Droga Pani Krystyno

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Droga Pani Krystyno

Postprzez mirelag1 Śr, 12.08.2009 22:27

Witam Panią i dziękuję że mogę do Pani się zwrócić. W lutym byłam na urlopie wypocząć , zabrałam przez Panią Napisaną książkę. List do B. Jakże umiliła mi czas ta książka.Czytając listy do B odczuwałam rózne emocje.Najpiękniejsze? że poczułam Pani bliskość, czy pisała Pani do mnie? Jakże było mi miło jak czytałam wspomnienia z wakacji z Toskani... To jest moje najukochańsze miejsce. Przeżyłam tam przecudowne chwile. Tak były mi bliskie te miejsca. W jaki cudowny sposób opisywała Pani relację z mężem i dziećmi. ( mam 2 synów).
Teraz czytam Pani pamiętnik, gdzie opisuje Pani problemy z remontem. Zyczę Pani duzo siły i nadziei że zakończy się wszysko sukcesem.Zal mi, że nie może Pani się rozkoszować wolnymi chwilami łapiąc promienie słoneczne.
Chciałam Pani serdecznie podziękować za miłe słowa w moim salonie. Odwiedziła Pani malutki butik na Śląsku z art. dekoracyjnymi.( Nie chcę wymieniać firmy, ale reprezentuję ją od 10 lat a Pani zna naszego prezesa). Kierowniczka była pod niesamowitym wrażeniem spotkania. A ja tak załowałam ze mnie wtedy nie było.
Serdecznie Panią pozdrawiam.
Mirela
mirelag1
 
Posty: 1
Dołączył(a): N, 19.07.2009 11:30

Re: Droga Pani Krystyno

Postprzez Krystyna Janda Cz, 13.08.2009 06:30

Serdecznie Panią pozdrawiam. Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja