Ukłony za spektakl Maria Callas w Poznaniu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ukłony za spektakl Maria Callas w Poznaniu

Postprzez betula Cz, 10.12.2015 23:38

Kochana Pani Krystyno!

Bardzo dziękuję za wspaniały i wyjątkowy wieczór. Nie mogę się uspokoić i wciąż jestem pod wielkim, wielkim wrażeniem Pani niesamowitej charyzmy i cudownie oddanej postaci Marii Callas. Jak zwykle nie zawiodła Pani swoich wielbicieli, a ja miałam ogromną przyjemność uściskać Panią po spektaklu w drodze do taksówki. Widziałam jak bardzo Pani była zmęczona i bez sił, które zostały w 100% przekazane nam widzom. Dla mnie sztuka była w III aktach - wspaniała cudowna Janda-Callas na scenie, a ten III akt - to była Kochana Krysia Janda, która pokazała, że jak coś robi, to robi to perfekcyjnie, do ostatniego oddechu, czasem... na bezdechu. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za cudowne emocje i wzruszenia!
Serdecznie pozdrawiam i całuje
Beata z Puszczykowa.
P.s.
Ponieważ zbliżają się Święta, życzę żeby ta powtarzalność, która jest taka ważna dla utrzymania równowagi nie została nigdy zakłócona. Niech dobre Anioły zawsze czuwają, życzę spokoju ducha i dużo miłości oraz zdrowia.
betula
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 20.05.2015 21:07

Re: Ukłony za spektakl Maria Callas w Poznaniu

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.12.2015 04:47

Dobrych Świat dla Państwa. Dziękuję bardzo. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja