HYDE PARK

Postprzez MarysiaES* Pn, 05.03.2007 18:05

a jak sie teraz zdjecia wkleja?.........ludzieeeeeeee....musi byc jakis sposob na zdjecia. Bez zdjec ja sie nie bawie :cry:
Ostatnio edytowano Pn, 05.03.2007 18:10 przez MarysiaES*, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez Erica Pn, 05.03.2007 18:10

Hmm... Nie zmieniło się wiele. Do Hyde Parku jak zwykle trzeba wchodzić przedostatnią stroną ;)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Erica
 
Posty: 484
Dołączył(a): Śr, 18.05.2005 19:04

Postprzez duska38 Pn, 05.03.2007 19:24

Witam!
No i przyszło NOWE... Mówi się, że nowe zawsze lepsze od starego... Bo ja wiem? Chyba w przypadku FORUM nie jestem az taka "plastyczna" Najpierw myślałam, że za brak obecności zostałam zablokowana przez KREDENS... W końcu urywałam się często z "zajęć"... i chadzałam na wagary. A TU takie nowinki...
Kurna! Wiosenne porządki jakies? :roll:

A wookół ... to już prawie ...prawie... CIEPEŁKO!

Od środy będzie lato? ( info za Dziennikiem)

Z kalendarza wynika, że mamy zimę. Tymczasem tak naprawdę kończy się już wiosna, a zaczyna lato. Pojutrze będzie aż 20 stopni - wynika z prognozy, do której dotarł "Dziennik".

Ludzie, cieszcie się wiosną, póki możecie. Bo jeszcze tylko jutro będziecie mieli taką okazję. Potem nadejdzie gorąca fala z południowego zachodu. I będzie ogarniać Polskę coraz cieplejszym powietrzem - wynika z najnowszych przewidywań biura meteorologicznego Pro-Gem z Gdyni - pisze "Dziennik".

Niżej "Dziennik" przyznaje jednak, że te 20 stopni podał trochę na wyrost. Bo taka temperatura będzie w słońcu. Tymczasem temperaturę mierzy się w cieniu. A to oznacza, że słupek rtęci sięgnie 15. kreski powyżej zera. To i tak dużo.

- Nie pozostaje więc nic innego, jak cieszyć się ostatnimi tchnieniami tegorocznej wiosny, w którą zamieniła się w Polsce zima. (...) A od środy prawdziwe ciepłe, słoneczne, choć jeszcze na szczęście nie upalne, lato! - konkluduje "Dziennik".

Spadam... idem do komórki szukać leżaków... a jutro na zakupy - po olejki do opalania i gadżety wakacyjne... Wasza Duśka
Avatar użytkownika
duska38
 
Posty: 429
Dołączył(a): Pt, 25.03.2005 16:37
Lokalizacja: Nareszcie - na SWOIM miejscu :)))

???

Postprzez Izanna Pn, 05.03.2007 19:39

............
Ostatnio edytowano Pn, 12.03.2007 07:36 przez Izanna, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Izanna
 
Posty: 147
Dołączył(a): Śr, 03.01.2007 03:15
Lokalizacja: z Warszawy n/Wisłą

Postprzez M.C. Pn, 05.03.2007 20:12

Ach, jakże płonę! (Sciana-baby, gorace zyczenia z okazji Twoich URODZIN!!! Byle tylko Kredens nie splonal. Probuje wstawic kolor czerwony i nic.)

Ach, jakże płonę! i nikt mi nie wierzy(hi hi, pan Darek to dopiero swietuje Urodziny Druhny Sciany! Zmienia cale forum z tej okazji! WOW!)

Nie, każdy wierzy mi, tylko nie ona (wierze ze zdjecia JAKOS mozna wkleic. HELP! PS Acha widze opcje Image....)

Najmilsza, której piekności nie zmierzyć (WSZYSTKO mozna zmierzyc, trzeba miec tylko wlasciwy przyrzad do mierzenia. Zawolac pana Fizyka?)

Nie wierzy, chociaż widne są znamiona. (Hobbity maluja kropki, niebieskie, beda udawac biedronki)

O nieprzebrany wdzięku, mała wiaro (no przeciez mowie, ze to jest wierszenka urodzinowa dla Druhny Sciany, Dlaczego nikt mi nie wierzy?)

Czy nie widzicie serca w moim oku?(hi hi hi, dobre! A tu sie schowalo! Wyglada sowie teraz przez wypalone oczodoly.)

Litość mi winna łaskę ziać nad miarę; (zeby ziac laska nalezy piwrwsze wziac korepetycje bezpieczenstwa i higieny ziania u Smoka, moze byc azjatyckiego)

Lecz nie pisane tak w losów wyroku. (BUM! Burki wszystkich krajow laczcie sie!)

To serce, słabo grzejące cię z dali (przepraszam ale serce ma jeszcze inne sprawy na glowie niz grzanie, poza tym idzie wiosna, sezon ogrzewczy sie koczy, phi)

Chwała i czar twój, w rymach mych zawarte (Sciana-baby dostajewsz w prezencie Dziewiec Swietych Czarow, nie zmarnuj!)

Mogłyby tysiąc innych serc zapalic. (byle tylko calkiem nie splonely, gdzie jest jakis ocean dla ochlody)

Ogniu mój! Widzę, tnąc przyszłość myślami, (...jakis taki hutniczy ten wers, hi hi, w sam raz dla NUSa czili Naszej Ulubinej Stachanowki!)

Język zamilkły, oczy - piękne martwe(to wlasnie Druhna Sciana PO robocie w piatek)

Co i po śmierci będą bić iskrami (FENIKS! AVE! Scianay zycze Ci takze ciaglego odradzania z popiolow, czili sily do boysow! Co, moze byc?)

(F.Petrarka tłum.J Kurek)+ (Emcia, Teremi dzieki za sonetke!)
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Barbara Kath II Pn, 05.03.2007 20:27

Hej ja tez tu wpadlam zobaczyc co w trawie piszczy.Wszystkie zdjecia wykasowane.Le,le,ble,ble nie podoba mi sie ta nowa forma forum:Czesc
Barbara Kath II
 
Posty: 474
Dołączył(a): Śr, 24.01.2007 18:17

Postprzez GrejSowa Pn, 05.03.2007 22:19

Dla Urodzinowej ¦cianulki...
--------------------------------------------------------------------------------------

TO NAJDALSZE

Nasze drogi się nie kończą
Wierni pulsującym słońcom
Po najdalszy świt

Wędrujemy, omijamy
¦wiat bez okien, świat zastany
Jednakowych dni

To najdalsze bywa blisko
Jak przydrożny kwiat
To najwyższe lata nisko
Jak przed burzą ptak

To najprostsze bywa trudne
Kiedy serce śpi
Gdy napotkasz wyschłą studnię
Dalej, dalej idź

Końca twoich dróg prawdziwych
Nie zamyka cel
Cygan, kiedy jest szczęśliwy
Nie wie, czego chce

To najdalsze bywa blisko
Schyl się, zerwij je
To najwyższe lata nisko
Obok drogi twej

Drzew przydrożnych rytmem cieni
Odmienieni, naznaczeni
odchodzimy gdzieś

Gdy się w sercach budzą cisze
Nasze smutki wiatr kołysze
Tak się rodzi pieśń

Jonasz Kofta
--------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Make a fish, tfu, wish!!!

Obrazek
Ostatnio edytowano Pn, 05.03.2007 22:26 przez GrejSowa, łącznie edytowano 2 razy
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Izanna Pn, 05.03.2007 22:22

...
Ostatnio edytowano Pn, 19.03.2007 08:06 przez Izanna, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
Izanna
 
Posty: 147
Dołączył(a): Śr, 03.01.2007 03:15
Lokalizacja: z Warszawy n/Wisłą

Postprzez teremi Pn, 05.03.2007 22:32

witam już teraz urodzinowościanowo

Choć to moim zdaniem dopiero wigilia urodzin, ale:
- mogę się mylic co do daty (zdarza mi się)
- życzenia można składać przed i po urodzinach też

ja skromnie i ponieważ nigdy nie byłam dobra w życzeniach, ale... od czego są poeci:

"Żądza wciąż gna mnie"

Żądza wciąż gna mnie, miłość mnie prowadzi
A przywiązanie niesie - lecz ku czemu?
Nadzieja schlebia i pociechą gładzi,
Rękę podaje sercu zmęczonemu.

Biedak ją chwyta i nie rozeznaje
¦lepej i złudnej swej towarzyszki
Jedno pragnienie z drugiego powstaje
Rozsądek umarł, tu panują zmysły.

Wdzięk, honor, piekno, dobroć, cnoty święte,
Wnet oplatają mnie słowa niewinne;
Oto złapane serce na przynętę.

Rok tysiąc trzysta dwadzieścia i siedem,
Dzień szósty [color=green]marca[/color]* o rannej godzinie
Wszedłem w labirynt, dotąd nie wyszedłem
(F.Petrarka, tłum.J.Kurek)

*w oryginale jest szósty kwietnia

prezentu nie wkleję, bo nie jestem Placunio ani Sowa i nie umiem ale życzenia są szczere
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Misiek Pn, 05.03.2007 22:40

Cześć, Druhny ! ;)
Jakieś problemy? ;]

No więc tak ...

Aby zdjęcie wkleić należy:

1. Wejśc na stronę http://imageshack.us
2. Kliknąć na przycisk PRZEGLĄDAJ
3. Wybrać lokalizację zdjęcia z komputera.
4. Po wybraniu nacisnąć przycisk HOST IT na stronie.
5. Poczekać, aż zdjęcie się załaduje. W tym czasie można ... :)

6. Otworzy się strona i widoczne będzie wklejone zdjęcie. Należy wówczas skopiować link ostatni na dole określony jako Direct link to image.

7. Dalej wystarczy wkleić link pod tekstem w poście. Następnie ująć go w znacznik IMG w następujący sposób. Należy wpisać [IMG] tuż po tym BEZ ODSTęPÓW nasz skopiowany linki TUŻ ZA LINKIEM wprowadzić cos takiego: [/IMG]. Na przykład:

[IMG]http://img108.imageshack.us/img108/6415/zotarybkabs4.jpg[/IMG]

8. KONIECZNIE ODHACZYć OPCJę PONIŻEJ: WYŁĄCZ BBCODE W TYM PO¦CIE. MA NIE BYć ZAZNACZONA !!!

9. Wyślij ;)

Pozdrawiam. Misiek =]
Avatar użytkownika
Misiek
 
Posty: 36
Dołączył(a): Pn, 08.01.2007 20:04
Lokalizacja: Ja tutejszy

Postprzez M.C. Pn, 05.03.2007 23:16

Proba wklejania zdjecia, rece mi sie trzesa....


Obrazek


Sowa, ty mnie nie denerwuj. Zdjecia sie tu wkleja. NO!
Ostatnio edytowano Pn, 05.03.2007 23:20 przez M.C., łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa Pn, 05.03.2007 23:17

Druhny zrozumiały coś, naumiały się...? Dzizys, ja nic z tego nie kapuję...rybka się sama wkleiła i tyle...jak bum cyk cyk!!!

Jest tam która WOGLE...? Trochę się boję...Niby człowiek żyje na tym ziemskim padole kurna jego raz czterdzieści cztery lata, tyle widział w życiu, że normalnie nie ma takiego forum, które by to ogarnęło (czy Pan Darek mnie słyszy...?!), a tu nagle pikawa...przyznaję, że się deczko wstawiłam z tych nerw...najpierw poszedł BECK'S ze szkła, a teraz Polonez, tfu, POLONAISE, też ze szkła, ale ze sokiem egzoticznym...Nie wiem jak będzie dalej, ale bez Miśka to normalnie teraz niedostojka...jeśli Druhny wiedzą, co mam na myśli...A może to tylko mi się śni i rano będzie po staremu...?! To może by pójść spać...?

No, zaraz idę, ale najpierw mam ambitny zamiar wklejenia czegoś dla ¦ciany jak tu rano zajrzy...na wypadek, gdyby to jednak nie był sen...Druhny trzymają kciuki, dobra...? Trzymają...? A NIECH WKLEJĄ!!!! Hi hi...dobry dowcip...? Tra la la la la...A ja tam sowie wkleję!!! Trzy, cztery, dziewięć, pooooosżłooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!

¦cianulka...tera ja tu mówię do Ciebie...raz, dwa, trzy...próba mikrofonu...puk, puk...zostawiam Ci tu coś takiego...że wiesz...No! A co ja Ci tam będę!!! Zamiast życzeń...bo życzeń to ja już WOGLE nie umiem składać...wolę spełniać...
Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez M.C. Pn, 05.03.2007 23:22

Aaaaaaaa!!!!!!!!Misiek ma u mnie....no nie wiem co bys chcial Misiek?! DZIEKUJE!!!!


PS Jeszcze prosilbym o przyspieszacz wklejania postow. Zaznaczam ze nie cierpie na ADHD!

PS Teremi, jezeli Emcia potrafi wkleic zdjecie to KAZDY potrafi! Tra la la.
Ostatnio edytowano Pn, 05.03.2007 23:24 przez M.C., łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez GrejSowa Pn, 05.03.2007 23:23

Hi hi...Good luck...and good night, Druhno Emciu...Druhna sowie do poduszki Druha Miśka poczyta, dobra...?

¦cianulka, jak rano wstaniesz to masz tak: jakieś hieroglify od Emci oraz kakałko z pianką od Sowy. Wybór należy do Ciebie! Hi hi....

Idę spać, normalnie nie mogę....;-))))))))))
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez GrejSowa Pn, 05.03.2007 23:28

Ups, Emciu, ZAIMPONOWAŁA¦ MI!!! Normalnie szacun@Misiek...
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez teremi Pn, 05.03.2007 23:40

cwaniary Ty Emcia to chyba miałaś jakieś jeszcze smsowe korepetycje. Misiek Ty pisz dla niewykształconego odbiorcy w sensie intelektualnym.
Czy na te podaną stronę to ja mam wejść już z opcji "odpowiedz" czy ot tak sobie z głupia frant otworzyć tę stronę no ale spróbuję najwyżej nic mi z tego nie wyjdzie
Obrazek
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez teremi Pn, 05.03.2007 23:46

hip hip hurrrra
Misiek jesteś wielki - przepraszam [b]WIELKI[/b]
¦ciana w prezencie Krecik i wybacz, ze tylko Krecik ale doceń moją nowo nabyta umiejętność (dzięki Miśkowi) wklejenia czegokolwiek - jestem jednak zdecydowanie lepsza w wierszenkach
Sowa ściskam Twoje oba skrzydła i macham do Ciebie
a wszystkim sle pozdrowienia
acha o której zaczynamy wznosić toasty?
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez An-dora Pn, 05.03.2007 23:48

Troche sie tu czuje nieswojo na tym NOWYM forum.

Tez nie jestem dobra w skladaniu zyczen, fajna jestes Sciana, wiesz? I niech tak tak pozostanie.

I dodatek dla Ciebie, nie wiem czy bylo, czy nie. Pasuje mi to wklejam:

Nie pytam Panią o lata
Pana nie pytam też,
Zresztą jakie to ma znaczenie ?
Każdy będzie miał nowy wiek
Najlepsze dopiero przed nami,
¦wiat dobry jak sen,
Więc spieszmy się z toastami,
Ten toast odmłodzi Cię

Za młodzi na sen,
Za starzy na grzech,
Wypijmy przy stole,
Za błędy na dole
By tu na dole źle nie działo się

Za młodzi na sen,
Za starzy na grzech,
Wypijmy przy stole
Za błędy na dole,
By ich było mniej

Nie pijmy za błędy na górze,
Tam nie zmienia się nic mimo lat
Znasz prawdę o "głowie i murze” ?
Daj spokój, za piękny świat
Nie dajmy się też zwariować,
A gdy jest naprawdę źle,
Pod dach przyjaciół się schowaj
I ten toast z nami wznieś:

Za młodzi na sen...


Wszystkiego lepszego!

(jeszcze 15 dni...)
Avatar użytkownika
An-dora
 
Posty: 318
Dołączył(a): Pn, 18.09.2006 15:57

Postprzez MarysiaES* Pn, 05.03.2007 23:49

Obrazek

ilez to roboty....ufff...i nie wiadomo czy wyjdzie ...tfu...wejdzie

Obrazek
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez teremi Wt, 06.03.2007 00:07

wybiła północ w K-R i pora na urodzinowe fanfary grane przez Anioły na fromborskich organach
Obrazek
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron