bez tytulu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

bez tytulu

Postprzez vilniuk N, 30.10.2011 20:48

A niewiem jaki dac tytul. Dawno nie pisalem, a rozne tam zyciowe sparwy stanely na przeszkodzie. Ciekawy wyjazd, az do Wiednia, kiedys siegne dalej na poludnie, jakby nic dziwnego, ale ten wyjazd byl samotny, bez zadnych podpowiedzi, bez biura podrozy do obcego wcale miasta, lubie tak.
W tym tygodniu pogrzeb tescia, zamyslilem sie kolejny raz nad sensem zycia, w dodatku zmarl nagle, wyszedl normalnie z domu , majac plan dnia, jakies plany na potem az na inny rok i nagle zmarl . Wtedy widac jaka cienka nitka jets miedzy zyciem i smiercia. Akurat pora na takie mysli,
no ot tak.
Wiem ze premjera ,,Boskiej ,, byla udana, gratuluje. Tez ciekawie jak wypadnie film o Skladowskiej, bo z pewnego wywiadu wiem ze sa konkretne przyszykowania

Wszytkiego najlepszego z Wilna..
ktos z Wilna ..... moj awatar to pociag ktory mnie wiozl do Polski za ktora tesknie zawsze.
Avatar użytkownika
vilniuk
 
Posty: 62
Dołączył(a): Pn, 27.12.2010 20:16

Re: bez tytulu

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.11.2011 06:30

Pozdrawiam Pana . Tak dziś Święto zmarłych i wszyscy zastanawiamy się nad sensem życia i tym co po sobie zastawimy. Pozdrawiam. Bardzo lubię Wiedeń i jego atmosferę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja