Urodzinowo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodzinowo

Postprzez Matowy N, 30.10.2011 00:48

Pani Krystyno,

Dzisiejszy wieczór był fenomenalny. Niesamowiecie podobała mi się atmosfera i luz jaki panował podczas spektaklu. I Pani taka radosna, uśmiechnięta, bliska, otwarta na nas ... i Pani opowieści o produkcji przedstawienia, anegdoty, wspomnienia. Bardzo doceniam też wszystkie osoby, które wzięły udział-to wielka odwaga.
Naprawdę miałem szczęście, i takim się czuję, że mogłem być na widowni. Wie Pani, wspomniana atmosfera była tak piękna, że czułem się jak w rodzinie i domowym zaciszu. Z jednej strony ogrom ludzi, z drugiej-kameralność. Super!

Życzę Pani, Artystom współtworzącym Polonię, wszystkim Pracownikom obsługi zdrowia przede wszystkim, radości z realizacji kolejnych projektów i wszystkiego dobrego. Pani życzę jeszcze wewnętrznego spokoju o następne produkcje i pełnię sal. Jest Pani wybitną osobowością, stworzyła Pani genialny Teatr-on będzie żył i miał publiczność, tak uważam.

Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie bijąc już 8 raz brawo za Shirley. I za Panią.
Matowy
 
Posty: 86
Dołączył(a): N, 04.05.2008 15:39

Re: Urodzinowo

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.11.2011 06:24

Tak. Serdecznie pozdrawiam. Atmosfera tego wieczoru była rzeczywiście niesamowita. To było chyba rzeczywiście święto naszego teatru, takie najszczersze, najprawdziwsze. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja