Sama w Sobie Jest Pani Siłą

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Sama w Sobie Jest Pani Siłą

Postprzez Zgubneszalenstwo Śr, 13.01.2016 05:55

Od bardzo dawna czytam, oglądam i słucham biernie wszystkiego co Pani daje sobą. Nie do końca mam tu na myśli Pani mistrzostwo fachu, czy wizerunek Kobiety Sukcesu. Co do tego, nie mam wątpliwości, bo przecież stoję w szeregach ludzi którzy mówią o sobie - fani Jandy. Mam 30 lat i na przełomie 2015/2016 roku zrobiłam wnikliwy rachunek sumienia siebie samej, który dotkliwie uświadomił mi jak zżarła mnie codzienność, człowieczeństwo, słowa, sytuacje, rzeczy, zdarzenia. Ideały się spłyciły, wewnętrzne odczówanie zlodowaciało. I nie potrafię wyjść z podziwu, że mając za sobą taki kawał intensywnego życia, nadal jest Pani Wewnętrzną Pokładnią Odczuwania i Emocji. Ja zawsze o sobie mówiłam silny człowiek, ale pozwoliłam sobie wejść na głowę i zadeptać wiele wewnętrznych emocji, które popychają człowiek do działania, bo wierzy i ma nadzieję. I jest mi wstyd, za każdym razem kiedy czytam, słucham, oglądam Kobietę która przeżyła zdecydowanie więcej niż ja, przecież doświadczenie mierzymy poniekąd latami... I cały czas widzę w Pani ogromne pokłady emocji, rozbudowane wewnętrznie odczówanie świata i nadzieję. To jest Pani Fenomen. Za tym wiele osób tęskni. A mi jako młodej osobie jest wstyd, że pozwoliłam to zadeptać. Dla wielu młodych ludzi jest Pani takim hm, światłem dnia codziennego. Tym którzy na Panią patrzą i wszystko co Pani robi, dla nich świeci, życzę aby to światło nie zgasło. A Pani... Pani Krystyno, Siły... Bo sama w sobie Pani Nią Jest.
Zgubneszalenstwo
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 13.01.2016 03:46

Re: Sama w Sobie Jest Pani Siłą

Postprzez Krystyna Janda Cz, 14.01.2016 00:27

Bardzo dziękuję. Dziś płakałam naprawdę na scenie. Potem miałam do siebie pretensje , po spektaklu, po 40 latach w tej pracy? Czy ty jesteś normalna - pytałam samą siebie. A teraz myślę sobie…oby tak do końca. A do końca mam niewątpliwie krócej niż do początku. Oby tak jeszcze czas jakiś.
Ukłony i pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron