mimo, że na zakręcie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

mimo, że na zakręcie...

Postprzez Magnolia So, 17.10.2009 00:27

Kochana Pani Krysiu,

dziękuję za ostatnią odpowiedź, każde Pani serdeczne i ciepłe słowo jest teraz dla mnie na wagę złota, gdyż Ja jestem proszę Pani na zakręcie ..... ale i tak ja wygram tę wojnę :P ale nie będę tu wchodzić w szczegóły..

Kontynuuję mą bytność na festiwalu filmowym. Wczoraj obejrzałam kolejny film - Niewypowiedziane (Unspoken), kolejny trudny temat... w sam raz dla mnie teraz... tym razem o parze, małżeństwie, którzy 4 lata temu stracili (porwanie?) 7-letnią córkę i cały czas nie mogą się z tym pogodzić... oddalają się od siebie....

A jutro robię sobie maraton, 3 filmy pod rząd.. opowiem, jak przeżyję :P
W niedziele natomiast maraton teatralno-polonijny :P idę bowiem po raz pierwszy zobaczyć DARKROOM oraz MIŁOŚĆ CI WSZYSTKO WYBACZY.
Niecierpliwie jak zawsze czekam na spektakl z Panią, na Boską! - 19.10, potem premiera.. i ostatniego dnia miesiąca - Shirley (tak się zastanawiałam czy i tego Pani nie wykreśli... no ale bilety dawno wyprzedane...)

ps. doszłam do wniosku niedawno, że moją pestką jest miłość do sztuki.. a jej uprawianie daje niesamowitą radość..... co by się nie działo w tym "drugim życiu"...

Proszę odpoczywać Obrazek

i do zobaczenia na Boskiej i na premierze!
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: mimo, że na zakręcie...

Postprzez Krystyna Janda So, 17.10.2009 13:05

Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja