Groupon

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Groupon

Postprzez kibic Cz, 29.12.2011 11:14

Krystyna Janda napisał(a):...nad jak się wydaje koniecznością zdjęcia Rocky'ego płaczemy wszyscy. Ta frekwencja o której pan mówi to grupon, co swoją drogą jest niesamowite, ludzie nagle masowo zaczynają kupować bilety i jest im obojętne, wydaje się, na co idą byle za mniejsza cenę,ida do teatru, byle taniej. Koszmar.

Szanowna Pani Krystyno
Moim zdaniem nie do konca ma Pani racje twierdzac ze koszmarem jest ze ludzie zaczeli dzieki Groupon chodzic masowo do teatru na byle co i ze jest im obojetne co beda ogladac.
Bilety na dobre miejsca (np w rzedach 3-6) sa generalnie drogie do teatrow - szczegolnie tych nie panstwowych. Ludzie (przewaznie mlodzi - uczniowe szkol ponadgimnazjalnych czy studenci) chca obejrzec sztuke w teatrze za bardzo przystepna cene siedzac na dobrych miejscach a nie gdzies kleczec czy kucać na schodkach lub podlodze dzieki kupionej przed sekunda wejsciowce (a trzeba pamietac ze kolejki po wejsciowki na niektore spektakle sa czasem kosmiczne). Ludzie chca miec tani bilet/y na kilkanascie dni przed spektaklem azeby np. moc zaplanowac wczesniej wyjscie ze znajomymi do teatru. Ot tak po prostu, po ludzku, spokojnie i bez szarpania, bez niepewnosci czy uda sie kupic wejsciowke czy nie.
Takie czasy Pani Krystyno ze wszyscy zaciskaja pasa gdzie tylko moga a chca pomimo wszystko zobaczyc wybrana sztuke w teatrze.
Pozdrawiam
kibic
Avatar użytkownika
kibic
 
Posty: 14495
Dołączył(a): Śr, 16.03.2005 16:28

Re: Groupon

Postprzez Krystyna Janda So, 31.12.2011 18:58

Nie , nie , nie , ja z tą publicznością rozmawiam, i wiem, oczywiście ze się ciesze ze przychodzą , jest nam bardzo miło, ale kiedy rozmawiam to nie wiedza na co właściwie przyszli i są to zupełnie "nowi" ludzie , to też miłe i nowość. Jednak teatr z przeceny mnie trochę zdumiewa. Pozdrawiam , Dobrego Roku.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja