Postument

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Postument

Postprzez Maciej Fryzurkiewicz So, 10.03.2012 18:57

Pani Krystyno,
To jakaś paranoja jest! Na Pani stronie admin wprowadził wirus na części komputerowe, albo użytkownicy na oprogramowanie antywirusowe, bo wciąż nie mogę zalogować się na własne konto!
Na priv do Pani też nie mogę ująć, słowami - rękoczynami.
Nie wiem, co począć. Stąd-dotąd.
Pani zresztą wei, o czym nucę, gdyż grała Pani przecież Miłona Białoszyńskiego u.
Proszę zrobić coś z tymże wirusem. Jem. Em(u). Jemu.
Kłaniam się,
Maciek (ten prawdziwy!!!)
Avatar użytkownika
Maciej Fryzurkiewicz
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 10.03.2012 13:12
Lokalizacja: Kolonia/Niemcy

Re: Postument

Postprzez Krystyna Janda N, 11.03.2012 05:11

A to pan podszywający się z SWPSu w Wrocławia. Szanowny panie pana Macieja Łysakowskiego znam ponad 30 lat. Był młodym chłopakiem, studentem aktorstwa we Wrocławiu kiedy miałam premierę pierwszej " Białej bluzki" tam na festiwalu , a On pracował pomagając przy organizacji i całego festiwalu , także przedstawienia. Potem Jego emigracja, lata spotkań, zdarzeń, listów, odwiedzin , serdeczności, spotkań w Niemczech i w Polsce, lata przyjaźni Maćka także z moim mężem. Bardzo cenię sobie tę długą znajomość i przyjaźń, dodatkowo Maciek ma największe archiwum na mój temat jakie istnieje, Dla mnie bezcenne. Niech pan da spokój z poszywanie się pod Niego i pod inne osoby zresztą też. Pan czy pani....no nieważne, w tym wypadku bez znaczenia. Oczywiście ze możemy korespondować z Maćkiem prywatnie, co robimy zresztą , ale Maciek uznał że jest wiele rzeczy interesujących dla innych, rzeczy stricte zawodowych, do których maciek ma dostęp. No i społeczność tu gromadząca się to także grupa przyjaciół, Maćka także. Lubisz psuć? Popsuj coś sobie a nie nam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja