krótki list

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

krótki list

Postprzez janek Pn, 15.08.2011 21:31

Pani Krystyno,

w kilku zdaniach przede wszystkim chciałem wyrazić największe uznanie i podziw dla Pani. Nie znam się dobrze na sztuce, studiuje medycynę, ale oglądając Panią na scenie zawsze jestem oczarowany. Wczoraj byłem drugi raz na "Białej Bluzce" i drugi raz powaliła mnie Pani na łopatki.
Z pewnością dostaje Pani takich listów setki, ale chociaż tyle mogę zrobić żeby dać wyraz temu co myślę i czuję.
Zaobserwowałem coś, co za każdym razem mnie zadziwia- po skończonym spektaklu po prostu widać jak Pani "wyszła z roli", emocje towarzyszące graniu opadły... Świadczy to tylko o tym jak bardzo głęboko można wejść w rolę danej sztuki i oczywiście o tym co się chyba nazywa warsztat aktorski. Niesamowite.
Uwielbiam teatr i jestem częstym gościem zarówno Polonii jak i Och. Musi Pani wiedzieć, że Fundacja to wielka rzecz dla naszej kultury.

Podziwiam i pozdrawiam.

janek.
janek
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 15.08.2011 21:06

Re: krótki list

Postprzez Krystyna Janda Wt, 16.08.2011 22:23

Bardzo Panu dziękuję. Niestety dla państwa polskiego, dla prawa, nawet ministerstwa nie jesteśmy instytucją kultury, co pociąga za sobą daleko idące konsekwencje. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja