Najserdeczniej zycze...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Najserdeczniej zycze...

Postprzez Brzoza Wt, 13.03.2012 11:07

...dobrego zdrowia i samopoczucia, nieustajacej checi tworczej i milosci widzow, zadowolenia z kazdej kolejnej roli, rezyserii czy realizacji na scenie, a takze pogody w Milanowku w kazdym aspekcie :)
A z panem Markiem Kondratem to jednak nadal widze Pania w pracy nad urodzinowym spektaklem, chyba by sie tak bardzo nie zmuszal :wink: Nie jest to w kazdym razie niemozliwe; kiedys powrot SV wydawal nam sie niemozliwy, a jednak gra ja Pani z powodzeniem i ku uciesze widzow we wlasnym teatrze! Moze pan Marek juz sie jednak stesknil za scena? Bo ze my za nim to pewne.
Jesli to mialaby byc klasyka, to moze cos z Zapolskiej? Nie wiem czemu, ale z tej okraglej okazji realizacja tekstu kobiety, i dla kobiet przede wszystkim, wydaje mi sie byc bardziej pozadana, oczekiwana i najwlasciwsza... Tak sobie tylko podpowiadam i marze... Jeszcze raz imieninowe usciski przesylam!
Napelnij serce miloscia, pluca swiezym powietrzem a glowe dobrymi myslami. Bo zycie jest piekne!
:-)
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Najserdeczniej zycze...

Postprzez Krystyna Janda So, 17.03.2012 11:57

Jeszcze raz pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron