dziękuję

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dziękuję

Postprzez Betlejewska Śr, 23.11.2011 14:06

Boże! jaka ze mnie "blondynka" ! Trzy dni nie umiałam się zalogować!
Szanowna Pani Krystyno, stoję przed Panią z głęboko pochyloną głową w podziękowaniu za wzruszenia, których Pani jest sprawczynią. Byłam na szkoleniu w Warszawie i wieczory postanowiłam wykorzystać na spotkania z Melpomeną. Dwa razy OCH-TEATR i dwie uczty: z Pani aktorstwem w roli głównej! Wassa Żeleznowa... jak daleka postać od tych, do których "przyzwyczaiłam" się w Pani aktorstwie! To niezwykłe jak oszczędnymi środkami aktorskimi buduje Pani postać, o której myśl towarzyszy mi przez te wszystkie dni... Zaś w sobotę eksplozja, dynamit, energia...!!! "Biała bluzka". Widziałam pierwszą wersję w Toruniu jakieś 20 lat temu. Wtedy byłam pod wielkim wrażeniem a teraz, to dużo dojrzalszy spektakl. I choć dotyka lat osiemdziesiątych to poprzez formę plastyczną i sposób grania nabiera jednak uniwersalności. To co Pani w piosenkach robi z głosem jest niezwykłe i głęboko uderza w serce i w to "miejsce" nad żołądkiem... ściska i wywołuje drżenie całego ciała.
z OCH-TEATRU wracałam do hotelu oszołomiona! Nie chciałam tak zakończyć spotkania z JANDĄ! więc w teatrze kupiłam dwie książki i jeszcze z Panią pobyłam... To był też wspaniały czas... bo pióro ma Pani doskonałe. Już tęsknię do spotkania ... by znów na scenie Panią zobaczyć... Bardzo Pani dziękuję za prawdę, którą ze sceny - grając- daje Pani widzowi. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo sił i fantazji
Emilia Betlejewska
Betlejewska
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr, 23.11.2011 13:03

Re: dziękuję

Postprzez Krystyna Janda Cz, 24.11.2011 21:38

Bardzo Pani dziękuję, Brawo! Takie szkolenie! Proszę podziękować organizatorom! Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja