Po weekendzie w Warszawie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Po weekendzie w Warszawie

Postprzez Agnieszka G. Pn, 13.09.2010 20:41

Dobry wieczór Pani Krystyno,

Podczas gdy właśniew Och’u Pani króluje na scenie, ja postanowiłam przekazać Pani moje wrażenia po sobotniej „Białej bluzce”.

Po pierwsze, sam teatr. Byłam tam pierwszy raz i od razu spodobało mi się jego wnętrze – eleganckie i z charakterem. Pamiętam, jak jeszcze to było kino „Ochota”. Co za zmiana !

Po drugie, spektakl … Zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Nigdy wcześniej go nie widziałam, choć wtedy 20 lat temu byłam już prawie dorosła. Pomysł inscenizacji – świetny. Pani interpretacja jest porywająca ! A finałowa piosenka - po prostu brak mi słów ! Nawet program jest przemyślany w każdym szczególe ! Bardzo gratuluję !

Po trzecie, tak bardzo żałuję, że mieszkając w Łodzi tylko raz na jakiś czas mogę przyjeżdżać do Teatru Polonia ( w którym byłam już wiele razy i czuję się jak w domu ) i Och’u ( który z pewnością będę często odwiedzać ). Może powinnam pomyśleć o zmianie miejsca zamieszkania, aby bywać u Was częściej :)

Po czwarte, dziękuję za odpowiedź w sprawie „Rosyjskich konfitur”. Dla mnie także ta sytuacja jest absurdalna. Coraz częściej mam wrażenie, że żyjemy w totalnej paranoi.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Agnieszka z Łodzi
Agnieszka G.
 
Posty: 24
Dołączył(a): N, 08.03.2009 16:25

Re: Po weekendzie w Warszawie

Postprzez Krystyna Janda Śr, 15.09.2010 06:54

Dziękuję i pozdrawiam pani Agnieszko.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja