Rozmowy z Panią w radiowej "Trójce."

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Rozmowy z Panią w radiowej "Trójce."

Postprzez ada1972 Pt, 02.11.2012 18:23

Szanowna Pani Krystyno,

Wiedziałam o dzisiejszym wywiadzie z Panią w "Trójce", ale ponieważ w tym czasie byłam w pracy, dopiero przed chwilką odtworzyłam sobie ten wywiad w zaciszu domowym, w Internecie. Słuchałam w zadumie i skupieniu o Pani emocjach podczas grania Medei i rozmowie z P. Hubnerem nawiązującej do Pani przeżyć, do emocji na krawędzi... Słuchałam o odczuciach towarzyszących Pani podczas premier "Danuty W." O Pani rozważaniach na temat życia, różnorodnych postaw ludzkich i spraw ostatecznych. I ten Pani niezwykły spokój, akceptacja i pogodzenie się z tym, co niesie życie. Słuchając Pani wypowiedzi, miałam wrażenie że opowiada Pani cudowną baśń...Baśń o pięknym, spełnionym życiu. Ileż emocji, zaangażowania, uczuć... Tego się słucha, jak nieprawdopodobnej opowieści, w której jest zarazem tyle prawdy. Przy okazji naszła mnie pewna refleksja, może trochę przewrotna, w odniesieniu do tytułu cyklu, w ramach którego wywiad z Panią miał miejsce. "Godzina prawdy". I tak sobie pomyślałam: - Aż cała godzina. Niemożliwe... W czasach, kiedy tak trudno nieraz liczyć choćby na 5-10 minut wiarygodnych wypowiedzi w mediach, wśród ugrupowań politycznych, kiedy za każdym razem słyszy się inną wersję, nagle radiowa "Trójka" proponuje aż całą godzinę prawdy.... :) Coś nieprawdopodobnego! Naprawdę! Pani Krystyno, może dałoby się "wziąć na warsztat" wyżej wspomnianych i pokazać im, jak to się robi.... A tak na poważnie - bardzo dziękuję Pani za ten dzisiejszy wywiad. I za stwierdzenie zasłyszane już w innym wywiadzie z Panią, w którym powiedziała Pani, że elita to ci, co myślą... Nic dodać, nic ująć... Kwintesencja określająca, czymże, kimże powinien być gatunek homo sapiens... Niekoniecznie TYLKO elitarny... :)

Pozdrawiam Panią gorąco i życzę samych szczęśliwych dni.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Rozmowy z Panią w radiowej "Trójce."

Postprzez Krystyna Janda So, 03.11.2012 02:15

Serdecznie pozdrawiam pani Ado.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron