Jądro ciemności....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jądro ciemności....

Postprzez Magnolia N, 16.08.2009 00:10

Kochana Pani Krystyno,

Serdecznie Pani dziękuję za ten kolejny wieczór...

Obrazek

Tak, jeśli chodzi o "Ucho.." i o mnie to już koniec, przepadłam... :oops: ogromne robi na mnie wrażenie, na wielu płaszczyznach... no cóż... uwielbiam i jestem wdzięczna.. bo to szczęście dla mnie, że mogę To oglądać.
I będę do niego wracać jak najczęściej (jutro jeśli Pani pozwoli to ubolewam, ale nie, bo tak naprawdę to ja jestem przeziębiona... i tylko dzięki jakimś antygrypowym specyfikom stłumiłam tę zarazę i cudownie ozdrowiała mogłam stawić się w TP, więc jutro grzecznie pakuję się w kołderkę, żeby w nowy tydzień wkroczyć jak nowa...)

Dziś do południa sformatowałam cały dysk C mojego laptopa, bo już mi odmawiał posłuszeństwa... na szczęście reinstalacja przebiegła gładko, więc mogę napisać teraz te kilka do Pani słów, tak na świeżo po spektaklu...

Czy mogę się powtórzyć? - o jak mi dobrze w Pani Teatrze Polonia!
I oczywiście nie chce się wychodzić ani z tego teatru ani sprzed teatru.. :wink:

ps. 1. coś mi trudno zebrać myśli, w każdym bądź razie... składam na Pani ręce serdeczne podziękowania za te chwile szczęścia....

Ps. 2. Przeczytałam przed chwilą Pani wpis do dziennika... O "Łaskawych" mówił też Pan Piotr Szulkin w Kazimierzu... i zainteresował tą książką... Dobrze że Pani o tym pisze, teraz wiem jak się pisze nazwisko autora.... Dziękuję.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: Jądro ciemności....

Postprzez Krystyna Janda N, 16.08.2009 18:09

No aj bym z tego teatru na trochę jednak wyszła, ale nie mogę. Teraz znów, myślałam ze już nie będę grała, że mam przynajmniej wieczory wolne. Koniec. Gram bez przerwy, pan Gajos chory. Musze wstawić Shirley i grać , bo wszyscy na wakacjach. No trudno. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja