Spring Awakening

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spring Awakening

Postprzez suisuisqui Wt, 11.08.2009 12:15

Witam serdecznie Pani Krystyno!
Dawno mnie tu nie bylo. Nie wiem czy mnie pani kojarzy, bo swiat zaganiany, zreszta napisalem tylko kilka razy, o tancu, o zyciu na emigracji, o zimie...na emigracji rowniez, hehe...Mam nadzieje, ze u Pani wszystko idzie dobrze i ze choc odrobine cieszy sie Pani sloncem.
Pisze, gdyz ostatnio mialem okazje wspolpracowac, przy realizacji musicalu pt. ´´Spring Awakening¨. Niby to musical, ale zupelnie inny, nie ma tam blichtru, cekinow i kapelusikow. To raczej gorzka historia o zyciu i wchodzeniu w dojrzalosc.
Jako musical jest interesujacy, gdyz choreografie sa w nim praktycznie nieistniejace, bardziej jest to ruch sceniczny i mocny minimalizm, co bylo dla mnie wyzwaniem jako dla choreografa.
Jest to dosc nowe przedstawienie, ma zaledwie 5 lat i bodajze 4 lata temu wygral nagrode Tony.
Serdecznie zachecam , aby Pani sie zapoznala z tematem, bo wydaje mi sie, jesli sie myle, prosze mnie poprawic, ze ten format swietnie by sie odnalazl w Polonii. W Europie do tej pory nikt sie nie podjal realizacji tego musicalu. Ja mialem okazje wspolpracowac przy przedstawieniu dyplomowym uczniow w szkole w ktorej pracuje.
Jesli bedzie pani miala ochote , chetnie wysle muzyke, aby sie Pani zapoznala. I zawsze sluze pomoca.

serdecznie pozdrawiam i duzo slonca zycze...i jak to mowia starzy gorale, Niech moc bedzie z Pania!!!

Karol ´suisuisqui´
suisuisqui
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 18.05.2007 19:40

Re: Spring Awakening

Postprzez Krystyna Janda Wt, 11.08.2009 22:01

Bardzo dziekuję. Zaraz się zainteresuje. Temat "zgłębię" jutro. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron