Piosenki z teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki z teatru

Postprzez crazyinthehead Wt, 26.05.2015 17:39

Droga Pani Krystyno!

Bardzo dziękujemy Pani za wczorajszy koncert w rzeszowskiej Filharmonii!!! To wspaniałe, że mieliśmy to szczęście zobaczyć Panią już trzeci raz w życiu (3 VIII 2013 na "Danucie W.", 28 III 2014 na "Białej Bluzce")!!! :)

Uwielbiamy jak Pani śpiewa!!! Tak się cieszę, że usłyszałam moje ulubione piosenki, przede wszystkim "Jest fantystycznie", "Moje życie, twoje życie"... Ehh, marzę jeszcze o usłyszeniu na żywo "Dancingu"! :)

Niestety, nie zdążyliśmy Pani spotkać po występie, ale jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony nam po "Danucie W." w Nowej Hucie w sierpniu 2013 r. Jak sobie to przypomnę, to trochę mi wstyd, bo rozpłakałam się jak kretynka i zachowywałam bardzo nerwowo, jak chora psychicznie... Teraz leczę się u psychologa i jest coraz lepiej (nie bez znaczenia był serial "Bez tajemnic" z Pani udziałem :)).

Pani jest dla nas wielką inspiracją!!! Chciałabym być taka silna, pełna energii, życia i pasji jak Pani! "Jest fantastycznie" musi stać się moją piosenką przewodnią :) Dziękujemy za wszystko, co Pani robi, że Pani praca przynosi piękne owoce i ukojenie zbolałym duszom.

Pozdrawiamy gorąco!

Monika & Kamil z Rzeszowa
crazyinthehead
 
Posty: 17
Dołączył(a): So, 21.07.2012 18:02

Re: Piosenki z teatru

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2015 05:16

Bardzo Państwu dziękuję. Do ponownego spotkania.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja