HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Cz, 31.05.2007 20:03

Pam pa ram pam pam...

Obrazek

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa Cz, 31.05.2007 21:34

Muka, ciapciaki! Chociaż...Druhny, jaki jest rodzaj żeński...? Ciapcianki...? Hi hi...Noooo, ma sens, ne? Jem sowie banany w cieście po azjatycku. Mój Kim z budki pod moim blokiem pyta mnie: "Na otro?". Jakie otro, Kim, luuudzieee! Banany na otro???!!! Ech, ci Azjaci...kamasutry jedne...

Ściana - Ty moja Templariuszko, ja dla Druhny wyhaftowałam na złoto: "JESTEM ŚCIANA. JESTEM W KREDENSIE.". Druhna będzie miała jak znalazł, jak się obudzi z tego krzyżowego snu, co to po nim Druhna nie wie kim jest i gdzie...Druhna da znać, czy działa...
P.S. No, to kiedy jedzieMY do tej Afryki? Czy mam się już szczepić? Że o pakowaniu nie wspomnę...I niech Druhna mi już wreszcie wklei ten zasrany wodospad. Przecież już na pierwszy rzut oka widać, że to wędka na Druhnę. Luuuudzieeee....czy ja muszę zawsze wodospad na ławę???!!!
A Druhny równanie to sowie przerobiłam w te i nazad i mi wyszło, że życie=bojsy+robota+cisza...Kurna, robota i cisza to jeszcze rozumiem...Ale jak to, nie ma życia bez bojsów???!!! A tfu! I tyle...Do dupy z tą matematyką...Sorry, Gocha ;-)
Druhny tu wkleją migusiem jakąś erotenką dla odwrócenia uwagi, dobra?
Ściana, jak Druhna chce poznać smak długiego weekendu, to prosiemy do K-R. Najbliższy długi weekend zaczyna się we środę. Wyjść po Druhnę?

Teremi - Druhna pisze wierszem? Dobre sowie...tylko gdzie te rymy, sie pytam...To chiba raczej biała tasiemka...? Hi hi...
Na upał to ja normalnie przykładam sowie na kark lód, ale ostatnio lód mi wyszedł był, więc brałam co popadnie. Do selera nie doszłam, po mi przeszło po sałatce jarzynowej.

Bromba - no, wreszcie! Oczywiście, że GAŁKA MUSZKATOŁOWA! Brawo! Druhna wygrała gałkę! A reszta Druhen odmaszerować do Męskie-Żeńskie, odcinek bodajże 6 pt. "Danie świąteczne". Bronka, czy Ty może mnie podpuszczasz, żebym ja Ci himena wkleiła...?

Emciu / Alberto - na zapas to można wszystko! Zmęczyć się też! W tym celu trzeba się po prostu zmęczyć bardziej niż zwykle, wysilić się, postarać...i założę się, że starczy na jakiś czas...Podobnie z piciem piwa...też się można napić na zapas...i też wystarczy na co najmniej kilka dni ;-) Druhna też odwaliła białą tasiemkę widzę...Aż dziw, że Ściana się nie dopisała...Połapała się, czy jak...?

Teremi - Okazuje się, że walka na miny jest już w K-R zabroniona! Niestety! Ale od czego jest andergrand, co nie...? No, to niech chociaż emigracja sowie używa...

Emcia - machanie nogami z pomostu to jest to!!! Druhna normalnie strzeliła w dziewiątkę! A jak jeszcze można sowie przy okazji zamoczyć nogi i trochę pochlapać...No, cudo!!!! Czy my możemy mieć taki pomost w Kredensie...?

Teremi - dzięki za plakatowy wątek...Uwielbiam plakaty. Kiedyś je kolekcjonowałam...ale przepadły gdzieś na zakrętach życia...No, to wklejam link do muzeum plakatu w Wilanowie: http://www.postermuseum.pl/
A ja bardzo lubię Olbińskiego. Surrealizmem zaraził mnie dawno temu mój Misiek i tak mi zostało. Lubię jego plakaty, obrazy...Wystarczy wystukać w google jego nazwisko.

Kangurzyco - Ty jesteś na baterie słoneczne...? Dobre! Ja to zdecydowanie jestem na piwo! Hi hi...Wiem jak to jest jak się zapas wyczerpie ;-) No, to niech się Druhna grzeje czym się da! Halogeny może jakieś czy cóś...? Bo od środka to wiadomo...gąsior ;-)

Masza - Ty burżujko!!! "NASZA pani architekt.." - Druhny to widzą???!!! Nie wytrzymam...I jeszcze odstawiasz fochy? A fuj!
A Gocha to faktycznie robiła zdjęcia piwnic, przez dziurkę w ogrodzeniu. Ledwo uszłyśmy parę kroków, a tam siatka i wszystko widać jak na dłoni. Dobre, co...?
Jaki urlopik? Ja nic nie wiem! Najpiękniejsze miasto na świecie...? Czy to może Kredens City...? Że się tak zapytam bez ogródków...

Teremi - a kiedy Ty będziesz w Warszawie? Druhna da znać gołębiem, co...?

Marila - dzięki za fontannę! Z braku wodospadu dobra fontanna!!! Zwłaszcza TAKA! WOW!!! Człowiek wejdzie do takiej fontanny z napisem MIŁOŚĆ i od razu: "Łoooooooo"...Hi hi...No, co ja mogę, Druhny, że mnie ta Szirlejka morduje wciąż...? A Misiek mi dzisiaj powiedział ni stąd, ni zowąd: "Stara miłość nie pleśnieje" i poszedł był do siebie...Dziwne...

Maga - Ja się w imieniu Druhny boję z powodu tego planu wyrębu drzew...Dobrze, że ja będę spać, jak tu Ściana zajrzy rano...A czy te drzewa to idą na blat może...? Tak tylko pytam...
"Służba drogowa" to brzmi dumnie! Nie ma się czego wstydzić! Co innego "Strażniczki lasu", też niby taka służba drogowa w pewnym sensie, ale jednak inna, ekhm, ekhm, więc niech się Druhna nie przejmuje! A jasne, że chrzanić to! Albo nawet srać na to@KJ. Fajnie jest pracować w terenie. Czyli Druhna terenówka jest, tak?
A pewnie, że dom to nie muzeum! Podstawowa różnica to ta, że po domu nie chodzi się w kapciach, przynajmniej w moim ;-) I nie sprząta się kosztem zdrowia. I dzięki za Kasię Nosowską, lubię ją...fajny teledysk...a nowej płyty jeszcze nie słuchałam. Nawet nie wiedziałam, że jest, więc tym bardziej dzięki!

Dobrego nocodnia, Druhny...tak mnie Druhny drażnią tym tropikiem, że o urlopiku nie wspomnę, że aż kupiłam sowie Malibu. Jeszcze tylko rozłożę swoją parasolkę i jak nic mam tropikalnego drynka z parasolką ;-) Niestety, na Kieślenkę i Patententenkę oraz inne wierszenki to już nie mam siły ani wełny...Także i zarówno na obiecaną historię z życia Sowy Starszej czili mojej Mamy. Druhny pogapią się w drynka, dobra...?

Pa!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa Cz, 31.05.2007 21:39

Aaaaa, zapomniałabym - Na dobranoc Olbiński...

Obrazek

P.S. A tak baj de łej...Druhny pamiętają taką bajkę "Chłopiec z plakatu"...? Wkleić...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MarysiaES* Pt, 01.06.2007 08:15

Czesc,

Napatrzec sie nie moge na Olbinskiego...echhh...ladny
Wiecie Druhny jaki mam zapiernicz?....nie wiecie. Moze lepiej nie bede gadac. O tym mozna tylko do sciany. Za wiele prywaty by wyszlo. Nie wytrzymaly by Druhny psychicznie. A sciana wszystko wytrzyma. No ne?

Sowa, a co z ''Podroza za jeden usmiech''....pamietasz? byl taki film. Lubilam go bardzo. Jest tam taka scena na molo w Sopocie w ktorej statystowalo 2 moich mlodszych kuzynow. Zarobili wtedy na porzadna pilke do nogi. Jak ja im zazdraszczalam. Nie pilki tylko tego ze w filmie grali. Oooo.. ludunarodzie jak to dawno temu bylo. Jak policzylam to az sie zleklam.
Teraz powinnam sie poodnaszac. Nie bede jednak bo pora do obowiazkow wracac. Mycie ...ubieranie ...sniadanko...to prawie jak paszport....bilet ...pieniadze....hihihihi
Trzymajcie sie Druhny i Druhowie...powroce tu..dobrze mi atmosfera Kredensu robi...paaaaaaaaaaa
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez teremi Pt, 01.06.2007 08:21

nie mam czasu na kompleksowe potraktowanie HP - Druhny/y wybaczą,
ale podrzucę Sowie do tego drynka z parasalką prawdziwą kapelę kubańską

Obrazek

no a reszta kiedyś będzie jak się wyrobię czasowo
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Marysia Pt, 01.06.2007 08:32

Trzynastko, dzięki za zdjęcia. Nie wiem dlaczego, ale brak mi tu stolicy. Proszę nie podlizywać się R. w grosiku. Nawet mu nie powiem, że o nim pisałaś!

Marysie i B. i ES. My to chyba wszystkie juz tak mamy z tymi naszymi muzeami. Mnie też dom zaczyna przerastać.

Sowa, daj spokój. Wszystko można ujarzmić. Nawet lęk wysokości. A co? Też mam. Wjechałam na wieżę telewizyjną o wysokości 266 metrów i potem trzymałam się muru, jak wiało.....widzisz jaka kruszynka ze mnie? Potem dziwiłam się, że mnie nie wywiało.

A wogóle to mnie pocieszacie, bo wydawało mi się, że tylko ja jestem do d..y. Na nic nie mam siły. Byle do urlopu!

Mateo cudowny. Wiesz Maga, ja teraz z rozrzewnieniem oglądam takie własnie zdjęcia moich dorosłych juz synów. I ciągle pojawiają się łzy w oczach. Typowa KURA - MATKA :-)

A dzisiaj wszystkim Wam, które nie maja juz Mam i Tatusiów: wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka. Snili mi się dzis wszyscy i prosili o przekazanie WAM życzeń. Bo dla nich zawsze bedziemy dziećmi.
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Małgosia Sz Pt, 01.06.2007 09:38

Maga heeej! A Druhna wie, gdzie można znaleźć definicję ciągu pieszo-jezdnego? Ja tu mam jeden case z powodu tego cholernego ciągu! Przejrzałam wszystkie przepisy i dno - definicji brak, a mnie tu męczą jak cholera i pytają czy po ciągu pieszo-jezdnym może jeździć ciężarówka? I co zrobić, żeby nie jeździła? Jakby Druhna coś wiedziała, to Druhna da znać, co?
A Mateo w jakich twarzowych barwach :lol:

Grejs - hihihi pod latarnią najciemniej... i Druhna weźmie te nogi bo mi ciężko!

Trzynastko, Emciu - dzięki za zdjęcia.

Z innej beczki: Gdzie jest Danusia Green?
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez nie ma mnie Pt, 01.06.2007 09:57

.....

P.S.
Sowa.... ja Cię bardzo przepraszam, ale od rana .....
mnie prześladujesz, wiesz? :):):):)
najpierw w Trójce, którą prowadził WM z synem ....
pan ornitolog opowiadał o sowich maminsynkach .....
a teraz znalazłam myzykę relaksacyjną (idąc za wskazówkami KJ z dzisiejszego Dziennika): "Sowa, sówki, sóweczki" ....

http://www.merlin.com.pl/frontend/brows ... 67638.html

no to ja Ci Sowa życzę i wszystkim Druhnom .....
wesołego Dnia Dziecka :):):):)
Ostatnio edytowano Pt, 01.06.2007 10:11 przez nie ma mnie, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Maga Pt, 01.06.2007 10:06

Maszmunie - przesłałam Tobie wiadomośc prywatną na temat ciągu pieszo-jezdnego.
Avatar użytkownika
Maga
 
Posty: 244
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 11:11

Postprzez Monika:* Pt, 01.06.2007 10:32

jako tylko córka
nie matka nie babka
przyjmuje wasze życzenia
z radością
i usmiechem na ustach
jesteście pierwsze
Avatar użytkownika
Monika:*
 
Posty: 1183
Dołączył(a): So, 24.06.2006 19:28

Postprzez Małgosia Sz Pt, 01.06.2007 10:35

Maga - dziękuję!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Ściana Pt, 01.06.2007 11:28

Klania sie Wasza Ulubiona Zjechana Sciana. Taaaaa....mam brudnopisowa opowiesc z zycia wzieta, ale nie mam sil, zeby sie za to zabrac....bo musialabym Druhnom napisac jak mnie zycie ostatnio kopnelo, jak sie zawzielam, jaka bylam silna i dzielna, jak pieknie moj miecz templariuszki lsnil, a potem sie troche pobrudzil (hi hi), jak mialam spotkanie z bojsami i majac juz po dziurki w tynku rozmow o ideach, planach, czili nudach, walnelam feministyczna lapa Tygrysicy w stol, a bojsom zatkalo kakao....takie tam nuddddyyyyyy!!!
No wiec stanelo na tym, ze teraz rzadzi.........Druhny uwaga uwaga.....KTO? Konkurs!!!!! Aha-czek! Kazda tasiemka jest o .... A nie mowilam? Hi hi.
Zyje troche szybciej, bardziej nerwowo. Przede mna jest duze wyzwanie, nowy prodzekt, taki z grubej rury. Druhny trzymaja kciuki, dobra?
PS A sciana wszystko wytrzyma @ MarysiaES. Dobre! Bardzo dobre! Wiem, ze to nie bylo o mnie, ale biore garsciaMY.
Z tego wszystkiego zupelnie mi wypadlo z tynku, ze dzisiaj jest Dzien Dziecka w K-R. Dostalam esemesa od Matki-Kury od Sow, zwanej Grejsem i se mysle "o masz, a Ta znowu pokickala cos w swoim sowim organizerze". Lece do mojego palmpilota i oczodolom nie wierze, ze maMY juz 1 czerwca. Luuuuudzieeeee! Jak te sekundy zapierniczaja, ne? Sowa, dziekuje i szczekam na opowiesc Sowy Starszej. Druhna wklei, dobra? Razem ze zdjeciem Lolka.

Pozdrawiam. Sciana
PS Bede jak bede. Oczywiscie, ze bede, ale nie gwarantuje w jakim stanie. Troche sie boje tego nowego co idzie. Druhny sa dobre w trzymaniu rekawow? No to co sie Druhny ociagaja? Lapac te rekawy! Ze niby co? Ze niby jak? Tak sama z siebie mam walczyc z wiatrakaMY?! Wiatraki to MY, a nie NAM, phi!
U & U
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Bromba Pt, 01.06.2007 12:08

Uff, żyjesz, a ja w ogóle nie puszczałam Twoich rękawów.

U&U
Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez M.C. Pt, 01.06.2007 16:55

Dzien Dobry, wow, wow, wow, kreci mi sie dalej w glowie, to opre sie o fakty historczne....

Skutki wypraw krzyżowych (Druhny Sciany, na podstawie Wikipedii, prosi sie o ewentualna edycje)

Na temat znaczenia i skutków wypraw krzyżowych naukowcy wciąż toczą zażarte dyskusje. W każdym razie wśród potencjalnych skutków wymieniane są:(i nie tylko naukowcy! Pan Fizyk z Alberta tez! A Hobbitom to sie geby nie zamykaja!)

powstanie zakonów rycerskich na Ziemi Świętej (takich jak templariusze, joannici i Krzyżacy) (czek, Kredens juz ma jedna templariuszke, ktora Druhan nastepna? Hihi, bo ja to bede tylko skromna siostra Jane juz w sierpniu! BUM!)

wzrost autorytetu papiestwa (Papiez tez byla kobieta!)

pomnożenie majątku kościelnego (Sciana-baby Druhna zbiera te WONY w celu wyzszym!)

rozkwit handlu lewantyńskiego (czek, zgadza sie, wyjezdza sie na urlopiki przywozi sie pamiatki. Maszmun z Litwy to nawiozl ze hej! I nie tylko nalewke morwowa, hihi. Ale..., ze jestem ostatnio dyskretna to NIC nie mowie, phi. A Druhna Trzynastka to wystawom sklepowym zdjecia robila! Trzynastko piekne zdjecia! Dziekuje!)

pogłębienie wiary w Europie (w jakiej Europie?! Wiara na caly swiat. Wiara w Swiety Kredens!)

zbliżenie do siebie 3 cywilizacji: łacińskiej, greckiej i arabskiej (jednym slowem globalizacja, hihi. Sciaan-baby projekty to TY! GO Sciana GO! TrzymaMY kciuki, rekawy, tynk, co tylko chcesz!)

ogromny rozwój miast włoskich (szczególnie Wenecji i Genui) (pojedziemy zobaczymy na wlasne oczodoly! Co ne Maszmunie, co ni?)

rozwój kultury i nauki(no przeciez mowie! Kredens i okolice wypisz wymaluj!)

rozwój żeglugi morskiej ( hihi, po oceanie, hihi..... Emcia, SHUT UP!)

przyśpieszenie przemian gospodarczych i społecznych średniowiecznej Europy (od sredniowiecza przez European Union do....pozyjemy zobaczymy, ne?)

nasilenie się fanatyzmu religijnego i silniejsza niechęć do pogan i innowierców (np. do Żydów) (literowka! Chodzi tylko i wylacznie o bojsow!)

pogłębienie wrogości między chrześcijaństwem a islamem (PEACE!)

wykształcenie się etosu rycerskiego i kultury rycerskiej(no przeciez jest miecz! I tarcza jest! Hihi, etos i kultura tez sie znajda!)

osłabienie Cesarstwa Bizantyjskiego (troche sie boje o losy wierszenek jak Druhna Sciana bedzie na nowym prodzekcie....)

upadek Miast Wschodu, pól, winnic, lasów (Maga ty widzisz co nas czeka! I Druhna do upadku przylozyla palec?!! Nie wstyd Druhnie?!)

śmierć tysięcy ludzi (opuszczamy zgrabnie ten wers, do Krzyzowcow z Kredensu sie nie stosuje! Zycie jest Swiete!)

wzrost potęgi królów francuskich (gdyż najbardziej awanturniczy element opuścił kraj)(Hobbity ubieraja korone Alberty. Alberta z blizniaczka i kuzynka Melancholia wyruszaja na dluuuugi weekend do K-R. Sowa odbierze kolezanki na Okeciu!)

rozkwit ruchu pielgrzymkowego (czek, caly narod pielgrzymkuje do Kredensu!)

Dobrego dnia! Dobrego NOWEGO dnia Druhny i Druhowie!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Małgosia Sz Pt, 01.06.2007 16:59

Idę rozwijać kulturę i naukę! Pa!
Ps - dobre Emciu bardzo dobre!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez M.C. Pt, 01.06.2007 17:01

Znaczy sie lacinska, czy koncertowo towarzyska? Dobrego weekendu Maszmunie!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez teremi Pt, 01.06.2007 18:08

Emcia zaimponowałaś mi tym rysem historycznym
wiadomo, że Ściana takim boysom da radę ale teraz Ściana bądź dzielna i pamiętaj, że dla HP-ówki nie ma trudności, których nie mozna pokonać.
Z tym trzymaniem za rękaw to może bez przesady - a gdzie wolność jednostki?

Sowa bardzo lubię naszą szkołę plakatu i pomyśleć, że kiedyś Polska była w tym względzie potęgą. Olbińskiego lubię, oczywiście inaczej niż Muchę i za coś innego
to co Mucha raz jeszcze?
z tą Warszawę to wiem, że nastąpi to w pierwszej dekadzie tego stulecia, ale dokładniejszy termin nie jest znany - choruję na brak czasu, czyli chorobę cywilizacyjną.
Obrazek

Obrazek

wszystkim oczywiść relaksu, bo czas relaksu to jest to
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Neo Pt, 01.06.2007 18:16

tiaaa :wink: drynka mam, na kapelę sobie zerkam, ale pożycz mi parasolki, teremi, bo relaks jakiś taki na pół gwizdka hiii

no, nooo M.C. otworzyła nową epokę w historii wierszenek! :D
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 2782
Dołączył(a): Pt, 17.11.2006 00:44

Postprzez teremi Pt, 01.06.2007 18:36

Neo a w jakim kolorze ma być parasolka? a może wolisz jakiś inny akcent kubański?
a co tam pytam - wkleje i już a z tą nową epoką to masz rację - Emcia stała się prekursorką
Obrazek
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Neo Pt, 01.06.2007 18:47

podoba mi się ta gablota na pierwszym planie! biorę ją do kompletu z drynkiem i kapelą, ok? parasolkę już Ci daruję :wink:
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 2782
Dołączył(a): Pt, 17.11.2006 00:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne