HYDE PARK

Postprzez Bromba Cz, 28.06.2007 11:23

Hej, Sowa, po Ścianie powtarzam "wanenka", więc w-czapa-pudło, hi hi.
Kurczę, wanienka-wanenka nie dla mnie, gdyż latam jak poparzona, nie mylić z popa żoną, że tak sobie zażartuję.
A ten pożar gazociągu to tuż koło mojego brata, po przeciwnej stronie ulicy, ufff...

Aha, Emcia pilnie proszona na pw lub na maila.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez Małgosia Sz Cz, 28.06.2007 11:28

Bromba... daj Emci pospać...
cholera...a jaki pożar i gdzie?
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Bromba Cz, 28.06.2007 11:42


No niech śpi, ale jak się obudzi, to raz dwa mi do HP.

Róg Lisowskiej i Żeromskiego na Bielanach, koparka narzuszyła gazociąg czy jakoś tak. Ofiar nie ma, ale mieszkanie i samochód spalone.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez GrejSowa Cz, 28.06.2007 11:46

Bronka, po Ścianie powtarzam: WANIENKA. I co, zatkało kakao...?

Emciu, wstawaj, bo Druhna Bronka jak nic zaraz nam tu lament urządzi ;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bromba Cz, 28.06.2007 11:51

Ściana napisał(a):/Wanenka - czili wierszenka z duza iloscia wody. Alberta chilpie w kaciku i zbiera lezke do lezki. No! Przynajmniej zna sie na eGologicznym chlupaniu w wannie/

A to co - pies?

Sorry, Ściana za to "napisał", to nie ja.
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez GrejSowa Cz, 28.06.2007 11:55

Bronka, ja niestety wkleić cytaty nie mogę, buuuuuu. Zasada nr 1: gruba krecha między prywatą a publiką. Tak więc w HP Twoje na wierzchu. No, trudno, niech Ci będzie. Tylko jak z tym kurna żyć...? ;-)

Buźka!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Cz, 28.06.2007 12:22

ach te literówki ...hihihihi
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez GrejSowa Cz, 28.06.2007 14:38

P E K N E, co ne...? ;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ściana Cz, 28.06.2007 15:24

A Druhny chcialyby, zebym Wam scisnela reke? "Wiesz KTO te reke sciskal?" hi hi... No! Druhny to moga byc dzisiaj ze mnie BARDZO dumne. Wczoraj mialam spotkanie z bojsami wyzszego szczebla w sprawie przedluzenia mojego kontraktu i takich tam nowych waznych projektow. I... tak nagle, niespodziewanie, w trakcie tej rozmowy, wyszedl ze mnie moj slynny spontan (phi!) i powiedzialam WSZYSTKO, co ja mowie, W S Z Y S T K O razy dziewiec, co mi na tynku lezalo, co ja mowie?, co mi toksycznie zzeralo tynk od tygodni, miesiecy, lat. Mowie Druhnom, spowiedz pierwsza klasa, normalnie terapia w grupie. Bojsom zatkalo kakao, bo w Azji to kobieta nie przemawia jak Riczard Barton, w Azji to kobieta nie dyktuje warunkow, w Azji to kobieta moze sowie ewentualnie pogadac do sciany. Aaaaaa .... i nie trzasnelam na koniec drzwiami, poklonilam sie ladnie, G R Z E C Z N I E, po koreansku i cichutko wyszlam. Ma sie te klase, ne? Druhny moga sie ustawic czworkami z gratulacjami, od jutra oficjalnie zostaje BOJSEM. Ale obiecuje, ze bede BOJSEM z ludzka twarza. Tak mi dopomoz Kredensie Wszechmogacy. I znikam z ta opowiescia brudnopisowa, bo licznik wyswietlen mnie doprowadza do spazmow. Chcialam sie tylko z Wami podzielic moja mala radoscia. Co z niej wyjdzie, to sie okaze. Byle we mgle!

GDYBYM MIAŁ GITARĘ #lecimy, kto umie: a E a A7 d a E7 a A7# /Sowa umie, o prosze: "[phi, ja to od razu słyszę, że smutne...A wkleić moje archiwalne chwyty jazzowe...? Druhna może już zacząć rozrabiać gips na swoje palce, hi hi....] "/

Gdybym miał gitarę #z pustymi rękami? Z czym do ludu!?# /z nadzieja, Broniu, z nadzieja! Glupia sie urodzilam, glupia zyje, to i glupia wejde do nirwany/

To bym na niej grał #a bicie to niby jak mam dopasowywać? Po kolei 2na4, 4na4 albo 8n4, a jak nie pasuje, to na wyczucie?# /Bronka o tak, popatrz: raz dluzej (gdy), dwa razy szybciej, (bym, mial), raz szybciej (gi), raz dluzej (ta), raz szybiej (re)....kumasz? Ty mi nie wyskakuj z cyframi, bo ja tam sie znam tylko na intucji, phi!/

Opowiedziałbym o swej miłości #aha, ostatnio średnia liczba wejść do HP na dobę to na moje oko 800; Alberta, paluszek będzie cię bolał!# /rany boskie.....zaraz wyedytuje moja wstawke-tasiemke w/w/

Którą przeżyłem sam. #a niby jak inaczej, z kolegą?# /Emciu! Ilez mozna szczekac na zdjecia z dorocznej LOVE PARADE z SF? Druhna sie nie obawia, po wyskokach Maszmuna na stronie 125, NIC juz nas nie zgorszy, hi hi/

A wszystko te czarne oczy #która Druhna ma czarne oczodoły, przyznawać się? Ja mam niebieskie, nie szare, NIEBIESKIE# /a co to ja jestem na terapii grupowej, zeby tak zaraz walic szczere opowiesci z zycia wziete? Druhna przestanie mnie straszyc 800. wyswietleniami, to moze, MOZE odpowiem na pitanie!/

Gdybym ja je miał #już my wiemy, dorwie się to do miodu i poszło!# /oj....w ksiazce o krucjatach, ktora wlasnie czytam, bohater tak pieknie pisze o miodzie, tylko ze mu chodzi o SOUL, o porozumienie pomiedzy kobieta a mezczyzna. Normalnie Templariusze to byli z Marsa, ne?/

Za te czarne, cudne oczęta #za takie oczy należy się na początek kopalnia diamentów# /teeeee Bronka, z diamentow to mozna zrobic kotwice. Boooo/

Serce, duszę bym dał. #no nie, nie dość, że biedak, to jeszcze skąpiec – a gdzie głowa, ręce, nogi? Że o ptaku nie wspomnę, hi hi# /Maszmun proszony do statywu. No co? Cos sie musi w HP dziac. Co to tylko ja zawsze musze obrywac w-czapy?/

Fajki ja nie palę #a co z zaciąganiem się?# /ide podlac Maryske, niech dziewczyna ma!/

Wódki nie piję, #tylko ziółka, kit to MY# /teeee Bronia, sa ziolka i Z I O L K A. Emciu, ile jest rodzajow ziol?/

Ale z żalu, z żalu wielkiego #wyczuwam szantażyk emocjonalny# /szantazyk to MY, a nie NAM!/

Ledwie co żyję. #totalna załamka, biedak, skąpiec i na dokładkę chuchro# /a w klombe takiego i to juz!/

A wszystko te czarne oczy... #a pan premier to jakie ma oczy? Jak wczoraj całował pielęgniarki po rękach, to pomyślałam, że mógł im od razu po gębie dać, byłoby szybciej i jaśniej# /moim skromnym, emigracyjnym zdaniem, to jakbym byla pielegniarkOM, to bym panu premierowi juz dawno dala w-czape, nie mowiac o gebie, phi!/

Ludzie mówią głupi, #ludzie piszą poradniki# /Druhny pisza wierszenki. Dobre, ne?/

Po coś ty ją brał #kto kogo brał, to już nie będziemy się kłócić# /branka? Druhny przestana! Normalnie KRUCJATA! I tak to sie zycie w brudnopisie miesza z wierszenka. BUM!/

Po coś to dziewczę czarne, figlarne #ale że co – czarne, bo niby niedomyte?!# /Druhna lepiej uwaza, dobra? Rezim PC!/

Mocno pokochał. #Kangurzyco, dziękuję za wiersz o Brzozie, zamarłam na ten nóż...# /cze, Kangurzyco, to ja - Twoja Ulubiona Sciana. Tak tylko przypominam, bo cos mi sie, kurnaola, wydaje, ze chcesz mnie zdetronizowac. Chcesz w-czape?/

A wszystko te czarne oczy #chłopak z gitarą...# /a nie mowilam, ze Bronka znowu wpadla do rowu?/

Gdybym ja je miał #Alberta się nudzi, pobawiłaby się w gdybanki# /na rurze czy w wannie? No co? Lubie wiedziec!/

Za te czarne, cudne oczęta #byle nie padało między 17 a 18.20# /byle nie padalo, byle nie padalo! A jak bedzie padac, to phi! Zawsze sie mozna schowac pod arkady. Co to ja Placu Konstytucji nie znam! PS Sowa, dawaj jakies trudniejsze zdjecia do Konkursow, dobra?!/

Serce, duszę bym dał. #cała piosenka, a wystarczyło założyć odpowiednie soczewki i już byś miał te czarne oczy, phi# /u nas w Azji sa modne niebieskie soczewki. Widok Azjaty z niebieskimi oczami - co na to pan Fizyk?! Aaaaa...dzisiaj mi kolega powiedzial, ze galki oczne nie rosna. Przez cale zycie maja taki sam rozmiar. Co na to Matki-Kury?/

Autor bliżej nieznany + #Bronka# + /Sciana, Druhna blizej nieznana/

PS Teremi .........
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Małgosia Sz Cz, 28.06.2007 15:35

Hej Druhny, to która chce być ze mną w czwórce do tych gratulacji?!

Ściana - Druhna ma może jakieś rzymskie życzenia? ... bo w TAKIM dniu może będę mogła je spełnić.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Ściana Cz, 28.06.2007 15:38

Forum Romanum
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Bromba Cz, 28.06.2007 15:50

Niech żyje! Ściana, bardzo się cieszę i gratuluję, choć w pierwszej chwili to mnie zatkało na słowa "zostaję bojsem"...
Powodzenia na nowej drodze życia i takie tam inne serdeczne!
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez nie ma mnie Cz, 28.06.2007 16:20

..... to ja w imieniu .....

Obrazek


z "SERDECZNOŚCIAMI" ...... Ściana, ale Ty dzielna jesteś no, no :):):):)
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Małgosia Sz Cz, 28.06.2007 16:30

FR by T. 4 U!

Obrazek

Obrazek

Mała też takie mamy! hihihi tylko nie podrasowane phi!

Obrazek
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Małgosia Sz Cz, 28.06.2007 16:37

Ściana to ile dni urlopu sobie wywalczyłaś w nowym kontrakcie?
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez GrejSowa Cz, 28.06.2007 18:01

Małgoś, jakie "wywalczyłaś"?! Jakie "WYWALCZYŁAŚ"?! Chiba raczej: "Jaki wariant urlopowy sowie WYBRAŁAŚ?". Że o pakiecie socjalnym, podwyżce, gabinecie, limo i takich tam...nie wspomnę...Druhna czyta ze zrozumieniem, dobra? Bo jak nie, to w-czapa!

Ścianulka, jest takie stare przysłowie ludowe: "Gdy się Ściana cieszy, to się Sowa cieszy". Radość Druhny odwzajemniam sercem całym i życzę, żeby z niej, znaczy się z tej radości, a nie z Druhny (chociaż....?) wyszło COŚ NAPRAWDĘ PIĘKNEGO. Gratuluję Druhnie odwagi!!! Jestem z Druhny dumna, że hej! Tak mnie to od razu podbudowalo, że chciałam dzisiaj mojemu szefowi też odstawić spowiedź, bo jak raz się stawił pod koniec dnia, ale...niestety...muszę cholera trochę zaczekać, bo jeszcze sowie nie wywalczyłam urlopu...Polska to jeszcze nie Azja ;-)
A Bronka to dzisiaj strzeliła proroczego posta, ne? Widzisz, Bronka, i po co było przepraszać...? Toż pewno, że "Ściana powiedział". Znaczy się BOJS powiedział, hi hi ;-)
Ściana, trzymaj się! To o której Druhna ma jutro to pasowanie na bojsa...? No, co...? Chciałabym trafić z esemesem...;-)

P.S. Druhny wiedzą KTO moją rękę ściskał???!!! Aha!

Bywajcie, Druhny! Życie mnie woła...
Ostatnio edytowano Cz, 28.06.2007 18:10 przez GrejSowa, łącznie edytowano 1 raz
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nie ma mnie Cz, 28.06.2007 18:09

.....

P.S.
Małgosiu Sz. ..... baaaaardzo śmieszne ... ha-ha-ha
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez teremi Cz, 28.06.2007 19:43

Ściana
bardzo bardzo gratuluję - być boysem brzmi dumnie, a być kobietą boysem, jeszcze bardziej
a oto skromna wiązanka kwiatów (nie wiem kto jest autorem zdjęcia)

Obrazek


P.S.
wszystkich pozdrawiam, wczoraj byłam na koncercie Urszuli Dudziak - to tak na marginesie (warto było byc na tym koncercie)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez An-dora Cz, 28.06.2007 23:16

Gratulacje Sciana!
Malenstwo sie dolacza do zyczen dla Ciotki-Sciany i posyla bodygarda, jakby co, ne? W razie gdyby "wspol-bojsy" podskakiwaly - wolaj, przybedzie z w-czapami na odsiecz, chocby i na koniu jako ten ulan ...


Obrazek

Samuraj@Malenstwo
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez M.C. Pt, 29.06.2007 00:16

Ojej udalo mi sie jakos wejsc na forum....chyba podpadlam panu DarkowiJarkowi.....a to przeciez nie moja wina. Wklejam wiec szybko wierszenke.

Sciana-baby, prezent zdjeciowy z okazji oficjalnego objecia przywodztwa bedzie troche pozniej...teraz tylko taki maly fragment
....Babciu, nie ma kobiet generałów.

Ale to tylko dlatego, że kobiety nie mają odwagi sięgnąć po takie stanowiska! Nie sięgają nawet myślą, nawet marzeniem. Ogranicza je tradycja, konwencja, historia.

Nie babciu, my się nie nadajemy do wielu rzeczy. Mówię ci, naprawdę.

No dobrze. A rozmawiacie ze sobą o tym, kim chcą w przyszłości być chłopcy, a kim dziewczynki?

Chłopcy chcą być milionerami, a dziewczynki artystkami.

Co za koszmar! Ale widzisz? Nawet na tym przykładzie widać, że oni sięgają myślą i marzeniami odważnie, daleko. A wy? Artystkami!! Artystką to każda może być, co za problem? Milionerem trudniej zostać. Czy wiesz, co to jest ruch wyzwolenia kobiet, równouprawnienie kobiet, feminizm?

Chodzi o to, żeby mężczyźni kobiet nie bili, tak?

Córciu! Chodzi o dużo więcej! Nie bili? No wiesz? Tylko tyle?

Babciu, ale oni często się biją. I nas upokarzają, i nami pogardzają.

No widzisz! Zobacz kochanie, encyklopedia. Przeczytam ci, bo brakuje mi słów ze złości. Ruch feministyczny, ruch społeczny, pojawił się na masową skalę w latach 60. dwudziestego wieku w Ameryce - czyli ma dopiero 50 lat - ...jest oparty na ruchach emancypacyjnych z przełomu wieku XIX i XX. Ruch feministyczny zakłada, że we wszystkich dziedzinach i płaszczyznach życia społecznego występuje dominacja mężczyzn i dąży do likwidacji tej dominacji, głosi program równego uczestnictwa kobiet i mężczyzn w życiu prywatnym i publicznym. Walczy o likwidację barier prawnych, ekonomicznych, kulturowych i związanych z nimi stereotypów myślenia ograniczających udział i sprawowanie przez kobiety, na równi z mężczyznami, funkcji kierowniczych w przemyśle, nauce, kulturze, polityce...

Babciu, to się nie uda.

Dlaczego?

Bo Solidarność Kobiet, którą założyłyśmy, już się rozpada.

Dlaczego?

Bo dziewczyny się podlizują chłopakom i nas zdradzają. Robią to, co oni chcą.

No tak... To koniec. Masz rację. Ale jak któryś cię będzie bił, to przyjdź do mnie. Powiem ci na ucho, gdzie go kopnąć.

Sciana, KJ, bylaby z Druhny dumna! Nich zyja skuteczne w-czapy. U&U.


No i wierszenka.

GDYBYM MIAŁ GITARĘ #lecimy, kto umie: a E a A7 d a E7 a A7# /Sowa umie, o prosze: "[phi, ja to od razu słyszę, że smutne...A wkleić moje archiwalne chwyty jazzowe...? Druhna może już zacząć rozrabiać gips na swoje palce, hi hi....] "/(a Druhen to w ogole nie interesuje gdzie sie podziala ta gitara?)

Gdybym miał gitarę #z pustymi rękami? Z czym do ludu!?# /z nadzieja, Broniu, z nadzieja! Glupia sie urodzilam, glupia zyje, to i glupia wejde do nirwany/(PHI, gitare sowie mozna samemu zrobic z pudelka po chusteczkach higieniecznych i z gumek do wlosow. Wkleic? Sciana, a Druhna to wie ILE jest rodzajow glupoty? Acha!)

To bym na niej grał #a bicie to niby jak mam dopasowywać? Po kolei 2na4, 4na4 albo 8n4, a jak nie pasuje, to na wyczucie?# /Bronka o tak, popatrz: raz dluzej (gdy), dwa razy szybciej, (bym, mial), raz szybciej (gi), raz dluzej (ta), raz szybiej (re)....kumasz? Ty mi nie wyskakuj z cyframi, bo ja tam sie znam tylko na intucji, phi!/(a o jaka tu GITARE chodzi ze sie tak spytam DYSKRETNIE? Raz dluzej....dwa razy szybciej...raz szybciej....raz dluzej....raz szybciej...)

Opowiedziałbym o swej miłości #aha, ostatnio średnia liczba wejść do HP na dobę to na moje oko 800; Alberta, paluszek będzie cię bolał!# /rany boskie.....zaraz wyedytuje moja wstawke-tasiemke w/w/(dac Albercie gitare to zostawi Swieta Klamke w spokoju!)

Którą przeżyłem sam. #a niby jak inaczej, z kolegą?# /Emciu! Ilez mozna szczekac na zdjecia z dorocznej LOVE PARADE z SF? Druhna sie nie obawia, po wyskokach Maszmuna na stronie 125, NIC juz nas nie zgorszy, hi hi/(a moga byc ubiegloroczne?)

A wszystko te czarne oczy #która Druhna ma czarne oczodoły, przyznawać się? Ja mam niebieskie, nie szare, NIEBIESKIE# /a co to ja jestem na terapii grupowej, zeby tak zaraz walic szczere opowiesci z zycia wziete? Druhna przestanie mnie straszyc 800. wyswietleniami, to moze, MOZE odpowiem na pitanie!/(eeee tam, Druhny zaraz tam doslownie....Noc byla czarna to i oczodoly czarne, druhny kumaja? PS A wczoraj na basenie to widzialam taka piekna kobiete z Libanu chyba/no co ma sie to ucho do jezykow, ne? hihi/ i wszyscy, ona i jej dzieci, mieli najprawdziwsze CZARNE oczy! NIC nie bujam!)

Gdybym ja je miał #już my wiemy, dorwie się to do miodu i poszło!# /oj....w ksiazce o krucjatach, ktora wlasnie czytam, bohater tak pieknie pisze o miodzie, tylko ze mu chodzi o SOUL, o porozumienie pomiedzy kobieta a mezczyzna. Normalnie Templariusze to byli z Marsa, ne?/ (a ja myslalam glupia ze Templariusze to byli z Zakonu, co nawet by sie zgadzalo...nie mieli kobiet na co dzien to pieknie o nich pisali, hihi. Ten wers nie jest dla facetow!)

Za te czarne, cudne oczęta #za takie oczy należy się na początek kopalnia diamentów# /teeeee Bronka, z diamentow to mozna zrobic kotwice. Boooo/ (Bronka, a jakie sa kolejne dwa zadania dla dla dzielnych smialkow? Hihi.)

Serce, duszę bym dał. #no nie, nie dość, że biedak, to jeszcze skąpiec - a gdzie głowa, ręce, nogi? Że o ptaku nie wspomnę, hi hi# /Maszmun proszony do statywu. No co? Cos sie musi w HP dziac. Co to tylko ja zawsze musze obrywac w-czapy?/(nie taki glupi ten biedak...., nie wklada sie wszystkich jajek za jednym zamachem do koszyka z Kazimierza...)

Fajki ja nie palę #a co z zaciąganiem się?# /ide podlac Maryske, niech dziewczyna ma!/(a pozniej posuszy sie ja nad ogniskiem i bedziemy wachac dym)

Wódki nie piję, #tylko ziółka, kit to MY# /teeee Bronia, sa ziolka i Z I O L K A. Emciu, ile jest rodzajow ziol?/(dwa, takie ktore celnicy koreanscy przepuszczaja i takie ktore konfiskuja)

Ale z żalu, z żalu wielkiego #wyczuwam szantażyk emocjonalny# /szantazyk to MY, a nie NAM!/(....zal, zal za dziewczyna za zielona Ukraina... Przedstawiam Druhnom, Ukraine, hihi, kolezanka Alberty z podstawowki, przyjechala na wakacje w odwiedziny.)

Ledwie co żyję. #totalna załamka, biedak, skąpiec i na dokładkę chuchro# /a w klombe takiego i to juz!/(Hobbity zalozyly w klombie Fitness Club, jest nawet basen i sauna...Wchodzi do takiego klubu chuchrowaty grajek a wychodzi surfer z tatuazamy!)

A wszystko te czarne oczy... #a pan premier to jakie ma oczy? Jak wczoraj całował pielęgniarki po rękach, to pomyślałam, że mógł im od razu po gębie dać, byłoby szybciej i jaśniej# /moim skromnym, emigracyjnym zdaniem, to jakbym byla pielegniarkOM, to bym panu premierowi juz dawno dala w-czape, nie mowiac o gebie, phi!/(Alberta mowi, ze ona to chetnie zrobi w imieniu wszystkich Siostr. I pooooszlaaaa na barykade! Templariuszka taka, hihi, zapatrzyla sie w czolowa bojsowke Sciane!)

Ludzie mówią głupi, #ludzie piszą poradniki# /Druhny pisza wierszenki. Dobre, ne?/(moze byc. Ale czy to sie sprzeda?)

Po coś ty ją brał #kto kogo brał, to już nie będziemy się kłócić# /branka? Druhny przestana! Normalnie KRUCJATA! I tak to sie zycie w brudnopisie miesza z wierszenka. BUM!/(a moze sie oboje brali tak na dobre i na zle? taka K R U C J A T A...)

Po coś to dziewczę czarne, figlarne #ale że co - czarne, bo niby niedomyte?!# /Druhna lepiej uwaza, dobra? Rezim PC!/co sie Druhna Sciana czepia? Wolnosc czy nie? ProsiMY figlarne i brudne dziewcze do wanny!)

Mocno pokochał. #Kangurzyco, dziękuję za wiersz o Brzozie, zamarłam na ten nóż...# /cze, Kangurzyco, to ja - Twoja Ulubiona Sciana. Tak tylko przypominam, bo cos mi sie, kurnaola, wydaje, ze chcesz mnie zdetronizowac. Chcesz w-czape?/(Kangurzyco czekam na kolejna opowiesc o starym.)

A wszystko te czarne oczy #chłopak z gitarą...# /a nie mowilam, ze Bronka znowu wpadla do rowu?/(no to przynajmniej latwiej jej pojda teraz te chwyty..., powtorzmy dla przypomnienia...raz dluzej....dwa razy szybciej...raz szybciej....raz dluzej....raz szybciej...)

Gdybym ja je miał #Alberta się nudzi, pobawiłaby się w gdybanki# /na rurze czy w wannie? No co? Lubie wiedziec!/(NA rurze i W wannie, chodzi o rure od przysznicu)

Za te czarne, cudne oczęta #byle nie padało między 17 a 18.20# /byle nie padalo, byle nie padalo! A jak bedzie padac, to phi! Zawsze sie mozna schowac pod arkady. Co to ja Placu Konstytucji nie znam! PS Sowa, dawaj jakies trudniejsze zdjecia do Konkursow, dobra?!/(jak pada to dopiero robi sie TEATR! Normalnie FILM mozna krecic!)

Serce, duszę bym dał. #cała piosenka, a wystarczyło założyć odpowiednie soczewki i już byś miał te czarne oczy, phi# /u nas w Azji sa modne niebieskie soczewki. Widok Azjaty z niebieskimi oczami - co na to pan Fizyk?! Aaaaa...dzisiaj mi kolega powiedzial, ze galki oczne nie rosna. Przez cale zycie maja taki sam rozmiar. Co na to Matki-Kury?/(taaaaa, a mierzyli takie galki oczne opuchniete od lez? Albo takie rozszerzone strachem? Albo takie zwezone zloscia? Ze juz nie wspomne o preparacie do powiekszania oczu, phi.)

Autor bliżej nieznany + #Bronka# + /Sciana, Druhna blizej nieznana/ + (Emcia, druhna dalej nieznana)
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron