Piosenki c.d.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki c.d.

Postprzez Ewa555e Śr, 17.10.2012 13:51

Dzień dobry, dobry dzień Pani Krystyno,

Pani Piosenki z teatru, Pani Krystyno towarzyszą mi codziennie od dnia koncertu w czasie jazdy do pracy. Jestem już od rana Panią nastrojona bo nastrój kameralny mam: ciemna noc o poranku na brwinowsko-parzniewskich polach, mgła także jest w zależności od temperatury porannego powietrza, więc nic tylko wsłuchiwać się w opowieść kobiety rozczarowanej życiem: wariatka, widzisz mała, na zakręcie, to jest to,to jest właśnie, to jest po prostu to :) .

P.S. Pani Krystyno, a co z cebulą przy łóżku? Czy terapia zadziałała? Jeśli tak to ja także położę kilka główek cebuli przy łóżku, niech mnie chroni przed chronicznym przeziębieniem jesienno-zimowym :) .

Zdrowia życzę i zdrowia i zdrowia i może jeszcze raz zdrowia.

Z wyrazami szacunku, Ewa / E.B.
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Piosenki c.d.

Postprzez Krystyna Janda Śr, 17.10.2012 17:15

Cebula leży, jest mi lepiej, ale czy to od cebuli czy od tylu leków które biorę , tego nie wiem. Wstyd mi nawet przed moimi przyjaciółmi lekarzami, że wypisuje o tej cebuli. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja