Nie wiem jaki nadać tytuł

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Nie wiem jaki nadać tytuł

Postprzez kundzia85 Pn, 31.10.2011 21:34

Witam serdecznie Pani Krystyno!

Emocje z sobotniego wieczoru wciąż jeszcze nie opadły,ale mam nadzieję,że uda mi się sklecić coś sensownego,coś na kształt podziękowań za nadzwyczajny urodzinowy bardzo wesoly wieczór.To niesamowite co udało się stworzyć. Niezwykle wesoła,przyjacielska a nawet po trosze rodzinna atmosfera sprawiła że pomimo tłumu widzów czułam się naprawdę wyjątkowo,jakoś tak jeszcze bardziej nadzwyczajnie niż podczas innych wizyt u Was. Bardzo gratuluję wszystkim występującym. Podziwiam za odwagę i taki dystans
do siebie. Choć oczywiście śmiałam się serdecznie i chwilami bez opanowania z tego co się działo na scenie miło było mi zerkać na Panią i obserwować jak świetnie i Pani się bawi. Super :) .Drugi akt w Pani wykonaniu to było mistrzostwo świata. Stęskniłam się już trochę za Shirley,ostatnio widziałam ją przeszło rok temu. No po prostu nie chciało się w ogole wychodzić z teatru. I na koniec taki wspaniały tort i szampan. Cudownie to wszystko wyszło. Żal mi się troszkę zrobiło,że nie byłam z Polonią od
samego początku, że są takie spektakle,których już nie zobaczę. Ale dziękuję za te prawie 2,5 roku. Ileż to wzruszeń i emocji. Jak tylko przyszłam tak przepadłam na dobre i przepadam do tej pory za Panią, Panią Marysią i tymi dwoma miejscami jakimi są Teatr Polonia i Och-teatr. Są to miejsca szczególne nie tylko na mojej mapie teatralnej ale także na mojej mapie życia. Przepraszam jeśli to zabrzmiało nieco patetycznie ale tak właśnie jest. I to się już chyba nigdy nie zmieni. Zamierzam odwiedzać Was
tak często jak się da. Jeszcze raz gromkie STO LAT!! dla Polonii i kolejnych wspaniałych rocznic.
Pozdrawiam serdecznie
Ewa Sobkowicz

PS.Tak sobie pomyślałam, że może fajnie by bylo rownież uczcić jakoś dwa lata Ochu :) Coś mnie wzięlo na świętowanie :)
PS2.Właśnie obejrzałam program p.Tomasza Lisa i oczywiście wypadło super.Tak mi się tylko przykro zrobiło i jakoś wstyd za nasz kraj,ustrój, ludzi rządzących no jak zwał tak zwał w każdym razie że Oni Pani ciągle jakieś kłody pod nogi...Pani powinna grać co tylko Pani chce i mieć taki komfort psychiczny, spokój ducha w kwestiach finansowych. Przecież to co Pani robi to jest ogromny wklad w naszą kulturę. Mam nadzieję, że kiedyś w końcu tak będzie.Tak, jak już dawno powinno być.
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Nie wiem jaki nadać tytuł

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.11.2011 06:57

Pani Ewo, dziękuje za ten list, a co do teatru i pieniędzy na to wszystko, z drugiej strony sama tego chciałam, założyłam te Fundację bez pełnej świadomości na co się skazuję i żeby było wszystko jasne, nie żałuję. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja