HYDE PARK

Postprzez Barbara Kath Wt, 08.05.2007 09:42

.....gdy otworzysz furtke znajdziesz sie na drodze wiodacej do miesjscowosci CICHOWO tylko 3 km.Znajduje sie tam slynne wielkopolskie SOPLICOWO,"wybudowane" przez Pana A.WAJDE.....Obrazek
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Barbara Kath Wt, 08.05.2007 09:45

Marysiu, nawet nie wiesz ,jak mi jest z tego powodu przykro :( :( :( :(
CMOK w BOK,kochana....
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Marysia Wt, 08.05.2007 09:52

Fajnie. Cisza i spokój.
Basiu, na pewno jeszcze nie raz bedą jakies spotkania i na pewno na jakies się "załapiesz".
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Barbara Kath Wt, 08.05.2007 10:02

.....tez mam taka nadzieje :D .

Cisza i spokoj trafione w setke :D ,bo gdy dojedziesz juz do Cichowa,
tam jest juz tylko jezioro i zadnej inne drogi dalej.Musisz sie wrocic.....
Jest to wioska,jak kiedys sie mowilo(,gdzie psy du...i szczekaja)przepraszam,czyli zabita dechami.

Tak bylo kiedys, teraz przez to Soplicowo.......sie narobilo.....brrrrr...
ale klimacik nadal MA!!!!!
Avatar użytkownika
Barbara Kath
 
Posty: 3888
Dołączył(a): Wt, 15.08.2006 19:11
Lokalizacja: HH

Postprzez Maga Wt, 08.05.2007 10:50

MAŁGOŚ dla Ciebie Druhno, najlepsze życzenia urodzinowe! Słonecznych dni, MIŁOŚCI, niezapomnianych wieczorów jazzowych i podróży na koniec świata. Duża buźka!

W załączniku dla Ciebie do posłuchania Aga Zaryan… mam nadzieję, że lubisz :-)
http://www.youtube.com/watch?v=6LB6f8z_cpY

Przesyłam jeszcze szelmowski usmiech Matiego, który oczywiście przyłacza się do zyczeń dla cioci Małgosi:-)

...............................

Pozdrowienia dla wszystkich!
Ostatnio edytowano Pn, 16.06.2008 11:14 przez Maga, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Maga
 
Posty: 244
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 11:11

Postprzez Małgosia Sz Wt, 08.05.2007 11:31

No i przeczytałam to wszystko i obejrzałam i masz Emciu rację buczę w kącie... Wy to jesteście naprawdę... jak dojdę do siebie to coś napiszę!

Ps - Grejs ja się bardzo ale to bardzo powstrzymuję, żeby nie stroić fochów do kelnerów i kelnerek jak jestem z Tobą. Chce Druhna zobaczyć jakie ja NAPRAWDĘ stroję fochy? hihihi
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Jadzia Wt, 08.05.2007 12:23

STO LAT MASZMUN, W TWOICH ULUBIONYCH KLIMATACH!!!!!!!!!

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Jadzia
 
Posty: 358
Dołączył(a): Pn, 12.06.2006 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez M.C. Wt, 08.05.2007 15:19

I jeszcze dorzucam do urodzinowej kolekcji Maszmuna.....strazakow, a jakze, hi hi. Nie wiem czy maja tatuaze, ale ten rytmiczny krok, lewa, lewa, lewa....SWIETA HIPNOZA.

Obrazek
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa Wt, 08.05.2007 15:27

O masz, Emcia Kaszpirowska się znalazła....adin, dwa, tri, czetyrje...

Druhny, jaki ja miałam dzisiaj pożar w burdelu@Bromba. Przed chwilą szef wyjechał był dopiero...ale nie będzie go do końca tygodnia. Hurrraaaa!!!! No, to ja od razu siuuuup do HP! I z tej radości normalnie zatkało kakao i nie wiem co powiedzieć.

No, to pa!

P.S. Przestępuję rano z nogi na nogę, zniecierpliwiona, czekając na moment, kiedy już można dzwonić do Maszmuna...Dzwonię z zamiarem złożenia życzeń, a wiem, że ostatnio zajęta bardzo, więc grzecznie pytam zanim cokolwiek wyjawię aocochodzi: "Masz chwilkę?". A Maszmun na to leniwie, żeby nie powiedzieć wręcz "zblazowanie": "Noooo......?". Fajnie, co...? Od rana fochy. A co to ja kelnerka jestem...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Wt, 08.05.2007 15:40

No Hej Druhny!

Nie uwierzycie (a może uwierzycie) ale normalnie kurier przyniósł do mnie do biura paczkę z prezentem od ... Sowy! WOW! Normalnie pierdyknęłam jak długa, jak to zobaczyłam! Szkoda, że nie było statywu obok, bo bym wkleiła dla Was Maszmuna rozłożonego totalnie. Sowa- normalnie żadna tam Słodowa - tylko Rozkładowa (..ekhm...ekhm...nie mylić z rozkładówką)! No i w ogóle w biurze się wydało, że mam urodziny, więc stawiałam ciastka, dostałam piękne kwiaty, a na pytanie szefa, co chcę na urodziny (tak prywatnie od niego) odpowiedziałam wdzięcznie, robiąc słodką minkę „bilet do Rzymu” hihihi.

Chciałabym wszystkim i każdej z osobna podziękować za życzenia, piękne kwiaty, piosenki, zdjęcia, uśmiechy (Mateo!) no i miłe słowa, naprawdę bardzo się wzruszyłam, bardzo. Brakuje mi słów, żeby tak ładnie podziękować jak Wy napisałyście. DZIĘKUJĘ BARDZO RAZ JESZCZE! Powiem tylko, że zatkało kakało i trzyma, nie chce puścić.

Zdjęcia z Suwalszczyzny się wgrywają, uwaga uwaga będą też zdjęcia ze statywu (proszę proszę niech się Druhny Emcia i Ściana nabiją phi!), a tymczasem zostawiam typowy widoczek. Poznajecie? To z Pana Tadeusza Wajdy... takie widoczki i bociany... tysiące! No ale w końcu jest rok Świni, co nie? hihihihi

Ściskam Druhny, może jeszcze dopiszę się do wierszenki, a co!

Obrazek
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Małgosia Sz Wt, 08.05.2007 15:45

I jeszcze strażacy? No ludzie.... {normalnie od dzisiaj mogę bezkarnie stroić fochy w HP... Grejs ja Cię uwielbiam, wiesz?}

hihihi właśnie zadzwonili ze sklepu z kanapami i nie uwierzycie .... będą kanapy w tym tygodniu! Cholerka to było od razu w styczniu powiedzieć jak zamawialiśmy, że tak sklep działa, opóźnia dostawę aż do urodzin... i tak dobrze, że do moich, a nie do T. hihihi kto się pytał w jakim kolorze kanapy? Chce w-czapę? WIADOMO w jakim!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez GrejSowa Wt, 08.05.2007 15:51

Phi, teraz to ja się chowam w dziupli, zamykam na cztery spusty i tyle mnie Druhny widziały. Zamknięte z powodu awarii na Sowerze, hi hi...Do odwołania, czyli niedługo;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez MarysiaES* Wt, 08.05.2007 16:27

ani sie waz Sowa w sowie tfu... w dziupli chowac...chcesz zeby mi PH...pierdyknelo...przepraszam ...padlo


Obrazek

Sto lat Maszmunie!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez Małgosia Sz Wt, 08.05.2007 16:29

jak szaleć to szaleć!

Sady w obłokach" (Hobbity odebraly Muminkom rozowe obloczki, mowia, ze plyna prosto na impreze Maszmuna) /Maszmunie, chcesz sie bujnac na kredensowym hamaku? Normalnie nowa trampolyna, hop siup! IMPREZA w Kredensie. SAMBA/ [Alberta się zreflektowała, że to chiba chodzi o SĄDY, a nie o SADY, hi hi...Maszmun, wkleisz nam jakiś sąd w obłokach...?] *matko jedyna nie wiem jaki nawias wybrac ...wsie zajete* {no to w urodzinowej wierszence wybieram sady ... zdecydowanie! Grejs o matko, a sąd w obłokach to chyba Ostateczny!}

Spójrz, miła, płyną chmury (a nie to tylko panowie przyniesli kanapy....ufff zdazyli przed balanga, a Maszmun juz ostrzyl byl buzdygan....niedowiarek jeden...) /zaraz tam "niedowiarek", phi! Buzdygan zawsze pod reka, tfu, na podlodze. Ekhm..ekhm/ [Alberta pyta w jakim kierunku płyną te chmury... Bo jeśli w kierunku HP, to Hobbity już wyciągają z piwnicy gigantyczną dmuchawę, hi hi...] *sowie mysle ze dadza rade te Hobbity, co mialy by nie dac* {phi! no zdążyli z kanapami na urodziny! A Sowa ... na chmury w kierunku HP to najlepsze są Twoje pajace, Hobbity to sobie mogą nadmuchać... nie powiem w co}

Czy będzie dziś pogodny dzień?(PYTANIE!!!! URODZINY MASZMUNA tuz, tuz, pogoda jak malowana! Dzisiaj 30 stopni Cel!) /Alberta pyta ile swieczek zapalic na torcie. Sowa, daj ZN, hi hi/ [Jaka bezczelna ta Alberta!!! A kiedy są jej urodziny?] *tego nie wiem , wogle cos ostatnio mam z mysleniem na bakier* {Jest wszystko, słońce, deszcz, wiatr, cisza... wiadomo Maszmun maksymalista hihihi}

Zaświeci nam słońce, gdy mi powiesz (pan Darek instaluje opcje dmuchania urodzinowych swieczek) /bardzo przepraszam, ale chiba Pan Jarek. Pan Darek wskakuje na urodzinowa rure i basem pyta "aocochodzi". No masz!/ [Alberta tym razem pyta, ile świeczek trzeba zapalić, żeby świeciły jak słońce. Gocha, odpowiesz jej...?] *cholerkunia, oto pitanie...czy zostaie bez odpowiedzi?* {no trochę nadrobiłam zaległości... ale Druhny piszczały z powodu Pana Darka tfu Jarka!}

to, co wiem (to mowie, jezeli mam byc szczera to myslalam, ze urodziny Maszmuna pod koniec maja...., ale cos mnie tknelo i zerknelam do Swietego Archiwum....) /a tam co? Urodzinowa Wierszenka dla Maszmuna, phi! A nie mowilam, ze wierszenki to normalnie jak organizer?/ [taka organizerowa kronika, co nie...?] *chyba przemienie sie w ....szperacza bo cos malo wiem...tyle wiem , ze nic nie wiem* {Marysiu jak już zamienisz się w szperacza to może odkryjesz skąd wzięła się Alberta?}

Spójrz jeszcze wyżej(tam siegaj gdzie wzrok nie siega! HIMALAJE!) /ekhm...ekhm....postawi sie pana F., tfu, T. na statywie i wzrok HP wszedzie siegnie. Wkleic!/ [A jak pana T. stojącego na statywie postawi się jeszcze na Himalajach, to będzie można podejrzeć, czy rzeczywiście jest życie na Ziemi2, phi!] *pan T. na statywie i na Himalajach powie nam co u Kangurzycy slychac ...z tej wysokosci bedzie widzial...no nie?* {co Druhny tak z tym ...ekhm...ekhm... „postawić”? no luuuudzie! Trochę umiaru!}

gdzie lsni słoneczny, jasny świt (Teremi skladam zazalenie, mialo byc w tym wersie "ksiezycowy"! Druhna znowu zrobila literowke!) /Teremi, dac Emci w-czape za to "znowu"? PS Rece precz od Emciowych literowek, hi hi/ [o masz, znowu awantura, i to w urodzinence maszmunce...] *tylko spokojnie ...urodziny musza byc w radosnym nastroju...bez awantur* {takie tyci tyci i nie na serio to mogą być, co nie?}

Na niebie i na ziemi (na calych jeziorach) /Ty....znaczy sie Maszmun. Phi! Kazda piosenka jest o Maszmunie/ [a jeśli nawet nie jest, to szast prast i już jest, dla Druhny Słodowej to pestka!] *noooo....taka sowie Maszmumruczanka ...jak u Kubusia Puchatka* {maszmruczanka (trochę skróciłam) ... ładne...a co do tego do czego tam Druhny doszły to phi! wiadomo!}

na niebie i na ziemi (o wszystkich dniach porach) /nie zapominajMY o nocy....kiedy swiatlo maszmunowe pada na podloge. Aha-czek - nie zrobilam literowki w tym wersie/ [jak światło maszmunowe pada na podłogę, i zahaczy po drodze o sowę, to sowa w tym świetle wygląda jakby się z hiczkoka urwała, brrrr] *hiczsowa...znaczy..* {komu blasku komuuuu?}

na niebie i na ziemi (w marchewce i w naci) /organiczne warzywa gora. Maszmunie a co podajesz na urodziny? Wkleic przepisy!/ [wkleić zdjęcia! moze do tego czasu pan Jarek uruchomi już funkcję "sie Druhny częstują" hi hi...] *mniam...* {T. zabiera mnie na kolację, nie wiem gdzie!}

rozrzuca kwiaty maj(a nieeeee, to tylko Druhny sypia kwiaty w pochodzie urodzinowym, hihi) /zaraz wkleje moje kwiaty. Czy moge najpierw skonczyc wierszenke? Zaraz widac, ze sie Emci trzesa rece!/ [Alberta i Hobbity strasznie się napaliły, aby przemaszerować przed trybuną honorową, na której Maszmun będzie wszystkich pozdrawiał. No, chyba nie rzucą tortem w Maszmuna...?] *tylko nie rzucac...zaplami sie Maszmuna* {a Druhny wiedzą skąd wzięła się nazwa macchiato? Wczoraj było na włoskim o kawach! Aha. Na tej trybunie honorowej jest zajebiście, wreszcie odkryłam swoje miejsce! hihihi}

Białe sady kwitną nad nami w obłokach(powiedzial Maszmun i polozyl sie byl na golej ziemi pod statywem pan T. tfu F. Wkleic WIDOK!) /luuuudzieeee! Troche prywatnosci, dobra? Maszmunie, ocenzorowac WIDOK i potem wkleic, ekhm...ekhm/[Maszmun, dla sĄdów aż takie poświęcenie...? No, chyba, że kwitnący...] *wklejac ...nie cenzurowany* {Druhny zimnooooo byłooooo....nie było mowy o „gołej”!}

Białe sady płyną i kołysze je tylko wiatr(nie, nie tylko wiatr bo sa jeszcze na oblokach Hobbity, Elf i AJberta/w wersji masajskiej, hihi. Sciana, dziekuje i z tej wdziecznosci rzucam w Druhne pieknym okazalym NIE -zgnilym jablkiem, prosto z wierszenkowego sadu/! Wszyscy sie bujaja. Fajna zabawa jak Maszmun ma urodziny!) /a moze to MaJszmun ma urodziny? hi hi.... Alberta i AJberta, Jarek i Darek, Maszmun i MaJszmun, panowie prosza Panow. Cala sala tanczy z nami!/ [Sala sądowa, ma się rozumieć!!!] *hi..hi..hi bal na sto ...Majszmunow...hi..hi* {taniec z gwiazdą znaczy się? hihihi zaczyna mi odbijać palma... same tego chciałyście!}

Twe oczy mówią kocham(Maszmun, wzorowy uczen z jezyka oczodolow wlasnie dostal byl kolejna piatke....zalamka) /Emciu, jaka piatke, Druhna sie ocknie z emigracyjnego letargu. W K-R to wala szostkami. Maszmun ma same szostki z czerwonym paskiem. PRYMUSKA, hi hi/ [Alberta pęka z zazdrości, właśnie pisze maturę...Naiwne Hobbity malują pasek na czerwono...] *Alberte zatkalo...kakalo* {aaa wczoraj na włoskim to Anię zatkało jak zauważyłam, że w jednym zdaniu zabrakło „ne”, nawet mam jutro dostać plusa, bo wczoraj Ania nie miała dziennika phi! ale mnie to zatkało jak zadzwoniłam do mojej bratanicy i pytam jak tam na maturze (pierwszego dnia – polski pisemny) a ona na to: fajnie, bardzo mi się podobało! No i po kim ona to ma?}

Niebieskie, jasne oczy twe(cholerkunia, Szuwarek zakochal sie w Maszmunie, wystarczyl jeden wypad Maszmuna na Szuwarszczyzne
a ten szaleje) /na Szuwarszczyznie Szuwarek szumi w trzcinie? Maszmunie, Druhna poprosi swojego zagranicznego szefa o zaspiewanie tego wersu. A co? Jak szalec, to szalec. Szefa tez zaprosic do Kredensu/[no, luuuuudzieeee, może jeszcze bojsy...? To ja się wynoszę, phi!] *bojsy?....nieeee..* {hihihi jak mój hamerykański szef ma mi kupić kawę to zawsze proszę o taką z „odtłuszczonym” mlekiem, bo z chudym byłoby zbyt proste! Ale bardzo polubił to słowo i się strasznie przechwala (prawie tak jak Maszmun hihihi), że tak pięknie mówi, a propos.... Ściana czy Ty pachniesz nabiałem? Bo na Suwalszczyźnie nabiału że hej! Hihihi uśmiałam się z tego opisu Twojej „skośnookiej” koleżanki, no bo inne cechy to jak rozumiem się zgadzają hihihi}

i niebo jest blisko (ekhm ekhm....Maszmunie zycze Ci nieba na ziemi!) /przybijam piatke! Maszmunie a do tego - ziemi w niebie!/ [no, i oczywiście nieba w gębie!] *cale niebo z przyleglosciami dla Maszmuna* {i jeszcze nieba na podłodze!}

gdy ty jesteś blisko mnie(Druhny to czuja? Maszmun blisko, beda AUTENTYCZNE zdjecia z Suwalszczyzny a nie podrobki z Sowera,
hihi. Sowa obrazilas sie? Nieeeee, no przeciez wiesz, ze tylko Cie szturcham w piora....) /Sowa, walnij Emcie w-czape, dobra? Prawdziwe Urodziny bez rozroby?! NuDNO!/ [Czy ja mam zakręcić może Święty Kurek...? Ale się zdenerwowałam...] *powtarzam...URODZINY MASZMUNA BEZ ROZROB....zadne tam nuDNO* {Dobre Małgoś dobre... te Druhny to czasami są, co ne?}

Spójrz jeszcze wyżej(eeeee tam, dac jakas akcje! Wystarczy tego gapienia! Majowa panienka sie nudzi!) /Alberta zobaczyla zdjecie Muminka i normalnie wpadla jak sliwka na hamak. Hobbity podrywaja Pszczolke Maje, Gucio pokazuje tatuaze....normalnie horror comedy science-fiction. Zaraz wkroczy Maszmun i bedzie EROTIC!/ [burdel, znaczy się...?] *a co nie wolno?* {a czy był Reksio? Jejku chyba Reksia nie było!}

gdzie lsni słoneczny, jasny świat(jak to gdzie?! Alberta mowi, ze urobila sie pucowaniem az po lokcie! Wszystko na Maszmun Party! Wlochaty Hobbit podobno "pomagal" Albercie.) /no to teraz to trzeba wyszorowac podloge. Luuuudzieeee....Maszmun juz w bramie, a tu BURDEL!/ [toż mówię, patrz wers wyżej, hi hi...] *jaki BURDEL?...wszystko lsni...hihihi* {a pamiętacie o lśniących garach kooperach... to były czasy...}

Dla ciebie kwiaty z nieba (patrz nizej, czek niebieskie kwiaty wszystko sie zgadza. Druhna sowie wstawi na balkon.) /rece tez mi sie trzesa. Zaraz beda moje zdjecia dla Maszmuna/ [nic Druhny nie zrozumiały z tego wersu...chodzi o to, aby zrobić kwiaty z nieba! Druhna Słodowa do tablicy na marker!] *kwiaty z nieba?....czy niebo z kwiatow?* {Dziękuję Druhnom raz jeszcze .... i Druhowi jednemu z prywatnej wiadomości! Teraz Druhny pękną z zazdrości i O TO CHODZI!}

dla ciebie kwiaty z nieba(Druhny nie przesadzaja z kwiatami, nie sama laka zyje Maszmun!) /a jakby tak zrobic sowie, to znaczy, Maszmunowi lake na podlodze? Jak nic - dostane odznake od Trzynastki, hi hi/ [aby zrobić kwiaty z nieba, należy wziąć trochę nieba, ułożyć w kwiaty i gotowe! Phi! Art prodżekty to MY, a nie NAM!] *dobrze ze mi Druhna wylozyla jak to zrobic ...sama bym nie doszla* {w głowie mi się kręci normalnie}

dla ciebie wszystkie kwiaty(no i zabraklo kwiatow, jest jeszcze tylko snopek siana na pomyslnosc, dzieki za zdjecia z wizyty w Polonii z KJ-Sowa, link do programu Sciana. Niskie uklony dla Druhen. PS Muminki moga byc, Bolek i Lolek tez moze byc, Bromba to bez dwoch zdan. No i nie zapominajmy o Zwirku i Wigurku. A i jeszcze poprosze o Hanke i Rumcajsa.) /a jaka jest ulubiona bajka Maszmuna? Konkurs! W nagrode Maszmun wklei urodzinowy portret, BUM!/ [uprzejmie melduję, że Zwirko i Wigurko już się zrobiły, Rumcajsy też, niestety Makowa Panienka strasznie uparta, cholera jedna....A ulubioną bajką Maszmuna jest "O Sowie i Księżycu", Prawda Oczywista!] *czy aby napewno ona oczywista?...znaczy prawda* {ja byłam straszną bajkoholiczką jak byłam mała, a że to były czasy „przed Sową” i nikt nie nagrywał i nie wklejał (tak były takie czasy), więc jak się bajka kończyła, to ja wyłam godzinę albo dwie i potem to rodzice tak robili, żebym w ogóle bajki nie oglądała, bo tego mojego wycia nie dało się wytrzymać!}

na ziemię rzuca maj.(na podloge!) /na rure! Druhny, kryc sie! Maszmun juz u wrot Kredensu, Druhny niech sie chowaja, dobra?! SURPRIIIIIISE, Maszmun!/ [a mi się przypomniał taki dowcip rysunkowy, na którym są policjanci trzymający pszczółki Maje (kurna, ja myślałam, że Maja jest tylko jedna...), który był podpisany "Policjanci z Majami", śmieją się Druhny...? Bo Alberta się właśnie zsikała była...] * smieja to malo powiedziane....trzymaMy sie za boki...pod boki* {Hobbity już.... po sikach Alberty ani śladu, znaczy się! hihihi trochę z grubej rury zakończenie! Ale Hobbity spragnione były jak cholera!}

(Skaldowie)+(Emcia, wszystkiego dobrego Maszmunie! Fajnie ze juz jestes back!) + /Sciana, Maszmunku - duzo urodzinowych usciskow. Leca nad Mongolia. Cmok/ + [Sowa, w WIGILIĘ urodzin Maszmuna] + MarysiaES*-usciski Maszmunie...prezent wkleje potem mam jeszcze czas do jutra...co nie?....lubie swietowac w HP* {Maszmun, ciągle wzruszony, ale udaje, że nie!}
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez gocha Wt, 08.05.2007 16:41

Hej, hej, HP. No to jeszcze zdazylam z zyczeniami dla Maszmuna. Widzisz masza, dzisiaj juz musialam zajrzec, bo do wczoraj bylam totalnie zarznieta, koniec kwartalu jak zwykle, praca w weekendy (dwa ostatnie, jak wy sobie swietowalyscie, kurcze!), jak zwykle wszystko sie sypie, zamiast robic swoje robote sprawdzam dane w systemie (jakbym byla jakims audytorem, kurcze*2!), no normalka.
A w HP artukul od Bromby (dziekuje, inaczej bym go nie przeczytala, kochana jestes), urodziny maszmuna, zdjecia, wierszenki, buuuu.

Masza, to dla ciebie nastepne kwiatuszki i moc usciskow (i do zobaczenia w W-wie).
Obrazek

W tym calym zabieganiu udalo mi sie jednak kupic i posadzic dwa clematisy. Bardzo jestem ciekawa, jak sobie poradza na mojej wschodniej scianie. Jeden to Niobe (z polskim pochodzeniem):
Obrazek

A drugi stara holenderska odmiana, Ramona:
Obrazek

Zdjecia z ogrodu moze beda, jak sie clematisy dobrze zaaklimatyzuja i kroliki ich nie zjedza (tfu, tfu!).
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Postprzez M.C. Wt, 08.05.2007 16:51

Aaaaa, o to mi sie podoba! Zdjecia clematisow plus piekne imiona. Trzymam kciuki za clematisy, Gocha. Kroliki WON!

A moze by tak konkurs jaki prezent wyslaala Sowa dla Maszmuna?

Oczywiscie recenzja z restauracji bedzie, ne?

Dobrego dnia wszystkim, a Maszmunowi dobrej nocy, a co! VIVA kanapa (no wiem, ze jeszcze nie przyszly ale tak pisze metaforycznie, bo ile mozna na podlodze?)
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Małgosia Sz Wt, 08.05.2007 16:55

Gocha Bardzo dziękuję! I do zobaczenia. Oczywiście.
aaa Emciu super robotę wykonałaś z tym przyjmowaniem moich kwiatów hihihi chcesz premię?

Będzie premia. Więcej zdjęć. Uwaga próba wklejenia dwóch zdjęć w jednym poście.

Czarna Hańcza i Hańcza.

Obrazek

Obrazek


no i na żywo gadam sobie z Gochą i Emcią. Czad! będzie relacja ze strojenia fochów w knajpie dzisiaj, a co ma ne być!
Ostatnio edytowano Wt, 08.05.2007 16:57 przez Małgosia Sz, łącznie edytowano 2 razy
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Rfechner Wt, 08.05.2007 16:55

Obrazek
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Rfechner Wt, 08.05.2007 16:56

Solenizantce wszystkiego naj.........
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Małgosia Sz Wt, 08.05.2007 17:10

Reniu, dziękuję! A ten Twój syn to ...ekhm...ekhm... przystojny!

Aaaaa Bronka miłej Boskiej! I czekam na Twoją recenzję!
A moja wychowawczyni z podstawówki skończyła szkołę w Szymanowie, wiesz? A nauczycielka od religii to nawet była tam w zakonie, potem zrezygnowała i uczyła nas religii i właśnie zabrała nas tam na wycieczkę! A Twoja przyjaciółka tam uczy? {od razu dodam, że nie mam tam znajomych uczennic, więc pytam z CZYSTEJ ciekawości}!

Krzyż na Górze Cisowej. W górze... no same zobaczcie.

Obrazek
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne