Prezent

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prezent

Postprzez Constance Cz, 15.07.2010 00:27

Kochana Pani Krysiu,

W środę z siostrą obejrzałyśmy w Och-Teatrze Białą Bluzkę. Dostałam wyjazd do Warszawy na spektakl z Pani udziałem w prezencie na nadchodzące 40 urodziny. Spodziewałam się co zobaczę, jednak mimo wszystko nie sądziłam że będzie to najpiękniejszy prezent jaki w życiu dostałam. W temperaturze 40 stopni na zewnątrz, przy pełnej sali, również stojących i siedzących na podłodze ludzi zobaczyłam coś czego nie jestem wstanie opisać. Oczywiście widziałam Panią poza filmem jeszcze w Powszechnym, a potem kilkakrotnie u mnie w Trójmieście jednak to jak Pani gra u siebie jest nie do opisania. Więc nie opisuję, bo w tej chwili stać mnie tylko na jakieś brednie – pozostaję w szoku. Pod każdym względem, KAŻDYM, była Pani BOSKA! I ja i moja siostra kochamy Panią od zawsze (a jesteśmy raczej zrównoważone, szczególnie siostra;-)). Sądziłam że to niemożliwe, ale oczarowała nas Pani bezgranicznie i do końca – interpretacją, głosem, ruchem, urodą, teatrem całym...

Dziękujemy. Również Pani Magdzie Umer. Do stolika Agnieszki Osieckiej na Saską Kępę poleciałam zaraz na drugi dzień z rana. Życzę Pani wszystkiego co najlepsze w życiu zawodowym i prywatnym.

Constance/ Joanna
Constance
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt, 03.10.2006 23:29
Lokalizacja: Gda

Re: Prezent

Postprzez Krystyna Janda Cz, 15.07.2010 06:59

Bardzo Pani, Paniom dziękuję. Warto grać dla takich listów.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja