List dwudziesty ósmy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List dwudziesty ósmy

Postprzez kundzia85 Cz, 02.12.2010 12:40

Dzień dobry Pani Krystyno!

Na wstępie mojego listu chcę przekazać WIELKIE GRATULACJE " Weekend z R." okazał się naprawdę fantastyczny.Świetnie się bawiłam, Clarice jest po prostu...jedyna w swoim rodzaju; ta fryzura ,sukienka no i oczywiście buty :) .To już w jakiś sposób tworzy całą te postać ale przecież to Pani powoduje, że jest ona tak barwna i tak zabawna.Wszyscy pozostali aktorzy też świetnie grali (nie spodziewałam się takiego talentu komediowego i dystansu do samego siebie u p.Jacka Poniedziałka-super) najchętniej zostałabym na 20.00 by obejrzeć drugą obsadę,ale niestety tak się nie dało :( . A Pani tak przez całe niedzielne popołudnie i wieczór i pewnie wiele kolejnych wieczorów,gratuluję oprócz talentu oczywiście także kondycji fizycznej,zwłaszcza że trochę się tam Pani nabiegała :) .A co do drugiej obsady to chciałabym bardzo zobaczyć także p.Rafała Mohra w roli dekoratora-projektanta.Widziałam go już u Was w kilku rolach i bardzo go lubię ( jeśli można tak powiedzieć) i cenię.Stąd moje pytanie, wiem że repertuar jest podawany z dwumiesięcznym wyprzedzeniem ale nie wiem jak to jest z obsadą tzn kiedy podawana jest informacja że np.Pan Rafał Mohr wystąpi w tym i w tym dniu? Planuję (w lutym lub w marcu) zabrać przyjacółkę właśnie na "Weekend z R." i chciałabym trafić,że się tak wyrażę na Pana Rafała.A tak na już na zakończenie moich rozważań o "Weekendzie..." to gratuluję Pani ,że jako reżyser opanowała Pani ten cały "bałagan" i każdy wiedział kim ma być :D .
Poza niedzielnym "Weekendem z R."miałam przyjemność ostatnio (czyli w miniony wtorek) zobaczyć po raz drugi i po rocznej prawie przerwie "Dowód" (pierwszy raz widziałam w zeszłym roku na dzień przed wigilią czyli 23 grudnia).Wrażenia równie niesamowite i zapierające dech w piersiach jak za pierwszym razem. Jest to chyba jeden z ulubionych ,że sie tak wyraże, spektakli u Was widzianych.To było dla mnie doskonałe zwieńczenie moich "urodzinowo-listopadowych" wizyt w Waszych teatrach.Poza tym,że Pani Maria była genialna, bardzo podobał mi się p.Paweł Ciołkosz w roli Halla, poprzednim razem widziałam w tej roli p.Marcina Perchucia i myślę że ( nie myślę a nawet wiem) że ten obecnie widziany Hall czyli p.Ciołkosz zrobił na mnie większe wrażenie.Ale to takie tylko moje skromne zdanie i odczucie.No i bardzo się cieszę że pomimo tego zaskakującego mrozu ( w niedzielę bylo jeszcze całkiem przyjemne zero na termometrze) udało mi się dojechać i spędzić niezapomniany wieczór.Już chyba to mówiłam ale powiem jescze raz bardzo cenię Wasze teatry za taką właśnie różnorodność w doborze repertuaru.Domyślam się że to nie jest takie łatwe do osiągnięcia.Gratuluję również tego i z niecierpliwością czekam na koncert Pani Magdy Umer.
Ściskam ciepło w ten mroźny dzień
Ewa Sobkowicz

PS.Oglądalam wczoraj program, właściwie wywiad z Agnieszką Osiecką, pewnie jeden z wielu jakie powstały, opowiadała o swoim życiu i twórczości.Nazywało się to "Z archiwum i pamięci" przeplatane było różnymi materialami archiwalnymi, był tam też fragment "Białej bluzki" tej sprzed lat.Miło było Panią zobaczyć, :) zwłaszcza teraz,jak znam obecną "Białą bluzkę".Pewnie ma gdzieś Pani takie archiwalne materiały ale domyślam się,że nie są one ogólnie dostępne.
Pozdrawiam serdecznie
E.S.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List dwudziesty ósmy

Postprzez Krystyna Janda So, 04.12.2010 15:42

Dziękuję bardzo za list. Wysyłam serdeczności. Obsady są podawane w repertuarze na stronie teatru. Trzeba tylko kursorem zaznaczyć tytuł w dniu który jest w zakresie zainteresowania. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja