo i nie, puenta!#

RAZ, DWA, TRZY + #Bronka#

Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez Rudi Śr, 08.08.2007 10:33

Masza-ależ tą ukochana piosenka Małej.Pamietasz zeszłoroczne otwarcie Dużej sceny?;)))))) hihihiihiih
Avatar użytkownika
Rudi
 
Posty: 1271
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 09:40
Lokalizacja: Śródziemie

Postprzez GrejSowa Śr, 08.08.2007 10:41

Maszmun, i tak masz w-czapę za wczorajsze ustawianie mnie w gołębiach. Już Ci powiedziałam, że będę w trampkach, dżinsach z dziurą na kolanie oraz z workiem po kartoflach przewieszonym przez ramię. Zero makijażu. Odpadają więc Twoje ukochane knajpy z kryształami, jarzeniówkami, lustrami, złotem, srebrem, wyszukanym menu, co to nie będę wiedziała co to jest i jak to się je, i takie tam pompiasto-zadęte sprawy...Słuchaj, bo jak ja odstawię fochy, to się dopiero zdziwisz jak niewiele jeszcze umiesz, wiesz...? ;-)

Gadałam z Emcią i doszłyśmy do wniosku, że możemy usiąść po prostu na ławce w parku, byle tylko móc się spotkać i pogadać. A propos, skoczysz nam po piwo dobra kobieto...?

Jejku, jeszcze Emcia nie przyjechała, a z Tobą już przeboje, ja się zabiję, tfu, zapiję!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa Śr, 08.08.2007 10:49

Aha, Maszmun w sieni z w-czapą, kryć się!!!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Śr, 08.08.2007 10:50

Sowa, ale na pewno "doszłyście do wniosku"? To Emcia dała radę w ogóle coś powiedzieć? A w którym miejscu Ci przerwała? hihihi

PS - a Druhny chcą kopie tych gołębi, żeby zobaczyć kto kogo ustawiał? hihihi pewnie, że nie! Druhny i tak wiedzą!

PS 2 - No to teraz ja mam w-czapę jak nic!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez GrejSowa Śr, 08.08.2007 10:57

Emcia była bardzo BARDZO zadowolona, że ja dużo mówiłam, wiesz? I powiedziała, że jak się spotkamy, to ma nadzieję, że ja też będe dużo gadać, wiesz? I wogle mi nie przerwała, bo to ja nagle przestałam mówić i mówię do Emci: "Słuchaj, może Ty już musisz kończyć?" Hi hi...Czy jakoś tak...Widzisz, jaka jestem taktowna. WOGLE mnie nie znasz ;-)

O tych gołębiach to już nic nie powiem...;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bromba Śr, 08.08.2007 11:04

A WOGLE, jak myślicie - wziąć jutro jeszcze rękawice bokserskie czy sam kask wystarczy..?
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez GrejSowa Śr, 08.08.2007 11:06

Nieeee, no jutro to ja będę grzeczna, słowo Sójki!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Śr, 08.08.2007 11:07

Bronka bierz co masz! Wszystko się może przydać! hihihi

Rudi ... pewnie, że pamiętam!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Bromba Śr, 08.08.2007 11:08

Jedna mówi nie bierz, druga bierz - z Wami to tak zawsze, hi hi! Żuraw i czapla dorbaldie!
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez Małgosia Sz Śr, 08.08.2007 11:11

Bronka, ale to było słowo "Sójki" więc chyba mówimy to samo?
Co innego słowo Sowy hihihi
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez nie ma mnie Śr, 08.08.2007 11:39

..... Rudi-elcu ..... wspomnień czar :):):):)
"to se ne wrati pane hawranek" ...... ale było wspaniale !!!!

..... uwaga, uwaga! .... uprzedzam, że znam inną wizytową wersję Sowy...
gołe plecy ..... bo Sowa nie lubi się przegrzewać, brokatowe pantofelki, obcasik, tak coś ok 11 cm ..... o reszcie nie moge wspominać....
obiecałam :):):):)
Lord, help me be the person my dog thinks I am.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Ściana Śr, 08.08.2007 11:42

Druhny niech sie nie krepuja. Prosze sie boksowac. Przeciez sie nie pcham, ne? Postoje sowie cichutko w kaciku i wkleje wierszenke.
Zabroni mi PANNA NIKT?

Milego Szczytu zycze Druhnom (sztuk 5 + Alberta + Hobbity + Pan Tomek + itepe + itede). Skrzyp, skrzyp.
PS Bez fotoreportazu + tasiemki + wierszenki + kaca, to mi sie tu Druhny nawet nie pokazuja, bo bedzie ta, no..... jak jej tam.... po-szczytowa-w-czapa.

NAZYWAJ RZECZY PO IMIENIU #a zrobisz sobie wrogów, czek, bojsówka wam to na pewno potwierdzi, ne? (mam za mądralińskiego Worda – „bojsówkę’ zmienia mi na „bojówkę”, cham! Czy nie cham…?)# /moj laptus to mi JESZCZE nie zmienia "bojsowki" na "bojsa", ufff/

A gdybyś chciał się dowiedzieć #strzelam, że Emcia niekoniecznie chciałaby się dowiedzieć# /Emciu, wdech, wydech. Nie takie Druhny straszne, jak sie autokreuja w HP, hihi. Dobre, Sciana, dobre!/

co dobre i złe #fiuuu, bardzo mi się podoba wywrotowa teza, że piekło tak naprawdę jest pustawe# /wkleic moze moje wlasne pieklo, gdzie trup bojsa sciele sie gesto?/

szukał prawdy - #oj, muszę odwrócić kota - hi hi, PiS nie dostanie subwencji, tra la la# /aocochodzi? Korea zyje porwanymi Koreanczykami. Czy Druhny sie zastanawialy, jak wygladalaby miedzynarodowa akcja ratownicza, gdyby porwani byli takimi dla przykladu obywatelami USA?/

zaiste, wspaniały to cel #”zaiste” – mmmm, ta polszczyzna! Jak jestem w Domu, czytam w tym roku po rozdziale lub po dwa „Faraona”, ach, chciałabym tak pięknie mówić po polsku# /hi hi...Pan Fizyk uparcie twierdzi, nawet sowie to oszacowal, ze Faraon to na 116 nie mowil po polsku, hi hi/

Nim zerkniesz w prawdy oblicze #i chciałabym, i boję się# /podac Druhnie line do bungee?/

żyj, ale kochaj nad życie #proste?# /ba! Samo zycie! Co mi tu Druhna wylazi z brudnopisem, co to ja nie widze ile wyswietlen ma HP?/

choć raz, choć raz, choć raz! #choć raz Hobbity chciałyby najeść się do syta, buuu# /Sowa, zrob jakies fochy na Szczycie, no wiesz....wlos w zupie, kawalek gwozdzia w pierogu.....co? Hobbity beda sowie siedzialy cichutko pod stolem, a Ty im tam dawaj dawaj, prosto do gardla. PS No przeciez nie mowie o piwie, ma sie rozumiec/

A gdybyś pokochał nad życie to wiedz #bardzo zaniedbany Elf się ożywił# /jaki tam zaniedbany? Przeciez "samochod umyty, okna umyte, posciel sie wietrzy" @ Maszmun/

że to prawdziwa jest miłość #jak sójka, hi hi# /wiedzialam, ze uda sie KOT z ta sojka, phi!/

i taka ma sens #a od kiedy Dyskrecja z Faktu jest Druhną, ja się pytam!# /a co? Moze Dyskrecja z Faktu nie jest babeczka?/

Lecz jeśli kochasz jak umiesz #tej piosenki nie pisał pan Tomek# /taaa....pan Tomek to by napisal "nie umiesz kochac, jest DNO"/

to dobrze – resztę później zrozumiesz #phi, zaraz poszukam w słowniku
znaczenia słowa „później”, bo przecież NO FUTURE, ne?# /jak to NO FUTURE, wypraszam SOWIE! Wlasnie, ze jest FUTURE. Do urlopiku w tropiku - 6 tygodni, wdech, wydech/

i tak, i tak, i tak! #albo 3 x NIE, Polaku, do urn!# /Alberta biegnie do klomby, no co? Pozartowac nie mozna?/

Nazywaj rzeczy po imieniu #Jimmy, Jimmy, rybko, gdzie ty jesteś? Czy Emcia załatwiła jakąś Jimmy-sitter?# /PITANIE! Byle nie szopke-praczke/

a zmienią się w okamgnieniu… #czytałam ostatnio jakieś dziwne gazety – podobno, jak się włoży ołówek czy długopis do ust i uniesie kąciki ust, to po kilku minutach człowiek musowo się uśmiechnie – no nie wiem, na mnie nie działa# /Bronka, ile razy mam Ci mowic: NIE CZYTAJ FAKTOW! Poczytaj sowie FARAONA/

A gdybyś musiał rozumieć i chciał #ale musiał czy chciał, bo to przecież zasadnicza różnica, na przykład „musiała posłać w-czapę” a „chciała posłać w-czapę”, hi hi# /albo "wlasnie poslala w-czape", hi hi/

widzieć więcej niż zdołał pojąć #ufff, w końcu coś dla ludzi – wiem, ale nie rozumiem# /Alberta nic nie pojmuje, Alberta nic nie wie - a to dopiero zagadka natury!/

to znak #„tylko Chuck Norris wie, kiedy rozpadnie się ta koalicja”, hi hi# /pozniej? Hi hi...no przeciez mowie YES FUTURE!/

że zamiast żyć własnym życiem #...mogę wyśledzić, czy jest taki język OLD NORSE, ale nie chce mi się# /no dobra przyznaje sie, ze dla tego wlasnie wersu dopisuje sie tej wierszenki. Bronka jak to "czy jest taki jezyk", chcesz w-czape? JASNE, ZE TAKI JEZYK BYL! BUM! BUM! BUM! Mnie chodzilo o to, czy to wlasnie w takim jezyku mowil M.Zeberko w "Starej Basni", nie normalnie Druhna dostaje dwoje za czytanie bez zrozumienia i szostke za odwracanie kota ogonem, 2 minus 6 rowna sie 4, ufff/

poznać chcesz jego tajemnice #ku mnie, ku mnie?# /do rowu, do rowu/

- to błąd, to błąd, to błąd! #bo to jeden., phi# /KTO by tam sie bawil w szacowanie bledu (niech Gocha wyjdzie!)/

Nazywaj rzeczy po imieniu #ale na Albertę mów Królowo# /a nie mowilam, ze Helenka M. to wcale nie byla taka oskarowa w "THE QUEEN"? Alberta paraduje po czerwonym dywanie dla Emci. Chce dostac Oskara w 2008/

a zmienią się w okamgnieniu… #albo i nie, puenta!# /sa takie rzeczy na ziemi, o ktorych sie Panu Fizykowi nie snilo, puenta!/

RAZ, DWA, TRZY + #Bronka# + /Sciana, ja tu tylko sprzatam po w-czapach/
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez GrejSowa Śr, 08.08.2007 12:14

Zdenerwowałam się, ale nie na tyle, żeby zaraz do całej wierszenki się dopisywać...niech się Druhny nie cieszą...

to dobrze – resztę później zrozumiesz #phi, zaraz poszukam w słowniku
znaczenia słowa „później”, bo przecież NO FUTURE, ne?# /jak to NO FUTURE, wypraszam SOWIE! Wlasnie, ze jest FUTURE. Do urlopiku w tropiku - 6 tygodni, wdech, wydech/ [No, wiesz, Ściana, to Druhny taktownie ze względu na mnie milczą, a Ty mnie dobijasz...? TY? Druhna mówi za swoją FUTURE, dobra? Jak mówię NO FUTURE to NO FUTURE. Mam na myśli swoją, tfu, sowią FUTURE. Buuuu, normalnie idę się upić na robocie i niech mnie wyleją w cholerę....]
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Śr, 08.08.2007 12:18

Sowa nie bucz. Urlopik to MY a nie NAM. Druhna sobie lepiej powtarza SA_BAT SA_BAT SA_BAT!
PHI!

An-Dora się zameldowała. Kurna ta chce bar mleczny albo piknik na trawie. Ludzie... ja zwariuję. Taka POMPA się zmarnuje! Niech to szlag. Ale lakieru z paznakci to już nie zmywam. Wykosztowałam się na manicure w końcu, ne? Hihihihi
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne