Wielka radość!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wielka radość!

Postprzez AnnaMaria Wt, 25.10.2011 21:41

Droga Pani Krystyno,
Milanówek jest z Pani ogromnie dumny!!! Ja jestem niesamowicie dumna, że mogłam wczoraj Panią oglądać w Boskiej w Tatrze Telewizji. I kiedy ktoś dziś wśród znajomych wspominał o wczorajszym spektaklu i o Pani, to serce zaczęło szybciej bić, w końcu łączy nas Mała Ojczyzna, z czego jestem ogromnie, ogromnie szczęśliwa... Dziękuję za wiele niesamowitych wrażeń, za doświadczenie radości, a na końcu także zadumy... Cieszę się i jeszcze raz bardzo dziękuję, a w marzenich i pragnieniach Florence Jenkins odnajduję trochę z siebie...

Pozdrawiam najserdeczniej!

Głębokie ukłony,
AM
AnnaMaria
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 01.09.2011 13:13
Lokalizacja: Milanówek

Re: Wielka radość!

Postprzez Krystyna Janda Śr, 26.10.2011 16:32

Gorąco Panią pozdrawiam. Milanówek nocą poznałam w noc przed nagraniem Znów uciekły mi psy. Była późna noc. Szukałam czy nie am ich w ich pokoju przy garażu, po ciemku odchyliłam drzwi nie wiedząc że ktoś włożył między nie a futrynę, żeby się nie otwierały szerzej, grabie do trawy. Odciągnęłam je jak sprężynę i walnęły mnie z całej mocy w te głupią łepetynę. Płakałam z bólu jak dziecko, chodziłam po Milanówku i szukałam tych łajz. A potem pomyślałam sobie ze nieźle byłoby gdybym się skasowała bardziej i nie mogła zagrać w poniedziałek wieczorem . Zamalowywali mi fioletowy guz na czole cały czas. Ale głowę mam twardą , to muszę przyznać. Tak się walnąć i nie uszkodzić poważnie to sztuka. Psy znalazłam i przyprowadziłam do domu na szczęście. Ukłony milanowskie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja