SV

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

SV

Postprzez nat Pn, 27.09.2010 12:34

Pani Krystyno, Droga Shirley.

Obrazek

Cóż, nie będę oryginalna z gratulacjami i życzeniami, ale z wielu powodów ten spektakl jest dla mnie tak ważny, że nie umiem sobie odpuścić tej małej notki.

Spotkanie z Shirley, było zarazem moim drugim spotkaniem z Teatrem Polonia, o tyle ważniejszym od pierwszego, iż na dobre przypieczętowało moją opinię o Pani Teatrze.

A co do samej Shirley... Najpierw była przyczynkiem do doskonałej zabawy, nieskrępowanego śmiechu i zachwytu nad Pani talentem komediowym, a z każdym kolejnym spektaklem ewoluowała i nabierała dla mnie nowych kolorów i innych wymiarów. Teraz nie patrzę już na nią jak na li tylko "fajną facetkę", ale "fajną babkę" z definicji Pani M. Domagalik w ostatnim numerze PANI. Tak mi się skojarzyło. Jak na bakę, która nie jest zawsze obok, nie prawi uczonych tyrad, ale gdy już się zjawi, gdy spotkam się z nią, kiedy mam na to ochotę, albo potrzebę - trafia. Albo po prostu poprawia humor i samopoczucie, albo otwiera na coś oczy, albo daje metaforycznego "kopa w tyłek", albo skłania do refleksji. A największym fenomenem Shirley jest to, że każda kobieta może się w niej 'przejrzeć', niezależnie od wieku i wielkości bagażu doświadczeń.

Shirley trwaj, jesteś wielka!

Pani Krystyno - d z i ę k u j ę.

200 ukłonów,

Natalia

Wywiad archiwalny, którego nie widzę na stronie, a dobry na ten jubileusz:
hhttp://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34861,3067937.html

Obrazek
Dennis McCallum "Shirley Valentine"
(Autor jest Szkotem cierpiącym na ślepotę barw, który przeprowadził się w rodzinne strony swej żony - do Grecji. Maluje kredkami akwarelowymi, opisanymi nazwą koloru, co pozwala mu na jako takie poruszanie się w świecie barw.)
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: SV

Postprzez Krystyna Janda Pt, 01.10.2010 20:45

Dziekuję serdecznie. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron