Kazimierz Dolny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kazimierz Dolny

Postprzez mocca25 N, 02.08.2009 19:33

Witam, Pani Krysiu :)
właśnie wróciłam z krótkiego pobytu w Kazimierzu i przepełniona jestem pozytywna energią...tak, tego mi było trzeba, zwłaszcza po ostatnich kolejnych zawirowaniach... Nie sądziłam, że wpatrywanie się w płynącą wodę pozwoli aż tak uspokoić myśli i podjąć ważne decyzje - tylko czy słuszne to się dopiero okaże... taka kontrolowana samotność wśród tłumu (!) ludzi - czy Pani też tak czasem ma?

Najważniejszym jednak wydarzeniem dnia było to, że wreszcie zobaczyłam Panią na żywo, w trakcie spotkania w publicznością festiwalu "Dwa Brzegi" :) nie tak dawno temu tu na forum była mowa o "wyczuciu chwili"...zatem aparat schowałam głęboko - i dużo było obiektywów, a mnie wystarczył sam fakt tego, że Panią widzę :) przyjemnie było obserwować w tym momencie ludzi, te wpatrzone w Panią oczy, ludzi chłonących każde Pani słowo w trakcie rozmowy z p. Torbicką... Pani naturalność i urok osobisty są wręcz nie do opisania :) na potwierdzenie moich słów krótka rozmowa dwóch Pań stojących dzisiaj obok mnie:

- A co tu tak dużo ludzi?
- Chyba jakaś Gwiazda...
- O, faktycznie, patrz - Krysia Janda...
- Ależ to fajna naturalna kobitka!

A ja czekam, aż do Polonii dotrę :)
Życzę udanego wieczoru i spokojnej nocy :D
Pozdrawiam serdecznie,
Magda
Załączniki
DSCF1922.JPG
DSCF1906.JPG
Jednym z największych cudów boskich jest umożliwienie zwykłym ludziom dokonywania niezwykłych rzeczy.
H. Jackson Brown
Avatar użytkownika
mocca25
 
Posty: 440
Dołączył(a): Cz, 11.06.2009 00:56
Lokalizacja: Olsztyn/Lublin

Re: Kazimierz Dolny

Postprzez Krystyna Janda Pn, 03.08.2009 07:45

Serdecznie pozdrawiam i dobrych decyzji życzę.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja