podziękowania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

podziękowania

Postprzez furbara Wt, 06.09.2011 09:21

Pani Krystyno, dawno nie pisałam, ale po Pani ostatnim wpisie poczułam, że muszę... Muszę po prostu wyrazić wdzięczność, za to, że jesteście, działacie (mimo wszystko), za kolejne przedstawienia na które niecierpliwie czekam, za wzruszenia i radości.
Wczoraj byłam na "Zimy żal" - cudnie! Przypomniało mi się "Karaoke w Polonii", tęskniłam za MU, tęsknię za tamtymi wieczorami. Pod nosem odśpiewałam wszystkie piosenki... Klaskałam i krzyczałam jak głupia (dobrze, że macie wyrozumiałą obsługę i mnie nie wyrzucili)! Znów poczułam, że KOCHAM PANA ZBYSZKA!! Specjalnie na ten spektakl przyjechała moja koleżanka Ula z Konina, pierwszy raz w Ochu :) Krzyczała z radości razem ze mną! Wracała nocnym pociągiem do domu, żeby dziś rano pojawić się w pracy... Właśnie napisała mi sms-a - jest zmęczona, ale zachwycona i prosi o więcej, planuje kolejne odwiedziny!
Chcę przywieźć mamę na "Po co sa matki?"...
Wielkie dzięki dla Was Wszystkich, za wszystko!!
Tylko tyle! Pozdrawiam!! I do rychłego zobaczenia na jakiejś sztuce w Polonii albo Ochu!
BasiaF
Avatar użytkownika
furbara
 
Posty: 19
Dołączył(a): Wt, 13.03.2007 14:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: podziękowania

Postprzez Krystyna Janda Cz, 08.09.2011 21:30

Dziękuję bardzo. wysłałam list pani Magdzie bo Ona jak zwykle pełna niepewności. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja