Zmiany...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Zmiany...

Postprzez Alison So, 05.04.2014 17:47

Pani Krystyno,
Obejrzałam dziś galerię zdjęć "śpiewających". Ogromnie się wzruszyłam, bo przypomniały mi się moje młodzieńcze "zasłuchiwanie na śmierć" "Dancingu" i "malinowego chruśniaka", ze zdziwieniem zobaczyłam, że sukienka od "Gumy do żucia" była granatowa, a ja całe życie myślałam, że czarna (oglądałam Pani występ w Opolu jeszcze na czarno-białym telewizorze :wink: ), płyty z koncertu w Trójce, słucham bardzo często, zachwycając się pięknymi tłumaczeniami moich ulubionych francuskich piosenek.... Biała bluzka, taka mi bliska...

Ale coś jeszcze mi się nasunęło... Pani jest coraz ładniejsza, z upływem lat... :D Wiem, że to trochę głupio kiedy kobieta kobiecie prawi takie komplementa, ale tak to właśnie widzę. W dodatku na tle tych zmieniających się w nieruchome maski twarzy różnych "gwiazd", Pani twarz jest taka coraz bardziej ludzka i prawdziwa, te wszystkie przeżycia, triumfy i trudne chwile, życiowe wybory, to tak pięknie Panią wyrzeźbiło... Te zdjęcia z czasów "Agnieszki" to jeszcze taka tabula rasa, a im dalej tym piękniej. Wracam do galerii się ponapawać :wink:.

Pozdrawiam tym razem z zachwytem i trochę zazdrością :D - A.
Alison
 
Posty: 95
Dołączył(a): Śr, 04.04.2007 10:00

Re: Zmiany...

Postprzez Krystyna Janda So, 05.04.2014 21:49

Bardzo mi miło. Bardzo Pani dla mnie miła. Dziękuję. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron