panstwo

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

panstwo

Postprzez amc N, 04.09.2011 20:31

Droga Pani Krystyno,

z wyrazami zrozumienia
sciskam energio-dodajaco
na zapas przesylam tez cala kanape usciskow:

Obrazek

powiem Pani z doswiadczenia..
Panstwo nauki tez nie rozumie...

ale nie bede Pani streszczac bo jestem zbyt zmeczona, ale ten
VAT,
plany na rok (cztery lata) w przod,
kontrole,
audyt,
rozlieczenia,
koszty dzierzawy...

sa mi az nader bliskie

Tyle ze w nauce nie da sie (nawet) zalozyc Fundacji bo ona nie jest Instytutem Badawczo-Rozwojowym
(Uniwersytetem ani Jednostka PAN)
i nie moglibysmy startowac w zadnym konkursie

A tu Panstwo ze swoja "pomoca"
w panstwowej instytucji
wisi jak kula u nogi

Prosze sie cieszyc ze nie pracuje Pani w Instytucji Panstwowej

A robia co chca Ci co nic nie robia

AMC

ps. pracujac w Panstwowej instytucji z Grantu trzeba oplacic dzierzawe pomieszczen w ktorych sie pracuje
bedac etatowym pracownikiem tej instytucji
a jako ze zajmujemy jako grupa badawcza kilka pomieszczen i dzielimy je z osobami nie-pracujacymi w tym projekcie,
glowny ksiegowy instytutu kazal nam wyliczyc

czaso-osobo-powierzchnie zajmowana w Klinice miesiecznie przez 6 pracownikow naukowych projektu

zeby od tego policzyc dzierzawe pomieszczen + koszty elektrycznosci i ogrzewania

I tak to wlasnie z racji ze dostalam grant "w nagrode" dzierzawie swoj wlasny gabinet
ktorym juz jest oplacony z dzialalnosci leczniczej Kliniki
teraz (w koncu!) moge go oplacic podwojnie

Aha zeby nie bylo watpliwosci
meble do tego gabinetu (wraz z krzeslem zeby bylo na czym usiasc!) przywiozlma sobie z domu
bo szpital nie kupi
jesli ja sobie z grantu nie kupie

Zabawne prawda?
Tylko nie wiem do prawdy jak policzyc powierzchnie korytarza ktorym przechodzimy od pomieszczenia do pomieszczenia i czy odliczac czas spedzony w korytarzu od czaso-uzytkowania gabinetu?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: panstwo

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.09.2011 11:12

Usmi8echam się bo to znam tak dobrze... Dawniej aktorki w ogóle szyły sobie kostiumy same i wszystko sam e, więc o co chodzi... Pozdrowienia z sektora zaniedbanego...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron