Wspomnienia...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wspomnienia...

Postprzez operetka So, 06.02.2010 08:30

Krysiu, z ogromnym wzruszeniem przeczytałam ostatni wpis. Boże. Jak jak to rozumiem. Ja też wracam do miejsc, w ktorych byłam z Mamą - Wandą. Tylko tam lubię być. Wspomnienia... Gdy jadę samochodem do Włoch (a robię to każdego roku latem) staję na "naszych" stacjach beznynowych. piję kawę w "naszych" kawiarniach i odwiedzam nasze miejsca. I w ogóle nie umiem przyjaźnić się z osobami, które tego nie rozumieją... Moja 5 letnia Julka często mówi; nie płacz mamusiu. A ja lubię płakać. Nieprawdą jest, że czas leczy rany... Kto to wymyślił! Nic nieczego nie leczy. Co więcej. Z czasem jest gorzej, bo... zapach, głos jakoś zamazują się, odchodzą... i trudniej je sobie przypomnieć...
Teraz jestem w Zakopanem. Chodzę po "naszych" śladach... Droga Pod Reglami, Dolina Białego... Małe Żywczańskie... Nasze miejsca... Pierwszy raz byłyśmy tu jak miałam 4 lata... Noszę narty Julki ... kilkadziesiąt lat temu tą samą drogą Wanda nosiła moje...
Teraz ja przepraszam za ten wpis...
Wszystkiego dobrego Krysiu
Krysia-operetka
Krystyna - operetka
operetka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pn, 21.07.2008 09:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wspomnienia...

Postprzez Krystyna Janda N, 14.02.2010 10:12

Dziękuje za ten wpis.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja