Udało się!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Udało się!

Postprzez mnna N, 28.04.2013 19:08

Nie posiadam się z radości. Mam bilety na "Danutę W" w Koszalinie. Do Szczecina nie miałam szczęścia, niestety. Ulżyło mi już, bo strasznie się wściekłam na siebie za własne gapiostwo. Bilety na kontrapunktowe spektakle rozeszły się szybciej niż przysłowiowe ciepłe bułeczki, no i nie zdążyłam. W dodatku moje poczucie lokalnego patriotyzmu jest zażenowane niedociągnięciami w organizacji Pani pobytu w Szczecinie. Zwykli mieszkańcy są przyjaźni i gościnni, tym bardziej smutno się robi, kiedy się czyta wzmianki o hotelu. Mam nadzieję, że Koszalin okaże więcej klasy.
Pani Krystyno, chciałabym przy okazji zapytać o tegoroczną Karuzelę Cooltury. Czy została Pani zaproszona? Fajnie byłoby tam do Pani przybyć.
Bardzo serdecznie Panią pozdrawiam i przesyłam mnóstwo uśmiechów
Uradowana Marzenna ze Stargardu
Avatar użytkownika
mnna
 
Posty: 76
Dołączył(a): Wt, 18.11.2008 06:07

Re: Udało się!

Postprzez Krystyna Janda Pn, 29.04.2013 05:11

Ja lubię ten hotel, wcale się nie denerwuję. No cóż przychodzi facetka w nocy z kwiatami i prosi o wazony, kto to widział. Nie przesadzajmy. Jest niewiele hoteli które maja wazony, a jeśli to jeden. Tak będę na karuzeli kultury ale także z DANUTĄ, waza się losy 32 OMDLEŃ bo nie ma tam odpowiedniej sali a w namiocie grac tego nie możemy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron