Piosenki z Teatru...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki z Teatru...

Postprzez Magnolia Śr, 16.05.2012 23:28

Kochana Pani Krystyno,

Na wstępie chciałabym stokrotnie podziękować za zaśpiewanie "Piosenek z Teatru", z całego serca dziękuję, że mogłam doświadczyć tych pięknych chwil... Byłam bowiem jedną z tych proszących osób :)
I od razu żywię nadzieję, że na kolejne nie przyjdzie mi czekać, jak teraz, 2 lata, tylko znacznie krócej.

"Piosenki z Teatru" są bowiem wyjątkowe, może Edmund Kean prywatnie... ale Pani.. była niesamowita!
Pani, swym śpiewem, porusza najdelikatniejsze struny mej duszy.. koi serce..
Moje pierwsze "Piosenki..", pamiętam, w 2004 w Teatrze na Woli.. Byłam wówczas pod ogromnym wrażeniem.. Każde następne tak samo wspaniałe.. Jednak, każde były dla mnie.. spektaklem, z którego wychodziłam oczarowana..

Do dzisiejszego natomiast, doszły moje emocje i przeżycia... I pomyślałam, że "Kobieta Zawiedziona" dla tych zawiedzionych kobiet musiała byś "straszna".. gdyż mnie dziś te piosenki z "Kobiety..." absolutnie wbiły w fotel, najbardziej "Jak to było"... Zrozumiałam też, jaki niewybaczalny błąd popełniła Monika
w "Kobiecie Zawiedzionej" oddając swoje życie.. komuś kto być może nie był tego wart, bo chyba jej nigdy nie kochał... Bo przecież jak ważne jest nasze życie... w którym pogadać z kimś inteligentnym się chce... Przetrwałam mocną część czyli piosenki z "Kobiety..." i generalnie poczułam, że dzisiejszego wieczoru nacisk był położony na siłę... i że jest tak cudownie szaro..

Dziękuję za dzisiejszy wieczór, był wyjątkowy, taki smutno-optymistyczny oraz dający siłę.

Obrazek

Przepraszam, jeśli mój dzisiejszy list wyda się Pani egzaltowany, ale było tak pięknie....
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Piosenki z Teatru...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 17.05.2012 05:50

Pani Klaudio! Życzę tego z kim warto dzielić życie ... często rzeczywiście wiążemy się z tym z którymi nie warto nie zauważając tych z którymi warto. .Ukłony i serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron