ws. konsultacji

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ws. konsultacji

Postprzez Mariolla Pn, 24.01.2011 23:47

Najszanowniejsza Pani Krystyno,
wspomniała Pani dzisiaj o zgłębianiu Skłodowskiej - Curie & radu "od strony psychologii". Cóż za zdumiewająca koincydencja...! Aby dokonać wnikliwej analizy (fachowe określenie: studium przypadku) należałoby sobie przede wszystkim zadać pytanie, co jest priorytetem naszej aktywności analitycznej, co chcemy osiągnąć? Myślę otóż, Pani Krystyno, iż znajomość chemii i fizyki jest irrelewantna - w tym przypadku-wypadku.
Z dogłębnym szacunkiem,
Mariolla
PS. Pani Krystyno - czy Pani zna osobiście choć jednego mohaira? Ale takiego mohaira-mohaira, prototyp, antropomorfizację moherowej mentalności? Ja, jak wspomniałam, znałam - moją byłą ciotkę, z którą stosunki definitywnie zerwałam byłam (z racji jej irytującego niedowładu intelektualnego oraz posiadania umysłu, co oczywiste, dogmatycznego & zamkniętego).
Avatar użytkownika
Mariolla
 
Posty: 93
Dołączył(a): Wt, 10.08.2010 22:55

Re: ws. konsultacji

Postprzez Krystyna Janda Pt, 28.01.2011 12:14

Co do znajomości Mohairów dostaje listy, kuriozalne, naprawdę zdumiewające. Oburzone, pouczające mnie, z listami aktorów których mam nie angażować itd itd...no super!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja