Dzień dobry po Omdleniach!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzień dobry po Omdleniach!!!

Postprzez slawomir.mokrzycki Pn, 16.09.2013 22:17

Witam serdecznie Pani Krystyno.

Nie wiem jak minęły dwa lata od mojej ostatniej wiadomości na tym forum. Sam się zdziwiłem, ale czytam wszystko na bieżąco:)

Wczorajszy spektakl w Poznaniu - bardzo przyjemny i pełen wrażeń. Szczególnie pełny emocji "czwarty akt", czyli długie, głośne i oszałamiające owacje na stojąco. Rzadko spotykane na tejże widowni. Muszą być naprawdę "zapracowane".

Moje wielkie uznanie dla Całej Trójcy Aktorów!!!

Pani Krystyno, zastanawia mnie specyficzny głos, którym się Pani ostatnio posługuje. W Weekendzie z R., teraz w Omdleniach. Czy to specyfika grania na scenie Teatru Wielkiego? Widziałem Panią w wielu już teatrach i sztukach i poza Boską, gdzie mówi Pani i wyśpiewuje w sposób cudownie specyficzny, Pani głos jest dużo niższy. Teatr Wielki- jak gdzieś Pani wspomniała nie jest łatwym teatrem dla aktorów. Co dokładnie ma Pani na myśli?
Bardzo mnie to ciekawi stąd moje pytania i , z góry wdzięczność za odpowiedź.

Tymczasem wszystkiego przyjemnego i przyzwoitego wokół Pani i bliskich. Pozdrawiam.

=Sławek=
=Sławek=
slawomir.mokrzycki
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt, 04.08.2006 11:40
Lokalizacja: Poznan

Re: Dzień dobry po Omdleniach!!!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 17.09.2013 19:38

Myślałam o odległości i o dość głośnych lampach , których chłodzenie słychać. Tyle. A głos? No nie wiem. Niewątpliwie każdą z ról mam trochę w innym rejestrze. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja