Z życia wzięte...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Z życia wzięte...

Postprzez ada1972 Pt, 28.09.2012 19:34

Szanowna Pani Krystyno,

Chciałam się podzielić z Panią dzisiejszym zdarzeniem, do którego opowiedzenia upoważnił mnie mój chrześniak - Łukasz, pytając mnie, czy Pani o tym napiszę.

Zwykle w piątki Łukasz, świeżo upieczony licealista, przychodzi do mnie po szkole, rozmawiamy o szkole, komputerach, grach komputerowych, czyli ogólnie o tym, co słychać w Jego młodym świecie. Jak zwykle u mnie, w tle towarzyszyły nam piosenki w Pani wykonaniu. Przez chwilę zakończyliśmy rozmowę, zapadła krótka chwila ciszy. W tym czasie rozpoczął się utwór "I love you Cię". Kiedy pojawiła się fraza "Matko! Jak ja lubię tę piosenkę", Łukasz , pełen zdumienia, zaskoczony, spojrzał na mnie nagle z uwagą i z pełną powagą powiedział: "O kurcze! Ja cały czas myślałem, że Pani Janda śpiewa "Matko! Jak ja lubię tego Zenka" i cały czas zastanawiałem się, o co chodzi. Dopiero dzisiaj usłyszałem "Matko! Jak ja lubię tę piosenkę". Oboje wybuchnęliśmy śmiechem - ja rozbawiona Jego komentarzem, on - rozbawiony swoimi spostrzeżeniami. Po czym zaintrygowana, przesłuchując raz jeszcze "zenkowy" fragment, przyznałam Łukaszowi rację. Faktycznie, mniej wtajemniczone ucho może odnieść wrażenie, że śpiewa Pani "Matko! Jak ja lubię tego Zenka" W taki oto sposób Łukasz oswaja się z Pani twórczością... :). Najważniejsze, że mimo wszystko, sam dochodzi do sedna.... :)

Serdecznie Panią pozdrawiam.

Ada Pasiniewicz
Avatar użytkownika
ada1972
 
Posty: 285
Dołączył(a): Śr, 29.02.2012 18:49
Lokalizacja: Dzierżoniów

Re: Z życia wzięte...

Postprzez Krystyna Janda So, 29.09.2012 11:58

Pozdrowieniadla Pani i pana Łukasza. To tak jak nasza pani garderobiana która gratulowała Jerzemu Stuhrowi wielkich braw po kwestii - mamma mia, a ten długo tłumaczył że nie mówi nic takiego, po czym uświadomił sobie że mówi ale...aż żal zabijać!
, i to po tej kwestii ma takie brawa. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja