smutno tu i pusto

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

smutno tu i pusto

Postprzez Beth So, 03.10.2009 19:07

Pani Krysiu są w życiu takie chwile, że człowiek musi się zatrzymać w tym codziennym pośpiechu i pomyśleć, zastanowić nad sobą.. Los ciągle mi podsuwa ku temu okazje - śmierć kobiety, która w czasach podstawówki zastąpiła mi mamę, leżącą akurat w szpitalu pół roku z małymi przerwami, zbyt dobrą kobietę chyba jak na ten świat... Dziś obejrzałam film o Ryśku Riedlu i nie powiem znów z oczu płynęły łzy, następny dobry i wrażliwy człowiek, który śpiewał o życiu nie tylko swoim. Co do tej pory wywnioskowałam przez ten miesiąc złych dni? To,że w życiu ważne jest aby być człowiekiem. Mi mówią, że jestem za dobra, że ludzie to wykorzystują bądź wykorzystają jeszcze. Może tak, ale już tak mam jak ktoś potrzebuje pomocy staram się mu pomóc jak najlepiej umiem. Duszę się w zawodzie, który wykonuję. Wybrałam polonistykę z kierunkiem nauczycielskim, kiedyś właśnie moja zastępcza Mama mi powiedziała, że ja będę próbowała sił w wielu zawodach, ale wybiorę nauczanie i do tego się będę nadawała.
Pani Krysiu nie wiem tylko ile jeszcze można płakać za kobietą, którą kochałam jak matkę czy słuchając po raz kolejny "List do M" czy "Autsajder"? Często też wspomnienia przy piosence "Do Ciebie Mamo.."
Piszę do Pani, bo w sumie nie mam do kogo. Znajomi zawsze się ze mnie śmieją, albo wzruszają ramionami z komentarzem: "ta znów przeżywa" a mi jest naprawdę smutno i przykro, tylko ludzie są jacyś mało wrażliwi i mało wyrozumiali. Czasem właśnie mówię, że nie ma Boga, zastanawia mnie czy jest, czy widzi ten ból... :cry:
"Co jest Twoją pestką?
Miłość
A moją?"
Avatar użytkownika
Beth
 
Posty: 126
Dołączył(a): Wt, 07.07.2009 21:39
Lokalizacja: Otwock

Re: smutno tu i pusto

Postprzez Krystyna Janda Pn, 05.10.2009 20:31

Podobno jest i podobno w tym wszystkim jest większy cel. Postanowiłam się nad tym nie zastanawiać. Serdecznie panią pozdrawiam. Najserdeczniej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja